Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Smejo,

Inak rozmyslam, ze si s manzelom vymenim na zaciatok auto.. on ma automat a do skolky je to chvilka.. je v dedine, tak si myslim, ze by som to mohla zvladnut po tych dvoch tyzdnoch.. ci?

smejo251

Bibi13
Ako dosla som kde som chcela ...ale ja mam manual a pri spatecke som herecka jednou rukou zatiahla a to akoby som nieco natahla tak potom som to uz citila cely den ale inak pohoda,dnez uz necitim nic.
Titten
Ja mam len 325ml a mne sa zdaju akurat nikto by nepovedal ze su umele...hoci mohli byt aj vacsie...ale je to vzdy viac a lepsie ako to bolo pred opkou...:-)

Titten

Britney Bitch a aka si vysoka a kolko cca si mala pod prsiami obvod?
Ma nestras, ze 390ml okruhle sa ti male zdaju.
Ja idem na 330ml anatomy a pri skusani to boli dost velke cece.

Okna umyte komplet, idem deti zbalit a odchadzame.
Vecer som sa odepilovala komplet, tak dnes uz len navarim ked pridem a zbalim par veci do nemocky.
Dokedy vecer mozem jest? Opka bude okolo 9:30 rano

Elissa

...uzasny telefon :-)))) Nedopisala som prispevok. Len si teda neviem predstavit, ze z nicoho budem mat prvykrat v zivote prsicka :-)) Je to prijemna predstava :-)

Elissa

Bianka77

Ahoj, Dakujem za link :-) Rovnako aj mna tesi, ze sa nasiel niekto, kto ide na Opku v ten isty den ako ja. Takto presne za 5 mesiacov nas to caka :-)) Trosku sa obavam toho, ze som posledna v ten den na Opku - 8. v poradi. Odkial si? Ako dlho si cakala na konzultaciu? Ja pomerne kratko cca 3 mesiace. Dufam, ze 410 ml nebude vela. Ale v tomto plne doverujem panovi doktorovi, len si

smejo251

Inak baby ja som vcera prvykrat sadla za volant a bolel ma hrudny kos akoby cely...nic prijemne a to uz akoro 6ttt :-(

smejo251

Bibi13
Aj ja mam 3 a 2 rocne...prve tri tt mi ich nakladala pestunka a teraz ju chytim za ruky ona nadvihne nohu do auta aja ju nohou vytlacim do sedacky a tam sa nejako uz ona usadi.atarsi si sada uz sam a to mam vyvysene auto.