Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

Čaute baby, prečítala som si celú Vašu dnešnú diskusiu. Takže ja mám po opke 2 týždne dovolenky a poviem Vám, že dnes 10. deň PO ,kľudne by som šla aj do roboty. Dokonca aj tričko cez hlavu som dala, aj vlasy umyla aj v meste som strávila skoro celý deň.Takže 2 týždne Vám úplne stačí byť PN (týždeň je málo, to by som asi nedala). Po opke je bolesť tupá, ako keď sa Vám proste hojí rana. Nie je to katastrofálne. Ale každý má iný prah bolesti. Fakt sa to dá vydržať. Proste silná svalovka na hrudi. Ale nič také, že zomriem od bolesti! Pleť v nemocnici otrasne mastná! Zoberte si vlhčené utierky. Odporúčam. Ale nevyhádzala som sa. Do podprdy v týchto teplých dňoch som si nechala aj vatu, aby absorbovala pot a je mi to aj takto pohodlnejšie. Cez víkend, ktoré Vás to ešte len čaká, si urobte program, aby ste na to nemysleli a zabudli, že idete na opku. Strach je prirodzený, tomu sa nikto nevyhne, lebo neviete, čo Vás vlastne čaká. Preto sa treba zamestnať, aby Vás nepiclo :D Na operáciu je lepšie ísť kľudný bez stresov, lepšie to organizmus prekoná. Ako mať vysoký krvný tlak. Nebojte sa, opku prespíte a bude sa Vám po prebudení zdať, že vlastne neprebehla ani minúta a už máte PO. Proste vypneš vypínač a znovu zapneš a máte kozy! Veľa šťastiaaaa!

didi10

matulka 23

tiez mi riadne lepilo aj som sa tesila :) prezijes aj ty neboj :) teraz sa uz len obkukavam :) potom poslem foto

didi10

viktoria21

noo dakujem oddychujem a citim sa ovela lepsie :)boli to ako mega svalovka ,poriadne sa nehybes a unavena som ked len prejdem na wecko uff kazdy to ma inak.. ja mam 2tt PN potom nastup do prace :)

bibi

tam dostanes aj papucky ine ti ani netreba :) ja som ani koselu neobliekla :) len v nohavickach sme boli :)

vanes

viktoria21 ano hned na konzultácii som išla do vedlajších dverí a tam mi taká holka vypísala dohodu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti a tam mám aj pokyny na predoperačné vyšetrenie a tak isto aj poučenie pacienta pri operačnom zákroku augumentácia

matik8

Queen
Ahoj, ja mam tiez, v dekolte vyhadzana ale to asi z toho skafacu aj, a plet mam nejaku mastnu od kedy som prisla stale uz som z toho na nervy :/ to moze byt z toho?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk