Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nadranka

angie77

Ty vieš každého tak ukľudniť, to je super že tu máme niekoho ako Ty, neviem kto tu písal, že anjel fóra :-)

queen

viktoria
mam 430ml mentor, VP, anatomicke ... Ja som bola vlastne na reopke po tehotenstvách a kojení, prvé som mala pod žlazou.
Bolest som čakala vačšiu, mna veru viac bolel cisarsky.
Teraz mam trochu problemy so vstrebavanim stehov, ale inak ok. Ved pozri v galerke :-)

viktoria21

queen

Jáj a ako sa cítiš,už si si zvykla na ne?A mala si veľké bolesti tesne po operácii?Ja sa toho obávam,ale tak u každej je to iné.A ja som športovkyna a tanečníčka,ktovie možno to budem zvládať lepšie.:)A aké si si dala spraviť ja chcem tak 375 ml a okrúhle:)

angie77

baby

ked Vás niektoré čítam, tak zachvílku budete chciet byť fit a mat prsíčka ako svoje hned na druhý deň po opke:)baby si uvedomte, že je to velký zásah do hrude, narežú Vám sval, rozrežú tkanivo, dokonca viacerím Vám aj upravujú žľazu...veď to hojenie má aj svoj priebeh a čas...každá sa hojíme inak ale všeobecne platí, že tie väčšie zmeny a bolesti a stavy by sa mali ustáliť do 3 mesiaca od opky,ale celkovo sa prsíčka formujú a usádzajú až do jedného roka! takže ak píšte, že po týždni máte ešte bolesti,či je to normálne, si robíte asi prču však? :)

nadranka

ešte stále sa nemusíš stresovať, niektoré baby tu písali že sa im citlivost navrátila až po roku, možno niektorým tkanivám trvá dlhšie kým sa zregenerujú tak neboj

mamita

Nadranka a misaaa..
ja som 4 mesiace po a tiež si necítim jednu bradavku a presne ako píše misaaa je to divne ked mi prava stojí a stiahne sa a ľavá nič...sama som zvedavá kedy sa to upraví

smejo251

Missa
No ja ich mam na dotyk take v pohode ako boli ale citim ze tam nieco je takze asi nie su az take makke.ale k sebe si ich uz pritlacim.a mne praveze kazala ze pevnu s kosticami aby po bokoch a zo spodu drzali prsia napevno.ja uz neviem to co lekar to iny nazor...
Inak ja som po prvych manzelovych dotykoch citila jeho ruky este celyy den...;-)neviem cim to bolo :-D
No som zvedava co bude na kontole po mesiaci.moje jazvy?jedna je krasna uplne v ryhe vobec mi ju nevidno ale druha je trochu zhrubnuta a nie je v ryhe ale vyssie a je cervena.a jeden mam este napuchnuty stale ten lavy..
All
Baby ako vyzera kontrola.po mesiaci,zase na mna len pozru?

Luca123

Baby prosim vas...bola som skusat podprdy a uz zas citim hroznu bolest v lavom prse a celkovo taku horucavu na nom a aj bradavka ma boli...je to dva a pol tydna normal? Ja mam pocit,ze vsetky ste ok po prvom tyzdni:(

smejo251

Petracek
Moj nazor je ze chlapi to nikdy nepochopia co je skoda.mali by ste byt radi ze sa vam chcu zeny pacit a podporovat ich.moj manzel vobec nebol za operaciu ale nechal to na mna a podporoval ma.teraz sa pysi manzelkou ktora sa po detoch citi dobre a je spokojna.je dost dolezite mat doma spokojnu a sebavedomu manzelku ktora sa citi dobre.ale mam znameho ktory je striktne proti tomu a svoju zenu nepusti na operaciu.no a ma to doma niekedy dost huste ;-)ale to samozrejme nie je len kvoli prsiam.

Martina210

Luca123

Tu jazvicku mám prelepenu vertikálne, ako mi doki povedal.Minulé som pozerala ako sa to hojí, a pekne sa spojilo ale na konci je stale trošku otvorená kvôli stehu vnútornému, ktorý mi už vytrca.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk