Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Viktoria21

Ja som bola na konzultacii len raz a platila som 20 eur a to mi odratala z celkovej ceny opky.. zaplatila som 2890 eur..

bibi13

Viktoria21

Ja idem na predoperacne do provitae.. tam mi spravia vsetko.. budem platiti asi 112 eur.. ci kolko, vlastne ani neviem.. a sono som si dala robit cez gynekologa.;)

smejo251

No tak to sedi lebo ja mam nosit 6tt skafander ale sli sme na oslavu a nechcela som brat skaffik a volala som lekarke ci mozem nieco ine a ona ze moste ale aby drzala pevne boky a spodok prs takze kosticovu.

bibi13

Didi10

Nazdaaaar.. ja ze co sa neozyvas.. bola si tam dva dni? Noo popis podrobnejsie prosim.. a prosim ta, co si mala vsetko zbalene?

M.i.r.u.s6

smejo
ahoj ja som nosila6tyz skafac a potom s kosticou a mierne vystuzene nem push up
aj teraz vyse 3mes neviem ci natrpem do push up najblizsie musim vyskusat ale kludne s kosticou

Luca123

smejo

ja som si kupila nevystuzenu a nekosticovu,lebo lepsiu som zatial na mna nenasla...ale teraz som si pisala s dokym ohladne bolesti a potom sme sa bavili o tom,ze teraz po 3 tyzdnoch mozem nabehnut na podprdu ale kosticovu. Podla mna je to preto aby mali pevnost ked v nej budes chodit cez den...tak pojdem dalej hladat kosticovu:(

smejo251

Pisete ze bezkosticove,nevystuzene ale vsetky baby maju v galerke ze 5tt a kosticove podpiry uz som z toho cisty magor...:-(((

didi10

viktoria 21

tak da sa to zvladnut ale neni to nic prijemne :) a dopuju ta liekmi takze pohodka neboj ostava sa do druheho dna na klinike mozes aj dva dni len si doplatis...dr hedera je vyborny, pohodak :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk