Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

a to mozno skoncim pri Dckach nakoniec, uvidime.

Inak pred opkou mi doki dal aj pozriet implose, jasne, ze v obale to bolo, ze sterilne, ale ze nech si popozeram, tak az tam som si vsimla, ze projekcia 5,1cm nejaky stredny profil, a ta zakladna a vyska 12 a 11cm ci tak nejak. Mentolky moje:D

Titten

Iveta84,

70B

Bola som prekvapena, ze mi nedal 70A pooperacnu, lebo vychodzi zaklad sa mi zdal, ze mizerny a vraj sa pooperacna voli podla povodnej akoby velkosti, nech to dobre stahuje

so.nickaa

Jany7543

No ja by som tiez potrebovala na neho mail, bohuzial nemam. Asi mu napisem ohladom tych velkosti..chudak on sa z nas zblazni tolko mailov :D

Titten

Iveta84,

ja by som nechala byt tebou asi aj tych 310ml. Si nizsia este odomna, mne ta 330ml bude bohate stacit. Som sice teraz aj vatou vypchata pod tou podprdou, ale opuch nemam, aspon, co som kukala a skusala, aj sestricka mi vravela, ze na moju utlu postavu uz urcite nie vacsie a ty si este nizsia a tensia.

A zas chcem aj normalne fungovat, ze sport, beh, a nie potom riesit, kam Fka balony napracem. Ja myslim, ze plne Ccka su uz krasne prska a tak ako vyzeraju na tvojom type postavy, mozno vyssia a sirsia baba v hrudniku bude jasne vacsie implose potrebovat na tvoj efekt, chapeme sa?

so.nickaa

Ivetka ty ides tusim tiez k Mladekovi ze?
Mne prislo ze on nerad dava vacsie implantaty aj mi to povedal. Ale ked si tak pozeram tu galerku..som sa nechala ukecat ze 345 a 300 alebo 390 a 345 ale asi mu napisem..budes mu pisat aj ty? ci by sa nedalo vacsie?

Jany7543

so.nickaa

Ja som bola na konzultacii este 18.4. a vtedy mal volny termín len na toho 12.6 ale tento termín mi veľmi nevyhovuje lebo priatel akurat v ten deň odchadza na sluzobku a neviem kto ma tam bude viest nakolko byvam cca 240km od Nitry :// A nechcem ist len tak "s nejakym kamosom" No on stale dava implose podla toho ake mas miery , moja poziadavka bola ze chcem co najvacsie:D Mas na neho mail ? Skusim mu napisat ci s aniečo neuvolnilo jooj potrebovala by som skorsi termin ... :(

Titten

inak v aute je to pohoda, mame sportove sedadla, cize vyborne sa sedelo, jedine, ak muzik trochu rychlejsie isiel do prudkej zakruty, tak to bolo zleeeeee. Ale ani vymole ani brzdenie nevadilo

Iveta84

Babule ja neviem ked citam tie cisla ktore idete mat tak uvazujem ci mi sibe ked STALE rozmyslam ci mam dat 310 alebo 350. Este s nim dam rec ohladom toho :)))

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk