Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

pooperačné podprsenky majú iné číslovanie ako klasické. Viem to aj od doktora, aj z vlastnej skúsenosti. Pooperačnú mám 75A, ale v skutočnosti budem nosiť 75 C-D

matik8

barboraF

ak skusis priebezne volat tak sa mozno uvolní, prípadne povedz sestricke ze ak by sa uvolnilo nech ti hned zavola...ja som mala cakat od konzultacky 8 mesiacov, potom som v marci volala a posunula ma o mesiac skor, a ešte si tu milatka4 nakoniec so mnou vymenila termina tak som isla o dalsi mesiac skor. cize dokopy som mala opku nakoniec po 6 mesiacov

Jany7543

ALL
Baby pod Mládeka , ako je to s operáciou ak dostanem menzes ? Každú chvíľu má prísť a v pondelok asi už idem :-/
nebude to vadiť ?

barboraF

All.....babyy tak ja mam konzultacku u Cervena az 17.1.2014 dovtedy ma slak trafii :-D stava sa u neho,ze sa konzultacka presunie aj na skorsi datum?Kebyvsa to da nejak urychlit:-o) Kolko po konzultacke ste cakali na opku? Dakujem velmi pekne.

Titten

BritneyBitch,

tak 3ti den po opke ma caka zajtra, som zvedava, aky bude, pevne verim, ze sa nebude stav zhorsovat a s tym zaludkom sa to zlepsi, lebo inak prijem slaby do mna aj tekutiny musim pomaly.
Kasovite jedla mi nepomohli moc, vcera mi prave zle prislo po jogurte, co som vecer jedla. Tak neviem, pomaly skusam
Ja som tiez na chrbte nevedela spat, na bruchu som zvyknuta zaspavat, ale teraz mam stav ako v tehu, kedy bruchotiez nepustilo sa otocit, ze som casto na chrbte len lezala

Titten

123kvetinka12,

s tymi pooperacnymi je to taka zahada, asi sa budu lisit v elasticite, inak si to neviem vysvetlit. Prsia musia byt po opke stiahnute na pevno, preto sa pooperacne davaju take tesne.
Ja mam 70B pooperacnu, ale napresovana som v tom jak jaternica.
Merala som si teraz obvod cez prsia, sice tam mam aj tej vaty, ale okolo 88cm obvod mam a to som pred opkou mala asi 75-76obvod cez prsia.
Podla mna, ak je pooperacna nejak menej elasticka, tak sa voli s vacsim kosikom, aby sa tam tie prsia zmestili. MOzno sa mylim, ale jedna kocka tu mala pooperacnu 75A a pritom potom podprdy Dcka kupovala, ak nie Ecko

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk