Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nadranka

Zoja (Vladka)

Ja úplne žasnem, krásne ti to dr. upravil, a bude ešte len lepšie dúfam! Želám ti to, aby si sa aj ty tešila z pekných prsíčok konečne!!

bibi13

Titten

Orignal z predoperacnych mam ja, pretoze mi prisli postoua nepytali to.. potom som dostala to co ty plus nejaky papier, ze som bola na opke a ze kedy mam kontrolu.. a este nejake papiere (nejaku dohodu), ale to som dostala este pred zakrokom pri konzultacke..

Titten

All,

mam otazku na nejake dokumenty.
Co ste po opke vlastne dostali do ruky?
Ja mam nejaky doklad o mentoroch, ze aky typ a tak, take nalepky, potom uctenku za cely vykon, narkozu, podprdu aj implose.
Ale inak nic, nemam samozrejme ani vysledky predoperacnych, to vsetko na klinike ostalo

Dali vam nieco este do ruky, alebo nejaku zmluvu, kde by sa napriklad pisalo aj o zarukach, opravnych vykonoch, alebo tak?

Pri opke oci som taku jednoduchu zmluvu dostala, ze obe strany sme suhlasili blabla a ze mam narok na bezplatnu korekciu do 2rokov od zakroku a take...

bibi13

Titten

Strasne ma to stahuje.. ale zase ked ma dneska dal len do pdprdy, tak som si v tom bola taka neista.. no uvidime zajtra.. mozno to zase nacpem naspat..;)

Titten

Allice,

sikulka, gratulujem.

Bibi13,

ja som obvazy nemala, ja mam len skafander, ale zas pod nim mam aj taky pas vaty napchaty. Nemozem nic davat dole, az do vyberana stehov.

bibi13

Titten

Heej len jednu.. viac by som nedala.. doma je doma.. deturence su zlate.. ten trojrocny mi stale fuka didi a ruku a boji sa ma aj chytit.. jeejda, keby som grcala, tak je dobre, ja som len grgala a nic uz po tom zo mna nesko.. ani ta injekcia nepomahala.. a mne bolo zle aj z lieku proti bolesti, co mi pchali do zili.. ale terqz jefajn a zajtra si mozem dat dole obvazy. Sa tewim, lebo ma strasne tlacia..

Allice

Ahojte kočky, hlasim sa pár hodín po zákroku. Pocity sú na moje prekvapenie len prijemne... , nakoľko prska sa mi páčia, pekne stoja v lahu, bolesti sú minimálne a fakt musím povedat, že sa cítim fajn.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk