Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

vanes

viktoria21 konzultáciu som mala asi tak pred dvomi mesiacmi, navrhol mi pod sval a na 3d asi už nepôjdem. a rez mám mat okolo dvorcov. ale strašne sa bojím. čím sa mi to viac blíži tým je to horšie.

viktoria21

vanes

Jasne a kedy si mala konzultaciu s nim?inac a dala si si pod zlazu alebo pod sval ti on odporucil?a na 3d vizualzaciu pojdes?

viktoria21

didi 10

Ahoj aj ja idem do interkliniku 3.6.2013 myslela som na teba a co ako moc velke bolesti maas po obke??cize ostala si na lozku po operacii jeden cely den?to je dobre lebo niekde hned po obke po niekolkych hodinach co sa preberu z narkozy poslelaju domov.a ja som z liptova a cestovat hned po obke neviem ci by som zvladla:)

vanes

viktoria21 ja mem mat anatomy polytech okolo 350, ale že sa ešte rozhodne na sále, kedže mám miernu asymetriu.

viktoria21

vanes
Super tak uz nas je tu viac co ideme do interkliniku kedy si mala konzultaciu?a ake si davas?ja okruhle 375 ml a pod sval,tebe ako navrhol Hedera?aj ja som bola u neho

viktoria21

queen

Prve si mala pod zlazou a teraz mas pod svalom?Lebo ja chcem pod sval si dat,je to lepsie celkovo.Inac tu galerku som uz skusala a neslo mi to otvorit klikla som na to a nic:( A TIEZ si davam mentor,mne tieto odporucili aj v esthetiku aj v interkliniku tie su vrav najlepsie ak sa nemylim:)A Po akej dobe si mohla uz cvicit a dvihat tazsie veci?Ja mam obku 3.6.2013 cize aj mne sa to blizi a potrebujem byt do konca septembra uplne fit,lebo potom idem na sportobu skolu a tak budem musiet riadne uz sportovat toho sa obavim ci dovtedy uz budem moct robit vsetko.

didi10

matulka23 bibi

taaaak baby uz som po,na domacom lieceni :) boliii to,unavena som ale vsetko to prebehlo na jednotku :) personal super,sestricky obskakuju :) drzim palceky aj vam, da sa to prezit :)

viktoria21

Matulka23

Jasne a to ty si si sama dohodla tu druhu konzultaciu?Lebo aj ja som za prvu konzultaciu platila okolo 20 eur v interkliniku.Vidis a chcela som sa ta opytat na tie predoperacne vysetrenia,lebo mne setricka neposlala este ziadne info o predoperacnych vysetreniach este stale cakam ze mi maju prist na email.Co vsetko si absolvovala?stihla si si porobit vysetrenia za dva dni?lebo ja pracujem kratky dlhy tyzden a pred operaciou mam tak dva dni aby som si porobila vsetky vysetrenia tak neviem ci mi to bude stacit.a vysetrenia nemozu byt starsie ako dva tyzdne ze?juj prepac ze tolkymi otazkami som ta zahrnula:Dale tak som rada ze som tu niekoho nasla co ide tiez do interkliniku na opku ako ja :)