Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomasova

zoja
chvalim aj ja,naozaj mozes byt spokojna....ja ti drzim palce aby ti vsetko dopadlo uz len podla tvojej predstavy..

tomasova

angie
cicka ahojcek,ako sa mas ty????prsia mas ukazkove.....fakt krasne a ako citam tak si uzivas oblecenie...co mas nove????

tomasova

skoricka
ahoj moja,ako sa mas??a co ten prsnik,uz neklesa???kedy mas kontrolu??inak ti poviem ze ich mas prekrasne:::::

skoricka

Zoja

woow, uplne super Ti to urobil! Teraz mas asi najkrajsie prsicka zo vsetkych tych fotiek :)) mozes byt velmi spokojna...este sa daju implantaty a nebude nic poznat :)

mahulienka

Zoja83
moja, som strasne rada, ze po tolkom trapeni, bolesti a nezodpovedanych otazok, sa mozes konecne tesit:)) Ja som verila doktorovi, ze to spravi najlepsie ako bude vediet. Krasna pracicka:))

Titten

Zoja83 (Vladka19),

sikovne rucicky doktora. Zvazujes teda aj implose skusit casom?

Ja som velmi nepochopila z galerky, ze preco tak telo reagovalo predtym na implose? Alebo bola chyba zo strany kliniky? Nemam samozrejme precitanu celu diskusiu, urcite ste to tam rozoberali uz/ Kazdopadne drzim palce, nech to dobojujes do svojej spokojnosti

nadranka

Zoja (Vladka)

Ja úplne žasnem, krásne ti to dr. upravil, a bude ešte len lepšie dúfam! Želám ti to, aby si sa aj ty tešila z pekných prsíčok konečne!!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk