Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Iveta84

Smejo

To je super ze sa citis dobre a bez problemov. Teraz sa uz len mozes vytesovat z prsicok a nakupovania podprd :))) aku velkost budes nosit?

BritneyBitch

Luca123
Sue33

Ďakujem baby, trošku som sa upokojila. Je to nepríjemné, ale keď to neznamená nič zlé, tak som rada!

smejo251

Babiky,
Dnes som bola nq kontrole po mesiaci.vsetko je ok mozem nosit podpiru normalnu ale ze najlepsie taku ako mam v albume tu ruzovu.a v nosi si mam kupit nejaku sportovu a v nej spat ale ja budem v skafandri mne nejak extra nevadi.mam uz aj karticku a nalepky ake presne mam iplose.je to 325cc,cohesive II plus profil,nic ine z toho neviem vycitat:-)
Vsetky co ste po...ja som zacala teraz po tych 6tt take uvolnenie.necitim nuc ziadne ptiznaky ze som hola na opke.dokonca mne necitit ani impkantaty ked chyram prsia...asi pojdem na vacsie o par rokov....:-))))

Luca123

BritneyBitch

Je to normalne...ja som to mala asi dva tydne a preslo to...bolo to hnusne a tiez som sa bala ale uz nic :) neboj

Martina210

Angie77
Teraz som poslala zajacikovi mail,už som našla aj ten link, bože ja truba :-((( vôbec mi netuklo vtedy.Možnože sa bude dať odstrániť.

angie77

Martina210

no ty už nijak, o to musíš požiadat admina, už len tak sa to dá, alebo nech zajačik zmaže aj túto tvoju novú galerku,tým padom link už nebude funkčný :)

angie77

Martina210

ja opakujem , že ty sama si tu na fore použila link k tvojej galerke, takže ju môže vidiet ktokolkvek bez hesla...áno na nete je veľa úchylov, každý to snáď vie, preto nechápem, že ty si si sama k tomu dopomhla, že sa ti tam môže dostat ktokolvek

nadranka

nanka

Áno, ja som bola na obidvoch spolu. Dá sa to zvládnuť, jediné čo ľutujem, že som nešla omnoho skôr.

sue33

Britney
nemusis mat strach to zblnkanie je vzduch kt. sa tam nahromadil pocas operacie. Pytala som sa po operacii presne tak vyplasene doktora ako sa teraz pytas ty a len sa pousmial a povedal, ze je to upne v poriadku. Preslo to, uz dávno nezblnkaju.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk