Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Jany7543

so.nickaa

No mňa tiež ked pomeral tak mi povedal že okrúhle nejakých 330ml ak si správne pamätám tak to som hneď hodila na neho očii, že čožeeee že nie ja chcem väčšie no a potom mi povedal že ked chcem väčšie musíme ísť do anatomov,,,,
Viem že aj 330 -tky urobia pekné prsia ale ja som zase vysoká, mám skoro 180cm a 60kg približne, tak si myslím že keby mi dal aj tých 440ml budú akurát :) snáď :D

Titten

Iveta84,

no ja mam 68pod prsami, ale zas som vyssia o 8cm tusim od teba.
Ale mam znamu, co je odomna este vyssia okolo 172-174 a ma 300implose anatomy a doktor najprv aj okolo 280-290 navrhoval, ale dali 300 a kks som myslela, ze mini budu, ale pekne normalne Ccka ma a to od teba je hoodne vyssia.

Teraz mas kolko cez prsia obvod, ze aky zaklad tam mas asi?

so.nickaa

Iveta84

a ty mas ake miery?
Ja mam 165cm 51kg a pod prsiami mam 74
Realne rozmyslam ze mu fakt napisem ci by sa tam nezmestili aj nad 400..len neviem ci ho s takymi vecami mozem otravovat cez mail

Iveta84

Titten

Len ja sa "bojim" ze mne to urobi len B kosik. A staaale snivam o tom C-cku. Som zvedava na teba postupne co povies aku velkost nakoniec budes mat. Len micka, ja mam obvod 73 a ty menej, takze utlejsia si ty. Zas pravda ze som krpata...

Mladek ma myslim : mladek zavinac avelane.com

Sonickaa

Idem k mladekovi 01.07. na opku a predtym na predoperacne a budem s nim este na slove...

Titten

a to mozno skoncim pri Dckach nakoniec, uvidime.

Inak pred opkou mi doki dal aj pozriet implose, jasne, ze v obale to bolo, ze sterilne, ale ze nech si popozeram, tak az tam som si vsimla, ze projekcia 5,1cm nejaky stredny profil, a ta zakladna a vyska 12 a 11cm ci tak nejak. Mentolky moje:D

Titten

Iveta84,

70B

Bola som prekvapena, ze mi nedal 70A pooperacnu, lebo vychodzi zaklad sa mi zdal, ze mizerny a vraj sa pooperacna voli podla povodnej akoby velkosti, nech to dobre stahuje

so.nickaa

Jany7543

No ja by som tiez potrebovala na neho mail, bohuzial nemam. Asi mu napisem ohladom tych velkosti..chudak on sa z nas zblazni tolko mailov :D

Titten

Iveta84,

ja by som nechala byt tebou asi aj tych 310ml. Si nizsia este odomna, mne ta 330ml bude bohate stacit. Som sice teraz aj vatou vypchata pod tou podprdou, ale opuch nemam, aspon, co som kukala a skusala, aj sestricka mi vravela, ze na moju utlu postavu uz urcite nie vacsie a ty si este nizsia a tensia.

A zas chcem aj normalne fungovat, ze sport, beh, a nie potom riesit, kam Fka balony napracem. Ja myslim, ze plne Ccka su uz krasne prska a tak ako vyzeraju na tvojom type postavy, mozno vyssia a sirsia baba v hrudniku bude jasne vacsie implose potrebovat na tvoj efekt, chapeme sa?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk