Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

Allice
s modrinami je to individuálne. Ja som zistila, že mám jednu malú pod prsom, až keď som si asi na 9. deň po opke prvý krát otvorila podprdu. Ináč nič! Foto je v galerke, môžeš kuknúť, ak máš prístup. Kolu som si tiež zobrala, ale po narkóze mi ju zakázali. Len čistú vodu. Tak som neskôr urobila bárter a darovala som ju sestričkám a oni mi urobili kafíčko s mliečkom :D Ale to až na druhý deň.

angie77

Luca12

aj keď ťa pustí skôr na boku spávať, môže sa to až po 4 týždnoch, tak na to pozor:) 4 týždne je taká hranica na všetko baby, pretože 4 týždne približne trvá kým sa ako tak implantát prirastie, takže skôr na boku určite nespávať !!!

smejo251

Titeen
Ja som hakliva na modriny a aj som mala dokonca aj na boku celom som mala obrovitansku modinu.a v galerke vidno ze aj prsia ruky a dokonca aj ten moj pupok bol modry a dokonca aj teraz ich eate mam teda take akoby stopy po nich a to som uz skoro 6tt po opke.

Titten

Nena1 ,

dakujem za popis, presne to ma zaujimalo
ja si berem aj malu colu ak by mi blivno bolo.
Bojim sa toho tlaku bez rannej kavy, pocasie premenlive, ja hadam ani 100vku nemam. Hlavu mi mota.

inak boli ste moc modrinove po opke?

mne az vcera vecer modriny na ruke vystuili z utorkoveho odberu krvi. Divne, ale ruka ma bolela hned

Allice

Nena1

Ďakujem za super praktické info z opky, oresne to som potrebovala počuť... Mňa to čaká vo štvrtok a presne na vlhčené utierky som myslela, lebo aj tvár aj ruky musím mať svieži pocit, inak budem nervozna... Pocity sú zatiaľ zmiešané, strach sa mieša s očakávaniami, ale to je prirodzené... ? Prajem skoré uzdravenie a krááásny dekolt... :)

matik8

Luca123

Ja som tu niekde citala uz ked ti to telo dovoli, ze to ta pusti samo. Mne uz to ide asi tyzden ale vzdy sa otocim na chrbat , preustotu sa bojim aby sa nepohol a hlavne zrazu mi tam nieco zavadzalo :D ale vzdy som si prso rukou podchytila som sa bala. Tak neviem ci uz mozme normalne :/

didi10

bibi

zober si vlhcene vreckovky tie sa ti zidu :) a zubna voda tiez ...no vidim si ich len v podprsenke,nerozbalujem zatial :) som spokojnaa velmi