Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

all

baby, ktore mate po..myslite, ze je rozdiel v rekonvalescencii podla toho kade je vedeny rez? Mzslim z pazuchy a pod prsnikom....teraz nemyslim bolest a celkove setrenie,ale obmedzeny pohyb ruk.....kedze ten sval narezava na inom mieste....dik

bianka77

elissa

Ahoj
ja idem 19.10do ZV. Taka som rada, ze sa konecne niekto nasiel kto ide so mnou :))
Implantaty si najdes na www.siklienka-rovno otvor anatomicke..lebo ty mas podla skratky anatomicke..aj ja...ale ja mam TMM2 305. Mne nadelil menej :D
Ja som sa tiez chcela viac popytat na konzultacii,ale presne kecali sme o inom...az som zabudla :)

Luca123

Angie77

Mas pravdu a dakujem...si zlata:) aj si ma ukludnila rovno :) a dodrzujem.pravidla ja isto. Este ani nesoferujem a aj tazke sa bojim dvihat. Dnes mozno skusim na par hod podprdu von pp prvy krat,ked uz mozeme a pak hned skafac:)

angie77

Luca123

a to ja Vás radšej vystraším akoby si tu mala potom čítať, že máte nejaké problémy..lebo mne to je potom veľmi, veľmi ľúto .. takže radšej bud vystrašená a dodržuj všetky pokyny, ako potom plakať :)

angie77

Luca123

si predstav, že máš rozrezaný sval a tkanivá, si tri týždne po opke a ono sa to tam všetko hojí, sťahuje, teda ten celý spodok prs zažil šok...máš bolesti okolo toho? áno je to proces hojenia :) niektoré to majú necitlivé, niektoré výtazne citlivé a niektoré bolestivé

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk