Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

No tak to sedi lebo ja mam nosit 6tt skafander ale sli sme na oslavu a nechcela som brat skaffik a volala som lekarke ci mozem nieco ine a ona ze moste ale aby drzala pevne boky a spodok prs takze kosticovu.

bibi13

Didi10

Nazdaaaar.. ja ze co sa neozyvas.. bola si tam dva dni? Noo popis podrobnejsie prosim.. a prosim ta, co si mala vsetko zbalene?

M.i.r.u.s6

smejo
ahoj ja som nosila6tyz skafac a potom s kosticou a mierne vystuzene nem push up
aj teraz vyse 3mes neviem ci natrpem do push up najblizsie musim vyskusat ale kludne s kosticou

Luca123

smejo

ja som si kupila nevystuzenu a nekosticovu,lebo lepsiu som zatial na mna nenasla...ale teraz som si pisala s dokym ohladne bolesti a potom sme sa bavili o tom,ze teraz po 3 tyzdnoch mozem nabehnut na podprdu ale kosticovu. Podla mna je to preto aby mali pevnost ked v nej budes chodit cez den...tak pojdem dalej hladat kosticovu:(

smejo251

Pisete ze bezkosticove,nevystuzene ale vsetky baby maju v galerke ze 5tt a kosticove podpiry uz som z toho cisty magor...:-(((

didi10

viktoria 21

tak da sa to zvladnut ale neni to nic prijemne :) a dopuju ta liekmi takze pohodka neboj ostava sa do druheho dna na klinike mozes aj dva dni len si doplatis...dr hedera je vyborny, pohodak :)

arara

Titten

nástup do práce je úplne v pohode. Klamala by som, keby som povedala, ze nic necitim, ale za pocitacom sa sediet v pohode da a aj to cloveka rozpytli a dni idu rychlejsie. Akurat som hotova ked pridem domov. Vcera som bola na stehy a prvy krat som sa videla.Este mam opuch v hornej casti a pas budem nosit este asi 2 tyzdne, ale inak musím povedať, že som veľmi spokojná.

vanes

viktoria21 mne dali priamo pri konzultácii pokyny na predoperačné čiže mám ich doma už od vtedy. na konzultačke som bola ešte na sliači dr toth. ale interklinik mám bližšie aj keby boli nejake komplikácie.a dr hedera má aj dobré referencie.polytechy mi navrhol on.bojííím

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk