Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matulka23

bibi13

Super :) a ja mám práve veľa práce tak nejako nad tým nerozmýšľam :) ale v stredu mám už voľno tak to budem mať času a času na rozmýšľanie myslím, že v tedy to na mňa príde už riadne sakrááá :D

bibi13

Matulka,

Predoperacne mam tiez v poriadku, tak to streda isti.. teda dufam, ze mi to uz nic neprekazi.. zacna mi uz lepit, ale mam este kopec roboty, tak nemam cas nad tym premyslat..;)))

lluciaa1211

Bolí vyberanie štichov? Zajtra idem. Lebo keď mi vyťahovali po opke Dreny, tak ľavý v pohode a pri pravom sa mi chcelo vrešťať ešte polhodinu :)

Allice

Matulka23

Vo štvrtok to čaká aj mňa, aspoň v tom nebudem sama :)
Dnes ešte idem na interné predoperačné, zajtra si chcem nafarbiť vlasy a na pondelok som sa objednala ku kaderníčke na umytie, ak by som to sama nezvládala. Ja idem na prvé dni k mamine a malý bude s mužom doma. Ja som sa bála aj toho, že na mňa drobec skočí, ked budem ležať, lebo on má teraz také obdobie a keby mi 16 kg skočí na prská, tak by mi aj ušami vyšli... :D

Matulka23

bibi 13
Tak predoperačné sú v poriadku v stredu ešte na konzultačku a v štvrtok je ten veľký deň :)ty si ako na tom?

Babulky, chcela som sa spýtať od piatka mi začal rásť zub múdrosti troška to pobolieva dúfam, že to neva, ak by mi kvôli tomu zrušili opku asi by ma šlahlo :)

Luca123

Opdorucanie...holky,tie co ste dlhsie po odporucam NECHTIKOVY GEL z lekarne a natierat na prsa.Cez vikendy som mala hrozne bolesti zo spodu prsa a ani novalgin nepomahal... Tento gel je ZAZRAK naozaj mi je super.
este popripade najst cerstvy skorocel, pomagat ho a natierat tym..dufam aj vam pomoze :)

Titten

Bianka, som si ta s vikusik pomylila terminami.

uz cakam na klinike, neskutocny strach mam.
uz dvakrat ma prehnalo zo stresu

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk