Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

Almette
ahoj no to chce len cas..mne jazva po sekcii bledla rok a este nie je uplne biela,ale to je podla mna velmi individualne. Kazdopadne je to stale cerstva jazva....a urcite nie opalovat lebo zpigmentuje este viac.A bielit asi tiez nie...Tak len maskovat a cakat....ale cim...???to neviem :(

Almette

Ahojte,uz som tu dávno nebola a potrebujem radu ohľadom jaziev pod pazuchou.Som 3.mes. po operacii u dr. Cervena a je leto,jazvy sú stale tmave.Nemate nejake dobre rady ako ich zamaskovat?Su pekne zahojene, používali ste nejake masticky na bielenie?dakujem Vám všetkým vopred za dobre rady

bianka77

all

baby, ktore mate po..myslite, ze je rozdiel v rekonvalescencii podla toho kade je vedeny rez? Mzslim z pazuchy a pod prsnikom....teraz nemyslim bolest a celkove setrenie,ale obmedzeny pohyb ruk.....kedze ten sval narezava na inom mieste....dik

bianka77

elissa

Ahoj
ja idem 19.10do ZV. Taka som rada, ze sa konecne niekto nasiel kto ide so mnou :))
Implantaty si najdes na www.siklienka-rovno otvor anatomicke..lebo ty mas podla skratky anatomicke..aj ja...ale ja mam TMM2 305. Mne nadelil menej :D
Ja som sa tiez chcela viac popytat na konzultacii,ale presne kecali sme o inom...az som zabudla :)

Luca123

Angie77

Mas pravdu a dakujem...si zlata:) aj si ma ukludnila rovno :) a dodrzujem.pravidla ja isto. Este ani nesoferujem a aj tazke sa bojim dvihat. Dnes mozno skusim na par hod podprdu von pp prvy krat,ked uz mozeme a pak hned skafac:)

angie77

Luca123

a to ja Vás radšej vystraším akoby si tu mala potom čítať, že máte nejaké problémy..lebo mne to je potom veľmi, veľmi ľúto .. takže radšej bud vystrašená a dodržuj všetky pokyny, ako potom plakať :)