Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

so.nickaa

Jany7543

No teba by aspon doviezol muzik, ja som sa s mojim rozisla pred tyzdnom:(
Psychicka podpora bude mama..drzim ti v kazdom pripade palce aby ti ten datum vysiel, ja som sa tiez potesila ze takto skoro, potrebovala som co najskor

Jany7543

Iveta84

No ja bude mať stredný profil .... Som zvedavá aké to bude :) Jooj len keby mi odpísal , že sa niečo uvolnilo skôr čo i len o deň .... aby ma tam mohol odviezť môj mužík potrebujem psychickú podporu :)

Jany7543

Aj ja som to teraz pozerala, tak na projekcii pri mojich je rodzeil 0,2cm takže to neriešim....
Tu je link na anatomy mentory ak chcete kuk :

www.medimplant.cz

Iveta84

Ale ja budem mat vysoky profil, tak uvidim. Ja sa ho len pre istotu este raz opytam na nazor pri predoperacnych ked pojdem.

Iveta84

Ja anatomy, aj som chcela ale aj on hned povedal :))) ved to ze ja ked som pozerala moje a rozdiel medzi 310 a 350 je v cislach uplne minimalny.

Jany7543

Iveta84

Ved uvidime , ale co sa týka projekcie tak tam nieje veľký rozdiel čo mi hovoril nejaký 1cm takže či už budú 390 alebo 440 je to podstate jedno .... ved toto ja som taký obrík :D A ty budes mať okruhle ?

so.nickaa

Ivetka

tak ty si este nizsia ako ja:) neviem ale podla mna ked vahas ci nie viac, podla mna mu napis(ja som mu akurat napisala, snad ma nezabije :D ) Lebo potom aby si nebola nestastna, ze si si aj vacsie mohla dat, teda toho sa ja bojim preto som mu napisala...

jany7543

Presne toto povedal aj mne! Ze mozu byt okruhle ale mensie, hovorim tak to nie nie nie..tak teda anatomicke, nevadi co uz..a akurat som mu napisala ci by mi tam nevedel vopchat 440-390 som zvedava co mi odpise:)

Jany7543

so.nickaa

No mňa tiež ked pomeral tak mi povedal že okrúhle nejakých 330ml ak si správne pamätám tak to som hneď hodila na neho očii, že čožeeee že nie ja chcem väčšie no a potom mi povedal že ked chcem väčšie musíme ísť do anatomov,,,,
Viem že aj 330 -tky urobia pekné prsia ale ja som zase vysoká, mám skoro 180cm a 60kg približne, tak si myslím že keby mi dal aj tých 440ml budú akurát :) snáď :D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk