Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoja83

ahojte kocky
tak dakujem za pochvalu,no je to lepsie ako predtym samozrejme,co sa implantatov tyka mam strach ale nie z toho zeby to nevyslo ale keby sa nieco casom pokazilo to by som uz asi neprezila,teraz sa citim fajn ze mi nic nezavadzia a tak ale ked sa pozriem obcas do toho zrkadla v sportovom tricku bez podprdy ked idme cvicit je mi do placu ze som ako doska...chybaju mi ...:( a bojim sa vlnenia do buducna...

titten
mala som 2 pokazene augmentacie-6hodinova(reaugmentaciu-8 hodinova)-Chirmed KE dalsie opku vybratie u Ocenasa a teraz ma daval dokopy dr.Červen a myslim ze ma celkom dal dokopy

skoricka
no boli by super keby boli aspon velkostou rovnake
ale po tom co mi urobili v chirmede mam jeden prsnik zniceny a o cislo aj cosi mensi musim to doplnat vypchavkami :( mozno keby boli rovnake tak implant.do buducna neriesim vobec

skoricka

tomasova

ahooj :) dobre, dobre vsetko musim poklopat, ani neviem, ze ich mam, prsko co ja viem, velmi si to nejak nesledujem no, len hmatam to trosku nizsie ze je...Kontrolu mam az v oktobri, Vy ako s Luckou? Uz by si mohla aj Ty pridat fotky :) Tvoje cicinky ako?

tomasova

zoja
chvalim aj ja,naozaj mozes byt spokojna....ja ti drzim palce aby ti vsetko dopadlo uz len podla tvojej predstavy..

tomasova

angie
cicka ahojcek,ako sa mas ty????prsia mas ukazkove.....fakt krasne a ako citam tak si uzivas oblecenie...co mas nove????

tomasova

skoricka
ahoj moja,ako sa mas??a co ten prsnik,uz neklesa???kedy mas kontrolu??inak ti poviem ze ich mas prekrasne:::::