Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoja83

vikusik
uplne prvu v chirmede v r.2007

co sa augmentacie tyka tak to bola prva v marci 2011 a druhu som mala v decemb.2011 CHirmed,vybratie marec 2012 Ocenas a uprava marec 2013 :DDD som si to poplanovala celkom dobre nie???

zoja83

leus
ahoj a ty ako?este tu chodis?no o kacmarovi to vie cele KE ale zevraj nastupil len nedavnoo....:)a mozno su to len reci mozno doteraz nenastupil

zoja83

titten
lekar tam uz nepracuje je na odvykacke...no mozno aj pri mojej opke na niecom bol ked mu to trvalo 8 hodin co som bola v narkoze...neda sa mi neopakovat to tu zase...si neviete predstavit co to s vami taka dlha narkoza urobi ako keby vas vagon presiel a pracovali tam dvaja dr jeden robil prvu opku a ten druhy robil druhu a plus aj s tym prvym ked uz nevedel co ma robit,uznali si pochybenie ale nevratili mi ani cent a ani za vybratie u Ocenasa 1400eu mi nepreplatili ani cent aj ked mi to do oci povedal a prislubil ze tak urobi

zoja83

titten
lekar tam uz nepracuje je na odvykacke...no mozno aj pri mojej opke na niecom bol ked mu to trvalo 8 hodin co som bola v narkoze...neda sa mi neopakovat to tu zase...si neviete predstavit co to s vami taka dlha narkoza urobi ako keby vas vagon presiel a pracovali tam dvaja dr jeden robil prvu opku a ten druhy robil druhu a plus aj s tym prvym ked uz nevedel co ma robit,uznali si pochybenie ale nevratili mi ani cent a ani za vybratie u Ocenasa 1400eu mi nepreplatili ani cent aj ked mi to do oci povedal a prislubil ze tak urobi

zoja83

titten

zoja83

vikusik
no ano aspon ze Kacmar uz je tam kde ma byt...len par zien na to muselo doplatit aby sa nieco pohlo ..skoda..:(
mna prvy krat operoval Magdo a reopku robil Magdo s Kacmarom...asi tolko k tomu ak budes mat dake otazky napis mi email zoja83@azet.sk

bibi
ano bavili sme sa aj o tom ...o implantatoch..je to na mne dr nema proti tomu nic...len po tych vsetkych operaciach mam strach a som stale na vazkach...ale takto asi nechcem ostat do konca zivota a dr Cerven ma anjelske rucicky tak hadam daco vykuzlime...:)

vikusik99

zoja83
ahoj...mrzi ma, co sa ti stalo a dufam, ze bude uz len dobre..Kedze, som necitala vsetko od zaciatku..zaujima ma, ako tvoje problemy zacali?Ja som 4 dni po opke...a zacinam mat strach...kedze, som bola v chirmede.Ale, myslim, ze teeba operoval Kacmar..a ten je uz na odvykacke..Ja som zatial spokojna, ale to je velmi kratka doba..robit nrjakr zavery.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk