Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Allice

smejo251

Ďakujem za info, známa ma strašila, že mesiac pred som už nemala fajčiť a to mám týždeň do operácie... Tak som sa aj naplašila. Pritom v poučení mi písali, že 12 hodín pred sa nesmie fajčiť...

lluciaa1211

Petraček
Nechcem ťa uraziť, ale myslíš že keby mužovi po urobení detí ostal medzi nohami pidipinďo ovisnutý vycicnutý a lekár by ho vedel dať do pôvodného stavu, že by nevyužili páni takú možnosť?

Allice

Milá jaruska222,

ani si nechcem predstaviť, čo prežívaš... Posielam ti more pozitívnej energie a verím, že sa tvoja situácia vyrieši len a len v tvoj prospech. Podstatné je, aby si bola zdravá a v poriadku... :)

menndy

Jaruska222
silno drzim palce nech to dobre dopadne.. hlavne musis mysliet pozitivne... verim ze sa to da vsetko doporiadku a budes si potom uz len prska vychutnavat ako ostatne holky.... mna to estte len caka... este raz drzim palce a vsetky tu na teba myslime

smejo251

Allice
Tuto otazku som riesila aj ja ;-)
Fajcila som tri dni pred opkou 4cigy a potom som to znicila na 3,2 v den operacie ani jednu a dobre to dopadlo :-) a to ja mam eate hustu krv.

smejo251

Missa
Ako sa mas?uz nosis normalnu podprdu?ja som mala v sobotu prvykrat normalnu na oslave a dokonca som si aj zatancovala :-)...no len potom som mala tazky den.mala som pocit ze stale mam na sebe podpiru akoby kostice.ja nosim skafander mne vravela 6tta potom kontrola.ale jed idem niekde tak berem normalnu.

Titten

jaruska222

drzim ti silno palce, toto si nezasluzi nik preskakat.
Myslim, ze uz si si vytrpela s prskami viac ako dost
Verim, ze ti to lekar poriesi k tvojej spokojnosti.

Aj ta kocka, co mala rovnaky problem, dufam, ze uz ma korekciu za sebou a uz sa to hoji.

Drzte sa zienky

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk