Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

emajanushka

ahojte dievcata. onedlho idem na opku, sice asi len na mastopexiu,ale uz sa tesim. dufam, ze to bude v pohode. tie co ste mali odkojene a spadnute prsia, tiez ste riesili implantaty,lekar vam nenavrhol najprv upravu. a potom, ak by trebalo neskor este implantat? mne povedal, ze tak by to bolo lepsie. a,mozno ani nebude treba nic vkladat. mam sice obavu, ci nebudu prilis male.
predoperacne ste vsetci riesili v mieste bydliska? ja by som radsej ikognito,doma by sa to rychlo roznieslo.ako ste to riesili.dakujem

lluciaa1211

Britney
To žblnanie som si ja nikdy nepočula. Imploš by asi nemal žblnkať. A spím na chrbte, pod veľkým vankúšom mám dva take menšie. Nie je mi dobre keď som nižšie, jednu noc som skúsila a ráno ma strašne pichalo v hrudi. Ale keď som vyvýšená tak vydržím na chrbte, predtým som vždy na boku spala ale nelaka ma otáčať sa.

lluciaa1211

Titten
Ty si riadne žihadlo :) Vôbec neznieš ako po opke. Len sa šetri, aj ak by si sa dobre citila, zbytočne sa nesiľ. Prajem ti nech si takto v pohode aj ďalšie dni.

Titten

Britney Bitch,

ja som spala v polosede,vtedy ma to nebude nutkat otacat sa.

so zblnkanimneviem poradit, ja som este kratko po opke.
dnes som uz sama vstala bez pomoci.
o hodku pride muz pre mna na kliniku, tak snad sa to da v aute vydrzat

BritneyBitch

ALL OF YOU PLEASE HELP!!

Citili ste si krátko po operacii implantaty v sebe? Ked lezim a urobim rukou nejaký pohyb (chcela som so odhrnut vlasy alebo posunut vankus) raz v jednom a potom v druhom sa ozvalo: ZBLNK!! Taky zvuk, ako ked sa Vam vysmykne mokre mydlo z rúk.
Neviete, co to znamena? Nemoze to byt zly priznak niecoho??
Velmi sa bojim :-(

BritneyBitch

Titten dobre ranko,

Som rada, ze sa mas uz lepsie! V akej polohe si spala? ja som mala hroznú noc, zaspala som az po tabletke, velmi ma bolel chrbat.

Baby ako spavate? Da sa Vam spat s vankusmi pod cbrbtom? Ja sa stale chcem pretocit na bok...

Titten

Prva noc super, spala som vyborne aj bez nejakych liekov na spanie.
uz mi neni blivno, snad dnes nieco zjem
prska trochu svaly citim v podpazi najme, mam ale rez v podprsnikovej ryhe.
inak fajn, bradavky normalne citlive na dotyk cez podprdu.
to este znecitlivie?

bianka77

vikusik99

budem rada ked potom napises ako ste to spolu zvladli.... :)
Ja som planovala 1.tyzden sestru,druhy manzel dovolenku...tak uvidime....

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk