Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

viktoria21

Gueen

Ahoj,si pisala ze si 8 tyzden po obke,a kolko dni si bola na marodke?Po kolkych dnoch si bola schopna pracovat?Ja mam tak 2 tyzdne na zotavenie dufam,ze mi to bude stacit:)

nadranka

Luca123

Musím pochváliť, nádherné máš tie prsíčka :-) Ale tak z dobrého základu sa ani nedajú asi zlé urobiť :-)

matik8

Titten

Nemam, ja robim u nas v kaviarni, zvladam v pohode len tazke nedviham ani sa nenatahujem s bednickami a min dva mesiace sa radsej ani nebudem

Baby drzim palce tie ktore mate pred a tie co mate po tak co najmenej bolesti

Matulka23

Baby, prosím vás neviete niektorá stránku na polytechy kde je všetko (výška,šírka atď) nemôžem nájsť už som s toho jeleň :)
vďaka :)

Titten

Matik8,

dik hej pracu som myslela. Ty mas sedavu za kompom?

Britney Bitch,

drzim palce ja sa v pondelok rozklepem rano. To bude aj vikend plny strachu. Kam ides? Do interklinik?