Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Martina210

Ja som dva a pol tyzdna od opky a mam pocit,ze maknu. Aj rana su lepsie a nie su to take mega dva kamene a aj si ich uz viem spojit cize sa mi hybu uz pekme....ale na dotyk je to lepsie,no stale take neprave :)

Matulka23

viktoria21

Viky,za prvú som platila tuším 20 eur, ale ak u nich podstúpiš opku tak to tuším odpočítajú z ceny operácie a druhú už som neplatila, ak máš už u nich termín tak už neplatíš a teraz čo pôjdem na tretiu 3D vizualizáciu tak to sa asi platí lebo tá 3D je nadštandart myslím, že 30 eur, ale je to super písala som je s jednou kočkou a hovorila, že to veľmi pomôže, ale v reáli sú troška menšie :)

ďakujem pekne :) za týždeň a niečo idem ešte mi to vôbec nedochádza, v piatok idem na sono pŕs a ešte nejaká predoperačné testy :)

bianka77

All

na sitie sa pouziva vstrebatelny material...väcsinou vicryl..je ich viac typov. V tabulke je doba rezorpcie...niekdy je to cca az 3mes.
Vo vynimocnych pripadoch sa steh opuzdri...zapali...to je skor reakcia organizmu. Alebo niekomu vzlezie cez kozu von. Tiez zriedka..Väcsine sa vstrebe :) Chce to len cas.
www.jnjcz.cz

Luca123

Ketrinka

oki teda...ja tiez ten skafac budem.isto este pouzivat:) ale pas podla mna uz nehrozi...skor by som uz dala od spodu nech trosicku viac robia objem zhora:) uvidime v podprde...dnes mozno kupim nejaku a som zvedava ma velkost kedze min tyden bol este opuch,teraz by uz nemal byt,teda necitim sa tak. Ale frajer mi tvrdi,ze su akesi vacsie a vacsie... Mne sa nezda

Martina210

Misaaa

Mne Mladek vravel že mám nosiť ten skafander 5 týždňov.Ja to nejak nepocitam, musím sa cítiť na normálnu podprdu.A v tom skafandri sa cítim pohodlne, že prska sú chránené, asi zvyk.

Ketrinka

Bianka 77

Ja som zacala vsetko ale s mierou riesit oo 2tt, soferovanie a aj malu brat na ruky, tomu som sa nevyhla, ked som bola uz sama, tak dat ju do postielky, stolicky, vane...no vypmahala som si kolenom, tam som si ju usadila a nadvihla, aby ta zataz nebola uplne v rukach len.
Da sa to, len ziadne prudke pohyby. :-)

Luca123

Ja som zacala aspon ked som isla von po 3tt nosit normalnu podprdu. Kupila som si si s kosticou nevystuzenu a kosticu prisposobila prsniku, aby implos netlacila zo ziadnej strany, ale mam aj pevnu podprdu, lebo cez nevystuzene vidiet bradavky a mne sa to nepaci velmi. Ine by to bolo bez podprdy v tielku:-)

Ked som doma aj cez den mam skafender, v noci tiez plus pas, ja sa v tom citim pevnejsie, istejsie a je mi to pohodlne, kedze prsia uz mam odpuchnutejsie. A cvicit budem chodit tiez v skafaci, aby mi to pevne drzalo :-):-):-)

Luca123

Question

tak vies aspon trosku...uz sa daju spojit takze povolili ale lavy ma stale pobolieva a ked to tu citam,tak ja hypochonder si vsetko pripustam:(
Len som nevedela,ze aky tvar.si kupovat a tak...ja tiez planujem,ze denne na par hodin,predsa si musia asi aj trochu zvykat....ja aj ked som po sprche a necham.ich hodku na volno,tak sa citim pak lepsie v tom skafandri.
Zacinam mat pocit,ze ten dekolt by mohol byt.lepsi ale uvidim,skusim ist dnes kuknut podprdy ked v sobotu je to 3 tydne a ak cez vik niekam pojdem,tak.ju skusim

Martina210

queen

No ja mám od začiatku vybratia stehov na oboch koncoch dierky, s ktorých mi už asi tyzden aj niečo vytrcaju tie vnútorné stehy.Som mesiac po.Nechcem sprtat do toho, ked pôjdem na kontrolu koncom mesiaca, nech to doki spraví.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk