Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

barboraF

matik8 dakujem za radu,urcite to budem skusat,mna by potesil aj o mesiac skorsi termin :-) .... tak to si mala super a ako si spokojna s jeho pracou?

Titten

barboraF,

ja mam este k cervenovi konzultacku na 29.11 ak by ti to pomohlo. Zatial som to nerusila este, ze mozno ci kamoska by nesla k nemu. Ved este je cas tam volat a rusit ajajaaaaj, ale aj tak to nie je nejako moc skor ako tvoj januar :(

Nena1

pooperačné podprsenky majú iné číslovanie ako klasické. Viem to aj od doktora, aj z vlastnej skúsenosti. Pooperačnú mám 75A, ale v skutočnosti budem nosiť 75 C-D

matik8

barboraF

ak skusis priebezne volat tak sa mozno uvolní, prípadne povedz sestricke ze ak by sa uvolnilo nech ti hned zavola...ja som mala cakat od konzultacky 8 mesiacov, potom som v marci volala a posunula ma o mesiac skor, a ešte si tu milatka4 nakoniec so mnou vymenila termina tak som isla o dalsi mesiac skor. cize dokopy som mala opku nakoniec po 6 mesiacov

Jany7543

ALL
Baby pod Mládeka , ako je to s operáciou ak dostanem menzes ? Každú chvíľu má prísť a v pondelok asi už idem :-/
nebude to vadiť ?

barboraF

All.....babyy tak ja mam konzultacku u Cervena az 17.1.2014 dovtedy ma slak trafii :-D stava sa u neho,ze sa konzultacka presunie aj na skorsi datum?Kebyvsa to da nejak urychlit:-o) Kolko po konzultacke ste cakali na opku? Dakujem velmi pekne.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk