Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matulka23

Titten

super :) závidím ti, že to máš za sebou :) tak nech ti tie maličké bolesti aj ostanú a si spokojná :)

lluciaa1211

Titten
Super!!! Rýchle zotavenie prajem. Šetri sa!
Si frajerka, že si tak skoro napísala, ja som bola z narkózy do večera mimo :P

Titten

Caute kocky, tak uz som po opke.
operovali ma o deviatej rano.
vsetko v poriadku bolesti sa zatialbdaju vydrzat.
dakujem ze ste na mna mysleli

Martina210

GALERIA

prosim pekne moj ucet Matka872 bol zruseny so vsetkym.To je v poriadku.Ako je mozne ze my chodia maily od nejakych chlapov,ktory komentuju moje fotky,ktore su davno vymazane.Co ma toto znamenat !!!

Matulka23

bibi13

Super :) a ja mám práve veľa práce tak nejako nad tým nerozmýšľam :) ale v stredu mám už voľno tak to budem mať času a času na rozmýšľanie myslím, že v tedy to na mňa príde už riadne sakrááá :D

bibi13

Matulka,

Predoperacne mam tiez v poriadku, tak to streda isti.. teda dufam, ze mi to uz nic neprekazi.. zacna mi uz lepit, ale mam este kopec roboty, tak nemam cas nad tym premyslat..;)))

lluciaa1211

Bolí vyberanie štichov? Zajtra idem. Lebo keď mi vyťahovali po opke Dreny, tak ľavý v pohode a pri pravom sa mi chcelo vrešťať ešte polhodinu :)

Allice

Matulka23

Vo štvrtok to čaká aj mňa, aspoň v tom nebudem sama :)
Dnes ešte idem na interné predoperačné, zajtra si chcem nafarbiť vlasy a na pondelok som sa objednala ku kaderníčke na umytie, ak by som to sama nezvládala. Ja idem na prvé dni k mamine a malý bude s mužom doma. Ja som sa bála aj toho, že na mňa drobec skočí, ked budem ležať, lebo on má teraz také obdobie a keby mi 16 kg skočí na prská, tak by mi aj ušami vyšli... :D