Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matulka23

bibi 13
Tak predoperačné sú v poriadku v stredu ešte na konzultačku a v štvrtok je ten veľký deň :)ty si ako na tom?

Babulky, chcela som sa spýtať od piatka mi začal rásť zub múdrosti troška to pobolieva dúfam, že to neva, ak by mi kvôli tomu zrušili opku asi by ma šlahlo :)

Luca123

Opdorucanie...holky,tie co ste dlhsie po odporucam NECHTIKOVY GEL z lekarne a natierat na prsa.Cez vikendy som mala hrozne bolesti zo spodu prsa a ani novalgin nepomahal... Tento gel je ZAZRAK naozaj mi je super.
este popripade najst cerstvy skorocel, pomagat ho a natierat tym..dufam aj vam pomoze :)

Titten

Bianka, som si ta s vikusik pomylila terminami.

uz cakam na klinike, neskutocny strach mam.
uz dvakrat ma prehnalo zo stresu

viktoria21

bibi 13

Ahoj inac rozhodla som sa aj ja ze idem na tie predoperacne do Provitae.Nakoniec si platila tych 112 eur?Vsetky vysetrenia okrem sona tam spravia?Ked si spominala ze sono prs si das spravit u obvodneho lekara:)

Stela77

Titten
uplne viem ako sa citis, ja som to prezivala takto dva tyzdne do zadu, zajtra uz idem na stehy...silno Ti drzim prsty, neboj zvladnes to...aj ked ja som mala prve dva dni ukrutne bolesti, ale da sa to zvladbut...bodaj by si nemala ziadne bolesti, len krasny dekolt, drzkaj sa!!!
vikusik99
Tebe prajem to iste....Zvladnete to baby!

vikusik99

bianka77
moja mala ma 13 mesiacov...a uz v utorok idem na opku:)..tiez, sa bojim ako to spolu zvladneme:-/..na prvy tyzden, mam vybavenu mamku..a dalej uvidime...potom, ti dam iinfo...ako sme to zvladli.Snad, to bude ok:).

vikusik99

titten
drzim ti zajtra palce..dobre sa vyspi...a ked sa bude dat, napis nam ako si dopadla:)..mnaa to caka uz v utorok, tak o to viac, budem na teba mysliet:)))