Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matulka23

BritneyBitch vanes

ďakujem kočky :) zatiaľ nepociťujem žiaden strach, ale myslím, že ráno sa to rapídne zmení :) ako budem môcť hneď napíšem pofotím :)

nadranka

barboraF

Ahoj, áno, stačí ti jedna konzultacia. V pohode to zvládneš, ja som mala takmer rok sa na to psychicky pripraviť a zariadiť si veci okolo rodiny, syna, atd. Minule som videla tu na fóre takú tému ohľadom plastiky nosa u dr. Červeňa, skús pokukat, ta kočka sa pýtala ľudí všetko dopodrobna. A už to ma úspešne za sebou :-)

Iveta84

Smejo

Uz nemam ten link. Ale bolo to o predajkyni podprseniek ktora hovorila ako spravne treba kupovat podprsenky a ze drviva vacsina zien nosi zlu velkost. Co som aj ja sama zistila :) a ty si mala tu poslednu pdprdu s malym obvodom a velkym kosikom. Presne ako aj ona radila...

lluciaa1211

So.nickaa
Jazvy som si videla včera prvýkrát. Bola som na vyber stehov a myslím že v pohode. Aj on povedal že sa dobre hoja, len sa čudoval tým modrinám. A to ich mám už pekné oproti tomu aké boli.
Podprdu že mám nosiť 4-5 týždňov ale že keď niekam idem tak môžem nahodiť normalnu. Ja som na materskej, takze keď som doma tak mám skafandrovu a len keď pôjdem s malou do mesta tak si dám normalnu.
Tuto pooperačnú si dam trochu upraviť, lebo na pleciach sú suché zipsy a tie odstavaju, ale bez toho bude v pohode.

so.nickaa

lluciaa1211

No ved toto ze ja sa budem bat prve dva-styri tyzdne hocico robit..gratulujem k umytiu vlasov:)
A jazvicky sa ti pekne hoja? A inak co ti povedal, kedy mozes normalnu podprsenku nosit aspon cez den?
Ja som unho uz raz bola, velmi velmi davno ked este robil normalne v nemocnici, vyberal mi znamienko z tvare a velmi pekne mi ho vybral vobec nic tam nemam, ziadnu jazvu:) plus to mam 35min od domu a ako fakt len dobre som nanho pocula:) Tak preto som si ho vybrala:)

lluciaa1211

Sarinkaaa
Ďakujem :)
Ešte ich mám trochu napuchnuté a mala som neskutočné modriny, skoro čierne na bokoch pŕs a medzi žltozelenú. Ale keď vyblednú a odpuchnú tak budú fajn :) pomaly si na ne zvykám :)))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk