Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nika2008

Sandritta,

Nie žeby som mala obavy po tej odbornej stránke, ale aby nenastali komplikácie počas hojenia. Veď ako povedal jeden z Červeňových asistentov
"ľudia nie sú sochy"

Sandritta

nika2008,
Neboj sa, doktori to robia uz ako na beziacom pase.
Este ma napadlo, ked si chces len pozriet foto bez pridavania, pozri omlazeni.cz, tam sa len zaregistruj (nick, heslo). Niektore baby tam maju v profile aj fotky. Je tam aj vela tem ohladom silikonov, no moc to radsej necitaj, dost tam pisu aj o problemoch, ma to vtedy trochu vystrasilo, ale to su uz take extremne pripady az niektore. No prave tam som videla ze tie 295-ky maju take male chuducke baby. Dobre je ze tam pri fotkach ma kazda napisane ml, profil, doktor...

nika2008

Sandritta,

OK! Hlavne drž palce, aby všetko dobre klaplo. Ono zvyčajne , keď sa človek na niečo teší, tak sa vždy niečo dodrbe.

Sandritta

nika2008,

Tak daj si radsej stredny profil, nebudu Ti tak trcat.
Neni zac, rada ;)
Daj potom vediet sko ste sa dohodli.

nika2008

Sandritta,

no no veď práve o to mi ide, aby to nebolo okaté pod oblečením /hlavne v práci /veď vieš ako to chodí. To by bola zase téma tisícročia. Takže asi nakoniec dám tých 350, ak mi to vojde, tam už oproti tej 330 bude asi maličký rozdiel.

Sandritta

nika2008,
Urcite sa neboj vacsich, ja som hore dost utla a tych 330 mam uplne prirodzenych, nikto si to ani nevsimol. Keby mi ostali take jak tesne po opke s opuchom tak to by bolo ze wau, odpuchli mi -6cm! A hlavne velmi rychlo si zvyknes na tu velkost.

nika2008

Sandritta,

práveže on mi chcel dať väčšie, ale keďže už nechcem nejaké výrazné trojky, no a zároveň neviem, koĽko ktorá z tých tristovkových spraví, tak som sa toho bála a chcela niečo tesne pod 300, ale teraz dosť tuho uvažujem nad tou 330, ak nie aj 350.

Sandritta

nika2008,

No tazko takto povedat, no mne sa tych 295 zda malo na to ake mas obvody a vysku. 295 som vacsinou videla na malickych chuduckych babach, takych dost utlych. To ze je to 330 neznamena ze budu moc vpredu, preto su tie profily, nizky, stredny a vysoky. Ja mam stredny, chcela som mat prsia bliezsie pri sebe viac do stran a nie moc do vonku.
Kamoska ma pod 73cm a ma 300ml gule, a pridu mi mensie ako moje a za par rokov chce ist do vacsich.
No ale zase Cerven asi vie preco 295, mozno sa Ti ani viac nezmesti kvoli pevnosti koze, svalu. Neviem...
Ak mozes, daj si urcite viacej, tych 30ml navyse nie je tak vela.
Ved to s nim este prekonzultuj.
Ja som tiez mohla mat aj vacsie, no to by uz bol vysoky profil, a to zase neviem ako by mi to ukazalo. Takze to treba zvazit aj takto.

nika2008

Sandritta,

no ja mám pod prsiami 75 a obvod cez 93
Výška 173. Musím podotknúť, že základ, dá sa povedať, že žiadny,len mám pevnejší hrudník. Ale zase sa bojím, že keď by mi dal tých 330, tak to budem mať obrazne povedané pol metra pred nosom /keďže mám už teraz 93 /, čo nechcem, ale asi ešte k nemu skočím a spýtam sa na to. Ja by som zniesla možno aj také slabé trojky. Mám anatomy a idem Dr.Červeň.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk