Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

barboraF

All.....babyy tak ja mam konzultacku u Cervena az 17.1.2014 dovtedy ma slak trafii :-D stava sa u neho,ze sa konzultacka presunie aj na skorsi datum?Kebyvsa to da nejak urychlit:-o) Kolko po konzultacke ste cakali na opku? Dakujem velmi pekne.

Titten

BritneyBitch,

tak 3ti den po opke ma caka zajtra, som zvedava, aky bude, pevne verim, ze sa nebude stav zhorsovat a s tym zaludkom sa to zlepsi, lebo inak prijem slaby do mna aj tekutiny musim pomaly.
Kasovite jedla mi nepomohli moc, vcera mi prave zle prislo po jogurte, co som vecer jedla. Tak neviem, pomaly skusam
Ja som tiez na chrbte nevedela spat, na bruchu som zvyknuta zaspavat, ale teraz mam stav ako v tehu, kedy bruchotiez nepustilo sa otocit, ze som casto na chrbte len lezala

Titten

123kvetinka12,

s tymi pooperacnymi je to taka zahada, asi sa budu lisit v elasticite, inak si to neviem vysvetlit. Prsia musia byt po opke stiahnute na pevno, preto sa pooperacne davaju take tesne.
Ja mam 70B pooperacnu, ale napresovana som v tom jak jaternica.
Merala som si teraz obvod cez prsia, sice tam mam aj tej vaty, ale okolo 88cm obvod mam a to som pred opkou mala asi 75-76obvod cez prsia.
Podla mna, ak je pooperacna nejak menej elasticka, tak sa voli s vacsim kosikom, aby sa tam tie prsia zmestili. MOzno sa mylim, ale jedna kocka tu mala pooperacnu 75A a pritom potom podprdy Dcka kupovala, ak nie Ecko

BritneyBitch

Titten

Ahojky, ano, 5.den. kritický som mala 3.den. na vecer citim vacsie tlaky, noci su zle :-(
Aspon panvu sa snazim vytocit na bok, vtedy sa mi trosku ulavi. A bez tabletky neviem ani zaspať :-( :-( :-(
Nikdy som nevedela spat na chrbte.

Inak je super, ze mas taky hladky po operačný priebeh. Na žalúdok skus kasovite jedla, ryžu v mlieku atd.

123kvetinka123

Ked mam navrhnutu pooperacnu 85D tak to znamena ze si budem kupovat aj ostatne podprsenky 85D ? nevyznam sa v tom :D tak by som rada vedela ze ci sa lisila velkost pooperacnej podprsenky od tych klasickych co ste si po operacii kupovali? :) dakujem :)

Titten

BritneyBitch,

ahoj, ty si teraz 5ty den po opke? Nejak sa to zhorsovalo po dnoch, ci ani nie?
MNe sa zatial spi dobre, tych 8hodin pospim na chrbte v pohode, potom uz vstavam, lebo chrbat citim. Akurat vraj desne chrapem na tom chrbte, ma muz budil v noci, nech aspon hlavu dam na bok:D

Ja som sa bala, ci dnes nebude nejaky vacsi opuch a ako sa bude vstavat, ale dobre vsetko.

Jediny problem mi zaludok robi, ako mam skafac stiahnuty, tak na spodu mi to tlaci trochu aj na zaludok, vobec mi netravi, jem len preto, ze nieco zjest musim, vecer mi aj prislo trochu zle, nastastie som nevracala.
No a boli ma skor podrebrovy obluk ako prsia, co nechapem

Titten

so.nickaa,

na tu PNku sa normalne spytaj obvodacky, ci by ti dala na tento zakrok. Ja som sa bola spytat a este na mna oci pucila, ze jasne a preco by som nemohla mat PN, ze ved socialka s tym, ze ide o kozmeticky zakrok absolutne nic nema, a zdravotka predsa nic neplati, kedze si to cele hradime sami.

Takze za opytanie nic nedas, v najhorsom ti povie, ze nie a budes brat dovolenku.

BritneyBitch

Jany7543

Dakujem, každým dnom je to lepsie. Len noci sú tazke, boli ma velmi chrbat a neviem si nájsť polohu.

Ako tu pisali baby, netreba Ti skoro nic ;-) lezala som v nohavičkách a skafandri.
Vezmi si hygienické potreby, papucky Ti asi daju. Mala som žuvačky a tic tac, casopis a hlavne mobil :-)
Rýchlo Ti to zbehne a aj cesta domov bude fajn, mna osovne visc boleli cesty autom po sekcii, vedy som citila kazdu dieru na ceste :-)

Jany7543

BritneyBitch

No veď hej on mi inak tento dátum ponúkal už na konzultačke ale som chcela trošku neskôr ale teraz mi vyhovuje :) a ty sa ako máš ? Čo všetko treba pobaliť na opku ?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk