Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

NessaF

Ahojte. U Dr. Crevena v BB aká je cakacia doba? Idem na konzultáciu k Mládkovy, ale trosku som sa zasekla nad tym rezom, ako dáva vysoko, musím sa priznat ze sa my to nezdá. Plavky nenosím len málokedy, a trojuholníkové uz vobec, takze uvazujem ze by som isla (mozná) k Cervenovy. Operáciu plánujem na zimu, a este som nebola ani na konzultácii (k Mládkovy idem o 2 tyzdne), takze netusím - dá sa to zvládnut? Aké máte s tym skusenosti?

barbora10

cholet

nie,vobec nie je nutne davat prsia po detoch(kojeni)opravovat.niekedy su este krajsie a prirodzenejsie,dokonca poznam baby,co su spokojnejsie s nimi po kojeni.ja mam s nimi odkojene rok a su krasne,tvarovo este krajsie ako pred.o oprave rozmyslam len preto,ze som schudla a tym padom sa objavilo viditelne vlnenie,ktore bolo dovtedy len hmatatelne,popripade jemne viditelne len na bokoch prs.dokonca mi neprekaza ani to,ze su malinko mensie,uplne mi to vyhovuje,lebo su take prirodzene,ale ked chcem podprdou dosiahnem aj efekt silikónových prs:-)rozhodla som sa aj na zaklade foto,ked sa na seba pozeram,ze zatial do reopky nejdem,posnazim sa este par kil nabrat,pribrat a tym zmiernit vlnenie.takze ak mam poradit ja,z vlastnej skusenosti,radsej po detoch,nakolko ti nikto nezaruci,ze budes spokojna aj potom.istota je urcite az po kojeni,ked sa s telom uz nebudu diat nejake vyrazne zmeny...
pridavam foto do galerie,5rokov od operacie,rok od ukoncenia kojenia.

mimix

cholet ahoj ja osobne by som si prsia pred detmi nedávala! uz len z toho dovodu ze nevies ake ich budem mta pokojeni a je uplne jedno ako dlho kojis jasom kojila2mesiace jednu druhu 3 a poadli mi teda dost.u kazdeho je to individualne aj elasicita koze, tkanivo...kamosky moje dve!!!dve kamosky kojili s prsiami a katastrofa idu na nove cele zvlnene a padnute

cholet

baby, aj aj rozymsla a velmi intenzivne o prsiach, mam 30, schudla som a neostalo mi tam nic akurat koza..ide o to ze este nemam deti a teda neviem ci pockat a dat si spravit prsia az po..alebo aj pred..ake mate skusenosti, musi kazdy baba ist na opravu ..pocula som ze uz to nie je nutne,aleob skor je to individualne? a ozaj, ako si mam pozriet foto, niektore davate foto do galerie, som tu nova neviem ako to funguje :-) dik

henka88

lavander
ahoj, ja tiež nemám vôbec pocit, že by som mala niečo umelé v tele. Pred opkou som to týmto smerom možno vnímala viacej, ale hned po začneš tie prsia brať celkovo a nie ako kus niečoho umelého, čo tam bolo vložené. Nie je to vidieť, ani cítiť, teda keď si vyberieš správne. Teraz mám skôr problém vnímať, že tam niečo silikónové naozaj mám a že to nie je naozaj moje :) Všetko je to v hlave, podľa mňa sa nedaj týmto odradiť. Jedine kedy cítim imploš je v predklone, keď sa mi spraví vlnenie, na začiatku mi to bolo trochu nepríjemné, ale teraz mi ani to nevadí.

barbora10

lavender

popravde absolutne si neuvedeomujem,ze mam nieco umele v tele.mam dokonca odkojena aj bez silikonov aj s nimi,tak mozem porovnavat a nebol nijaky rozdiel.jeden by sa nasiel,ze som s nimi kojila 12mesiacov,bez nich len dva...na kojenie to vplyv nema.zmena nastala az ked som schudla a objavilo sa vnenie...
mne to ani nepride,ze mam v tele implataty.treba sa na to pozerat inak,byt optimista,vsetko je o psychike,preto su povahy,ktorym by som napríklad plastiku neodporucala,ale ak si uplne prevedcena ze to chces,ze to tebe prospeje,tak budes urcite spokojna...

lavender

Ahojte,

ja som bola minuly rok na konzultaciu u Dr. Svehlika, perfektny pristup, povedal mi pre a proti, ja som sa rozhodovala az som od toho ustupila. Nevedela som si predstavit mat nieco umele v tele.

Teraz opat zvazujem nad tym, neviem sa nejak rozhodnut, predsa je to zasah do tela.
Bezne nosim 75C ale push up samozrejme, obycajne mi je dobre 75B.

Chcem mat vacsie a plnsie prsia, ale este som nerodila nekojila a toho sa trosku bojim, ze by sa mi zdeformovali.

Dalej, fakt baby aky je to pocit mat to umele v tele ?

barbora10

serena

dakujem za odpoved:-)ano viem,ze je tu take forum,ale popravde kazdy príspevok je od dvoch ludi,co su nespokojni,takze to je prd platne:-Dz toho sa vela nedozviem.ale viem,ze casto sa aj tu najdu zienky,co podstupili nos u cervena spolu s prsiami,tak skusam,hladam:-)

Serena

Ahoj barbora10,
sice neviem, kto z tychto bab ma operovany nos, ale tuto na zdravie.sk su fora o plastikach nosa a dokonca konkretne aj "plastika nosa dr.cerven", tak skus kuknut..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk