Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

so.nickaa

Ivetka ty ides tusim tiez k Mladekovi ze?
Mne prislo ze on nerad dava vacsie implantaty aj mi to povedal. Ale ked si tak pozeram tu galerku..som sa nechala ukecat ze 345 a 300 alebo 390 a 345 ale asi mu napisem..budes mu pisat aj ty? ci by sa nedalo vacsie?

Jany7543

so.nickaa

Ja som bola na konzultacii este 18.4. a vtedy mal volny termín len na toho 12.6 ale tento termín mi veľmi nevyhovuje lebo priatel akurat v ten deň odchadza na sluzobku a neviem kto ma tam bude viest nakolko byvam cca 240km od Nitry :// A nechcem ist len tak "s nejakym kamosom" No on stale dava implose podla toho ake mas miery , moja poziadavka bola ze chcem co najvacsie:D Mas na neho mail ? Skusim mu napisat ci s aniečo neuvolnilo jooj potrebovala by som skorsi termin ... :(

Titten

inak v aute je to pohoda, mame sportove sedadla, cize vyborne sa sedelo, jedine, ak muzik trochu rychlejsie isiel do prudkej zakruty, tak to bolo zleeeeee. Ale ani vymole ani brzdenie nevadilo

Iveta84

Babule ja neviem ked citam tie cisla ktore idete mat tak uvazujem ci mi sibe ked STALE rozmyslam ci mam dat 310 alebo 350. Este s nim dam rec ohladom toho :)))

Titten

Viktoria,

isla som len z TT do BA, ale bola na dialnici buracka, tak sme sli krokom, potom este asi 2buracky v BA, kks asi 2hodiny cesta aj so zastavkou v lekarni.

Mam flector aj novalgin nakupeny.

KOnecne som sa uz najedla trocha, aj ked moc mi nechuti jest. Dokonca ani sladkosti, este som asi vyjasena z toho celeho zakroku alebo co

so.nickaa

Jany7543

Sono som si spravila uz dneska a predoperacne si budem robit vo svojom meste kedze niesom presne z Nitry.
Dal mi 10teho, poprosila som ho o co najskorsi termin, to ma potesilo, bala som sa ze mi da az nejaky jul.
Jooj toto som si ani precitat nemala ze 440-390..ja som tiez tak velmi chcela neviem preco take male som schytala:((
Myslis ze by som mu mohla este napisat ci si nemoze prichystat aj tie 440-390, keby sa nahodou zmestilo? lebo sa velmi bojim ze tych 390-345 mi budu male:-/
A ty si bola kedy na konzultacii?

Jany7543

so.nickaa

Ahoj ja idem 12.6 do Avelane .... a tebe dal už 10-teho ? A bude ti tam robiť aj predoperačné ? Mne áno a budem mať menotry anatomické 390-440ml uvidime kolko vojde :)

viktoria21

Titten

A ako dlho budes cestovat v aute?potom daj vediet ako to dopadlo,lebo ja po obke budem cestovat autom 3 hodiny,tak ci ta cesta sa da zniest:D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk