Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

smejo

ja som si kupila nevystuzenu a nekosticovu,lebo lepsiu som zatial na mna nenasla...ale teraz som si pisala s dokym ohladne bolesti a potom sme sa bavili o tom,ze teraz po 3 tyzdnoch mozem nabehnut na podprdu ale kosticovu. Podla mna je to preto aby mali pevnost ked v nej budes chodit cez den...tak pojdem dalej hladat kosticovu:(

smejo251

Pisete ze bezkosticove,nevystuzene ale vsetky baby maju v galerke ze 5tt a kosticove podpiry uz som z toho cisty magor...:-(((

didi10

viktoria 21

tak da sa to zvladnut ale neni to nic prijemne :) a dopuju ta liekmi takze pohodka neboj ostava sa do druheho dna na klinike mozes aj dva dni len si doplatis...dr hedera je vyborny, pohodak :)

arara

Titten

nástup do práce je úplne v pohode. Klamala by som, keby som povedala, ze nic necitim, ale za pocitacom sa sediet v pohode da a aj to cloveka rozpytli a dni idu rychlejsie. Akurat som hotova ked pridem domov. Vcera som bola na stehy a prvy krat som sa videla.Este mam opuch v hornej casti a pas budem nosit este asi 2 tyzdne, ale inak musím povedať, že som veľmi spokojná.

vanes

viktoria21 mne dali priamo pri konzultácii pokyny na predoperačné čiže mám ich doma už od vtedy. na konzultačke som bola ešte na sliači dr toth. ale interklinik mám bližšie aj keby boli nejake komplikácie.a dr hedera má aj dobré referencie.polytechy mi navrhol on.bojííím

vanes

viktoria21 na konzultácii som bola iba raz. minulý týžden som mu písala mail ale ešte mi neodpísal. a mňa to víde 2700 eur a na 3d nejdem ,lebo mi to príde zbytočné a nemôzem sa z práce už uvolnit.

viktoria21

vanes
a to ty si chcela polytech ci on ti ich navrhol?ja mam mentorky a tych 375 ml chcem.okolo dvorcov?ja pod prsnou zlazou.a spomenul ti aj cez to podpazusie?povodne som chcela tak lebo kamoska si davala u cervena tak robit ale bojim sa toho lebo to je komplikovanejsia operacia.a ja mam take iste stavy ako ty aj mne sa to moc blizi ach ved ja to mam nejako par dni len po tebe,len zaujimave je este ze ziadne predoperacne vysetrania na email mi nedosli a uz som tam volala asi 3krat:Da bola si aj inde na konzultacke?preco si sa rozhodla pre interklinik?

viktoria21

Bibi 13
A na konzultacke si bola raz ci viac krat??za prvu sa plati to viem to som bola to som platila tych 22 eur nejak tak ale za dalsie neviem ci sa plati ja rozmyslam v com nie som si ista,ze zavolam doktorovi este a opytam sa ho.A v esthetiku by som platila za mentorky 3 400 eur.cize dost velky rozdiel to je si myslim.kolko ides celkovo platit v interkliniku?a v pohode nevadi viem ze za tu 3D vizalizaciu sa plati :)

vanes

viktoria21 konzultáciu som mala asi tak pred dvomi mesiacmi, navrhol mi pod sval a na 3d asi už nepôjdem. a rez mám mat okolo dvorcov. ale strašne sa bojím. čím sa mi to viac blíži tým je to horšie.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk