Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matulka23

bibi13

vlasy mám tmavo hnedé až čierne skoro, menšej postavy, modrooká :)

no, ja tiež čakám na didi aké informácie nám dá :) ako to prebiehalo, personál aké lieky atď :)

predoperačné-to dopadne dobre neboj sa :) ja idem v piatok :)

bibi13

Matulka

Aj ja budem na teba mysliet.. ake mas vlasy? Nech ti aspon zamavam..;))

Vies ze to ani mne nedochadza? Nemam nejako cas.. len ked si tak sadnem s kavou na terasu a poviem si, ze za pqr dni idem nw to, tak sa mi od vzrusenia rozbucha srdce.. ;)) a potom sa vraciam k detom a prestavam zase na to mysliet..;)

Netrpezlivo cakaaam na didi..;))

Matulka23

Didi10

Didi, myslela som na teba včera :) dúfam, že všetko dobre dopadlo a prajem skoré uzdravenie, aby veľa prska neboleli :) keď budeš môcť ozvy sa nám :)

Bibi13

takže dúfam, že sa vidíme :) ja idem v štvrtok na príjem a ty budem odchádzať všetko dobré prajem :) mne to ešte nejako stále nedochádza :D

bibi13

Viktoria21

Tak som ti dala asi zlu info, ja som myslela, ze 3d je zadarmo ak mas u nich opku..
Na ich stranke je pisane 35 eur.

Luca123

Martina210

Neboj podla mna to mame aj tak kazda inak...niektore hovorili pomaly po tyzdni a ine ovela neskor. A ako si dopadla s tou jazvickou?

Mna jeden steh na lavej ruke mega taha a ta mi dookola trpne..nechapem to uz:(

Martina210

Luca123

No moje ani neskusam spájať.Sú jasne že na dekolte meksie ako hneď po opke, no stale su tvrdé na dotyk, take nepoddajne.

angie77

jaruska222

tak som rada, že tím lekárov ktorí sú okolo teba sú ten lepší prípad a postavili sa k tomu zodpovedne...ja Ti budem držať place, aby sa to všetko rýchlo zahojilo a mohla si sa čoskoro pýšiť krásnymi prsíčkami...nepýtaj sa prečo sa to stálo práve Tebe, na to neexistuje odpoveď, proste máš k nim trošku dlhšiu cetu, ale na konci tej cesty budeš určite spokojná,verím v to a budem Ti veľmi, velmi držať palce aby to tak bolo.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk