Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

mulatka,

Tie prve 3 mesiace sa najviac tvaruju a potom este dalsie 3, takze ten prvy pol rok sa menia, potom uz by viac menej mali take ostat. Co sa tyka makosti, tak niektore baby pisali ze im pekne zmakli az tak po roku...

Sandritta

nika2008,
Jasne, to som sa ja tiez bala, vsetko mi behalo hlavou, ale na to nemysli, lebo sa zblaznis. Ja som dokonca isla k homeopatke, aby som mala dobre hojenie a tak...
Ale u Cervena si v dobrych rukach, ten uz ma toho vela zoperovaneho...

nika2008

Sandritta,

Nie žeby som mala obavy po tej odbornej stránke, ale aby nenastali komplikácie počas hojenia. Veď ako povedal jeden z Červeňových asistentov
"ľudia nie sú sochy"

Sandritta

nika2008,
Neboj sa, doktori to robia uz ako na beziacom pase.
Este ma napadlo, ked si chces len pozriet foto bez pridavania, pozri omlazeni.cz, tam sa len zaregistruj (nick, heslo). Niektore baby tam maju v profile aj fotky. Je tam aj vela tem ohladom silikonov, no moc to radsej necitaj, dost tam pisu aj o problemoch, ma to vtedy trochu vystrasilo, ale to su uz take extremne pripady az niektore. No prave tam som videla ze tie 295-ky maju take male chuducke baby. Dobre je ze tam pri fotkach ma kazda napisane ml, profil, doktor...

nika2008

Sandritta,

OK! Hlavne drž palce, aby všetko dobre klaplo. Ono zvyčajne , keď sa človek na niečo teší, tak sa vždy niečo dodrbe.

Sandritta

nika2008,

Tak daj si radsej stredny profil, nebudu Ti tak trcat.
Neni zac, rada ;)
Daj potom vediet sko ste sa dohodli.

nika2008

Sandritta,

no no veď práve o to mi ide, aby to nebolo okaté pod oblečením /hlavne v práci /veď vieš ako to chodí. To by bola zase téma tisícročia. Takže asi nakoniec dám tých 350, ak mi to vojde, tam už oproti tej 330 bude asi maličký rozdiel.

Sandritta

nika2008,
Urcite sa neboj vacsich, ja som hore dost utla a tych 330 mam uplne prirodzenych, nikto si to ani nevsimol. Keby mi ostali take jak tesne po opke s opuchom tak to by bolo ze wau, odpuchli mi -6cm! A hlavne velmi rychlo si zvyknes na tu velkost.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk