Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

Luca123

si predstav, že máš rozrezaný sval a tkanivá, si tri týždne po opke a ono sa to tam všetko hojí, sťahuje, teda ten celý spodok prs zažil šok...máš bolesti okolo toho? áno je to proces hojenia :) niektoré to majú necitlivé, niektoré výtazne citlivé a niektoré bolestivé

angie77

baby

ja som sa do doby troch mesiacov bála aj prdnút aby som si niečo neprivodila, teraz ked Vás tu čítam ako rýchlo chcete mat všteko za sebou, tak nemám chut sem ani písat a neustále Vám vyčítat, len si baby uvedomte jedno, tie obmedzenia ktoré sú po tejto operácii nie sú dávané kôli bolesti, teda ked ma nič nebolí tak môžem všetko robiť, ako si tu niektoré myslíte..to v žiadnom prípade!!!! tie obmedzenia sú kôli prirasteniu sa implantátu a čím viac sa toho pokúšate robit počas tohto procesu tým viac potom očakávajte následky, čo neprajem žiadnej, preto tu mám ešte ako takú trpezlivost sa občas ozvat a dohovoriť Vám...takže opakujem, prvé 4 týždne si prsíčka strážte ako národný poklad!!!! žiadne prudké pohyby, žiadne spanie na boku, žiadne dvíhanie prudké rúk nad hlavu, žiadne skákanie atd, atd...ale to neznamená že po 4 týždnoch je to už v pohode... potom platí už to na čo sa tu odvolávate, že telo Vás samé pustí čo môžete robiť, ale to neznamená že hned začnem skákat na trampolíne :)do doby 3 mesiacov si treba stále dávat pozor na rôzne pohyby a určite čo najčastejšie nosit pooperačnú podprdu hlavne na noc baby!!!

Luca123

Angie77

Dakujem za vysvetlenie...predstavene :)
Len si ma vyplasila trocha...lebo spat nespim na boku,len sa trosku pytam...ale par min. Lezanie,ktore som skusila mi dufam tak neublizilo...uz riskovat nebudem.
A este jednu mam pre teba,kedze mi nito neodpisal. Dnes su tri tydne a hrozne ma bolia prsia zospodu a okolo implosa...spodky,boky,stred....je to hojenie? Ale dost to boli :(

angie77

Luca123

nie namala by si , ja ti to opíšem takto: predstav si, ked ležíš na boku ako sa ti to vrchné prsko tahá smerom dole k podložke..predstavené? a teraz si predstav, že do doby 4 týždnov sa okolo prská vytvára taká blana ktorá ti to prsko bude nasledujúce roky pekne držat na mieste ..predstavené? no a teraz si predtsva ako sa ti tá blana ktorá sa tam len vytvára tou váhou na bok natahuje, tým pádom tam v tom mieste vzniká zhrubnutie blany, kedže je tam namáhaná...a teraz si predstav že po pár mesiacoch tu budeš písať..baby pomoc ja si na dotyk na prsku cátim akoby také zhrubnutia, alebo baby ja mám jedno prsko akoby nižšie, alebo, alebo... tak teraz mi povedz či je to také tažké dodržat 4 týždne nespávat na boku?

lluciaa1211

Britney
Super že už to máš za sebou!!! Oddychuj, prajem ti skoré zotavenie. Ak máš davaj si flector každých 8hod., je vraj okrem bolesti aj proti zapalu.

BritneyBitch

Dobre ranko dámy,

Tak uz to mam za sebou. Citim sa vcelku fajn, ale tie kozičky vážia snáď tonu! !!!!!
Na ľavom prsníku mám veľké tlaky, ťažko sa dýcha, ale snáď to bud uz lej lepšie.

Z nsrkozy som zvracala az do večera, nepomáhali ani injekcie a čípky.
Ďakujem všetkým, čo mi držali palčeky! ♡
Poslala som foto do galérie :-)

lluciaa1211

Baby, ktoré chodievate cvičit', ako dlho po opke možem ist do fitka? Po porode som skoro rok cvičila, kym sa mi podarilo schudnuť na takmer povodnu váhu (chybali mi už len 3kila).
Pred operaciou sa mi vsetko tak domotalo, ze som mesiac nevedela chodit cvičit a teraz po opke zase nemožem a strašne mi hned vidno na bruchu. Som taka postava že nohy a zadok chude ale na brucho sa mi rád uklada tuk.
Viem že činky a brušaky hned nie, ake tak po nejakych 6tyz po opke začať aspon bicykel alebo orbitrek?! Čo vy na to? Chodíte niektorá?

vikusik99

caute, kocky:)..tak, ja tu moju poslednu konzultaciu pred opkou mam tiez za sebou...:)..uz mam trosku jasnejsie v tych profiloch..Takze, ostavaju mi tie nagor 360ml stredny profil..Doktor mi vravel, ze na moju postavu su to velke implantaty..tak, dufam, ze budem spokojna s tou velkostou:)..lebo, ja by som aj vacsie brala:-/...tak, v utorok idem na to, kocky...drzte prsty!:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk