Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

so.nickaa,

na tu PNku sa normalne spytaj obvodacky, ci by ti dala na tento zakrok. Ja som sa bola spytat a este na mna oci pucila, ze jasne a preco by som nemohla mat PN, ze ved socialka s tym, ze ide o kozmeticky zakrok absolutne nic nema, a zdravotka predsa nic neplati, kedze si to cele hradime sami.

Takze za opytanie nic nedas, v najhorsom ti povie, ze nie a budes brat dovolenku.

BritneyBitch

Jany7543

Dakujem, každým dnom je to lepsie. Len noci sú tazke, boli ma velmi chrbat a neviem si nájsť polohu.

Ako tu pisali baby, netreba Ti skoro nic ;-) lezala som v nohavičkách a skafandri.
Vezmi si hygienické potreby, papucky Ti asi daju. Mala som žuvačky a tic tac, casopis a hlavne mobil :-)
Rýchlo Ti to zbehne a aj cesta domov bude fajn, mna osovne visc boleli cesty autom po sekcii, vedy som citila kazdu dieru na ceste :-)

Jany7543

BritneyBitch

No veď hej on mi inak tento dátum ponúkal už na konzultačke ale som chcela trošku neskôr ale teraz mi vyhovuje :) a ty sa ako máš ? Čo všetko treba pobaliť na opku ?

lluciaa1211

Jany7543
Ja to mám tiež skoro 200km. Cestovanie je úplne v pohode. Tak nejaká pretekárska jazda by asi dala zabrať ale mna manžel viezol ako vo vatičke :)

so.nickaa

Jany7543

Fuha tak to mas toho dost ze skola aj praca..No to ti neviem povedat lebo ja som si PN-ku este nikdy nevybavovala..ale ked mas nejaku znamu lekarku myslim ze by nemal byt problem..

Jany7543

lluciaa1211

Ak som dobry čítala bývaš ďaleko od Nitry však ? Ako si zvládla cestu? Lebo ja to mám tiež cca 240km :(

Jany7543

so.nickaa

No jasné veď uvidíš koľko vojde :))
Noo veď som poriadne celú noc nespala len som rozmýšľala že čo a ako :D Lebo ja mám tiež skúšky + v práci je to také kadejaké ale idem asi , nech mám pokoj :D
Myslíš, že mi obvodná dá PN bez problémov ?

so.nickaa

Jany7543

Odpisal, nieco v tom zmysle ze sizerovanie bude na operacii ze tam sa rozhodne kolko mi da..asi to tam bude vsetko na mne skuskat(este ze budem spat:D )
Cozze? no to je super! ved to mas zachvilku:) Ja som mu povedala ze od 27meho lebo 27meho este nemozem - mam skusku. Tak aspon mi povies co a ako bolo:))

so.nickaa

lluciaa1211

To mas pravdu, aby to zas nevyzeralo na mne komicky ze velke cecky a male telo..aj som mu povedala ze ja to teda necham nakoniec nanho on je odbornik a vybere take aby to vyzeralo dobre..
Inak ako fungujes? Toto mas druhy tyzden aj nieco, este velmi boli? chodis uz aj medzi ludi? A spokojna si celkovo s nim, s klinikou?
Uz som velmi zvedava na fotky:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk