Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

so.nickaa

Jany7543

Odpisal, nieco v tom zmysle ze sizerovanie bude na operacii ze tam sa rozhodne kolko mi da..asi to tam bude vsetko na mne skuskat(este ze budem spat:D )
Cozze? no to je super! ved to mas zachvilku:) Ja som mu povedala ze od 27meho lebo 27meho este nemozem - mam skusku. Tak aspon mi povies co a ako bolo:))

so.nickaa

lluciaa1211

To mas pravdu, aby to zas nevyzeralo na mne komicky ze velke cecky a male telo..aj som mu povedala ze ja to teda necham nakoniec nanho on je odbornik a vybere take aby to vyzeralo dobre..
Inak ako fungujes? Toto mas druhy tyzden aj nieco, este velmi boli? chodis uz aj medzi ludi? A spokojna si celkovo s nim, s klinikou?
Uz som velmi zvedava na fotky:)

Jany7543

So.nickaa

Odpísal ti ten Mládek ? Mne áno a asi idem už teraz v pondelok 27.5. :D len musím ešte dneska skočiť za doktorkou či mi dá PN .... joj stresy hneď :D

Jany7543

lluciaa1211

Ahoj , ja idem tiež k Mládekovi a dokonca už asi 27.5. čo si mám zobrať so sebov na opku? A nevieš či vadí keď budem mať akurát menštruáciu ?

lluciaa1211

so.nickaa
Áno, bola som u Mládeka, 6.5 som mala opku.
To záleží aj od postavy a pŕs pred operáciou. Čo som čítala, tak si asi drobnejšia ako ja.
Ja mám 170 cm a pod prsiami 78, takze som dosť "hrubá" na tie Dčka. Chcela som také prirodzené aby nepovedal hneď každý na môj vystrih, len tak ako som mala pred deťmi.
Zatiaľ sú ešte opuchnuté, ale som spokojná aké sú.
Pošlem dnes nejake fotky do galérie.

Matulka23

bibi13

ahojky moja, tak čo pripravená? myslím na teba :)
neboj sa všetko dobre dopadne :)
ja zatiaľ vôbec nestresujem teším sa, idem teraz na pol 9 ešte na tú konzultačku a 3D vizku tak uvidím čo budem nakoniec mať a o koľkej ma čaká zajtra operácia, dúfam, že sa vidíme aspoň na seba žmrkneme ;)

nadranka

Britney

Ja vôbec nelutujem, že som išla k nemu a kebyze sa mám ešte raz rozhodnúť, tak idem zas len k nemu. Mne zisťoval aj koren, co mi na konzultácii povedal, že urobí, aj dodržal. Robí naozaj prirodzene nosy. Na niekom to hneď vidieť, že niečo ma s nosom robene, dr. Cerven vie ako na to :-)

nadranka

Britney

Ja vôbec nelutujem, že som išla k nemu a kebyze sa mám ešte raz rozhodnúť, tak idem zas len k nemu. Mne zisťoval aj koren, co mi na konzultácii povedal, že urobí, aj dodržal. Robí naozaj prirodzene nosy. Na niekom to hneď vidieť, že niečo ma s nosom robene, dr. Cerven vie ako na to :-)

so.nickaa

lluciaa1211

a ty si tiez bola u Mladeka ak sa mozem opytat?:)
No ja som mu pisala ze ci by tie velkosti nemohli byt viac ze do laveho 390 a do praveho 440, lebo mam navrhnute390-345 alebo 345-300..dufam ze tu najmensiu velkost neschytam ale odpisal mi ze vsetko sa rozhodne pri operacii tak dufam ze sa to tam naprace:))