Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

zoja83

Fuha, no sila. Dakujem za vysvetlenie. Je mi to luto a dufam sa vsteko vrati do normalu v rukach dobreho lekara. Urcite tieto jazvy vyzeraju inak nez to ,,pitvanie" po hentom. Drzkaj sa!

Matulka23

ahojte kočky, tak nakoniec mám pod sval, 295ml, anatom, mentor prsnou ryhou, bolesť je strašná, ale sestrička hovorila že to dobre znášam oproti mojej spolubývajúcej, nutila nás si sadnúť každé dve hodky na toaletu si zajsť a troška sa prejsť samozrejme s jej pomocou, že to budem potom nenej bolieť tak som to robila ako nakázala spolubývajúca odmietala to odmietala,noc celkom v pohode ráno som sa zobudila a nebol sa chrbát tak som bola štastná :) teraz už ležím v domácom prostredí ani liek od bolesti som si ešte nedala naposledy som mala infúziu ešte na klinike.
Čo ste si dávali vy od bolesti?
A ešte som sa chcela spýtať v papieroch mám napísané medium height, moderate plus profile to je stredný alebo vysoký profil?

zoja83

16kristina02
fotky svojich prs musis poslat na email galeria@zoznam.sk ona ti ich nahodi do galerky a potom dostanes pristup

vikusik
nie som z KE
po prvej augmentacii som uz pisala co sa dialo prispevkom nizsie ze sa zacali same od seba deformovat lebo urobil velky priestor na implantat to je all

16kristina02

Ahojte, už som pisala nižšie. Tak sa Vam trochu aj predstavim :-) Volám sa Kristína, mam 25 rokov, a mam jedno dieta. Prsia si chcem dať zväčšit lebo po kojení mi ,,ovisly,, a už su neni pekne. Rozhodla som sa pre INTERKLINIK v relaxxe. Mam dohodnutu konzultaciu s MUDr. Norbertom Raczom na 29.5. Chcela som si aj pozrieť tu nejaku galeriu ake prsia vam porobili, ale neviem sa tu nejako ktomu dostať :-) ak by ste bola niektora taka zlata a trochu mi vysvetlila kde to najdem :-) Ďakujem

vikusik99

zoja83
ahaa...a potom, tie tvoje problemy zacali tymi implantmi...Ja sa teraz, strasne bojim.A prvu augmentaciu ti teda robil Magdo?Co sa dialo po prvej augmenrracii?

zoja83

luca123
no Magdo sa vyjadril to je ten prvy dr v chirmede ze urobil velky priestor pre implantat a ten proste po case nejako padal alebo ako povedal ze mal zvolit inu techniku a naplanoval opku u kacmara ze ma da dokopy ale ani Magdo ma kratko neoperoval 6 hodin a ja nechapem co tam tolko robil ....pre dr Cervena taketo operacie sa robia pomaly pri srdci a nie pri prsiach,esteticky to strasne vyzeralo ale aspon sa nevlnili no a to co potom dorobil Kacmar to nejdem ani mylsliet...tie jazvy su strasne ked pozirem na foto ,dr.Cerven mi ich vetky co porobili musel vyrezat a Kopern.mi ich zasil nanovo ale dlzka musela ostat coz cini rovnych 14cm po celej dlzke(takto mi pitvali prsia v chirmede ja ani nechcem vediet co sa v tej narkoze robilo so mnou )muz by ich isiel asi zastrelit teraz mam krasne jazvy tenucke ale dlhe....:((
no a po reopke co robil Kacmar som mala velke bolesti a strasne prsia a implose museli von sa to nedalo vydrzat,sono potvrdilo ze jeden je nad svalom a druhy pod a mne ten implantat vytlacal zlazu doboku a tlacil mi na stehy zrejme zvnutra musela som to vydrzat 3 mesiace s bolestami na liekoch od bolesti neviem co viac este napisat...

MALA SOM ICH VELMI RADA OBOCH ALE KACMAR SA VELMI ZMENIL A JA SOM NEVEDELA PRECO MA TAKY PRISTUP ALE VERILA SOM ZE MNE SA TO STAT NEMOZE..ake smiesne