Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

16kristina02

Matulka23

wau tak to je fakt nezodpovedne že nesplnil to na čom ste sa dohodli, ja budem chcieť určite pod sval aj ked to bude väčšia bolesť, ved bolieť to bude tak či tak :-D A ja si chcem dať gulate implantaty, a rez pod prsiami.

bibi13

Matulka

Noo, neviem ako by som reagovala ja, ale podla mna to mas lepsie, ked to je pod svalom.. aj ked teda ked ste sa dohodli a on inak potom spravil, tak by to nasralo aj mna.. ale napr. Mne dr. Hedera hovoril, ze pod zlazu moc nedavaju, preto som sa aj cudovala, ze ti ide dat pod zlazu.. ja pred opkou som este raz vsetko s doktorom prebrala, takze tak.. teraz je hlavne, aby bolo vsetko ok.. dreny nejako necitim, len ma trosku svrbia a tahaju rezy a citim tlak.. juuj a ked som dnes vstala po celej noci, bolelo dost.. juj a vecer som si musela dat tabletku, zacalo ma to dost pobolievat..

Matulka23

16kristina02 bibi13
Babulky, tak den pred opkou som bola na konzultacke s 3 D vizualizaciou s dokim sme sa dohodli,ze budem mat pod zlazou, dohodli sme sa hned po mojej uvahe, ze je to mensi zasah do tela dr. povedal, ze neni problem,ze mam dostatok svojej zlazy a hovolil mi, ze su tam aj mensie rizika, ze sa nemusim bat, ze by mi potom pri kojeni klesli,ze je to mala velkost a za 4 dni budem fit, no po operacii so mnou lezala jedna kocka a hovorila mi co sa jej stalo: ze bola za dr.dohodli anatom atd a rez pazuchou tri mesiace bola v tom je rez bude tak inak ze by si to nedala a dr. ze jej tyzden pred obkou,ze sa stala mensia chyba, ze cez pazuchu anatom nejde tak bola riadne vytocena,ale nakoniec si to nechala aj prsnou ryhou co mala robit a co sa stalo mne:den po operacii, ked mi dr. vytahoval dreni som mu hovorila, ze teda riadne to boli,ze si to neviem predstavit pod sval s väcsiu bolestou a on sa na mna tak divno pozrel a ja mu hovorim mam to pod zlazou ano a on ze nie pod sval tak som sa ho spytala preco mi to dal pod sval, ked sme sa dohodli pod zlazu a on mi hovori, ze predsa od zaciatku sme sa len rozpravali pod sval o zlaze nebolo ani slovo, no baby vobec som nevedela co mu mam na to povedat bola som v soku a ani som mu na to nic nepovedala :/ ako je mi to jedno,kde to mam v podstate len nech je vsetko ok :) a co sa tyka sestriciek chdili stale davali do zili od bolesti a potom zasa antibiotikum na srtiedacku strasne zlate boli :)
Bibi, ty aku bolest pocitujes? Ja mam pocit,ze ma boli ten rez len od v tedy ako mi vytiahol dreni,ked sa posadim citim ako keby sa mi ta rana otvorila alebo co dufam ze je to len taky pocit

barboraF

Titten
Ahoj:-) Mam na teba otazku, prosim ta ten tvoj termin u cervena co si mi spominala ak ho nezrusis a nebudes mat ziadnu kamosku,ktora by ho chcela,posunula by si ho mne? Ak nie pochopom to. Dakujem ;-)

Titten

bibi13,

ja sa k hladkaniu skoro ani nedostanem, mne ich furt muz hladi a okukava:D:D:D

Dnes som bola za detmi, zajtra ich uz berieme domov, tak mladsia sa na mna tak zvalila, rovno hlavicku do prs som dostala, ale vsetko ok

bibi13

Tomasova

Male? Mne sa tie moje zdaju akurat..;) ja som ale nechcela
velke prsia, tak dufam, ze mne budu stacit.. juuj, ty uz to mas daavno.. dufam, ze aj ja budem takto rozpravat, ze uz ani neviem, ze ich mam..;)))) o tom hrabani si ma potesila, ze nie som v tom jedina..xi

tomasova

aj ja som ich stale hladkala,tak hrabe skoro kazdej neboj...ja som bola min.rok v novembry..uz ani nevem ze mam robene,len mne sa neda spat na bruchu,tlacia ma...ale niektore baby tak spia normalne...ja mam 450ml,VP mentor ,gulate...a som spokojna velmi aj ked sa mi niekedy zdaju male...

bibi13

Tomasova

Zvladam myslim docela ok.. tabletku od bolesti som mala naposledy vcera a teraz som si dala.. problem je ulezat.. uf!!;) vidiet som ich ani nevidela, lebo su polepene.. dnes som si dala dole obvaz, lekar nakazal a stale si ich hladkam a hovorim im, aby posluchali.. no, hrabe mi.. ty si kolko od opky?