Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

No ja somsama zvedava ako mibude po opke.
Guba tvrdil, ze doma ani 2tyzdne nevydrzim, ze max10 dni PN
ale tak aj ked mam administr pracu tak si tam nelezim a je to zataz... Tak som zvedava ako sa po 2 tyzdnoch budemcitit.

jaruska222

angie77
Uplne s tebou súhlasím zdá sa mi že poslednú dobu chcú baby všetko nejako rýchlo.Po dvoch týždňoch normálna podprda,po dvoch týždňoch prsia k sebe.Neviem ako tebe ale mne doktorka povedala že šeť týždňou musím chodiť v skafáči,potom som mhla nosiť podprdu pevnú určite nie s kosticami. A až po troch mesiacoch povedala že si môžem dať normálnu. Všetko som dodržala a aj tak to nebolo úspešné. Baby nikam sa neponáhľajte,telo si potrebuje na tie nové ciciky zvyknúť a nechcite nič urýchliť lebo si môžete akurát tak ublížiť a verte že viem o čom píšem.

vikusik99

all
kocky, v papieroch mam napisane len...impleo 360 mr...je mi jasne, ze su 360ml ..ale, profil sa ako oznacuje?

bianka77

angie77

prispevok bol asi naozaj na mieste,kedze ja som normalne zacala zvazovat ci sa na to dam. Mala som pocit ,ze vsetky su nadsene kratko po operacii,kedze je to velka zmena....castokrat z nicoho,su naraz prsia. A potom to pride...su cudzie,tazia,tvrde,bolia,necitlive...a neviem co este.
Potom som si zasa povedala,ze ich ma tooooolko zien,vselijake "celebrity".To vsetky takto trpia? Asi to chce iba cas.
Drzim vam vsetkym palce...nech su co najskor prsia ako vase :)))
Ja viem mudrujem, ked ich este nemam,ale musim tomu verit,ze to tak bude..inak sa na to nedam :)

nadranka

angie77

Ty vieš každého tak ukľudniť, to je super že tu máme niekoho ako Ty, neviem kto tu písal, že anjel fóra :-)

queen

viktoria
mam 430ml mentor, VP, anatomicke ... Ja som bola vlastne na reopke po tehotenstvách a kojení, prvé som mala pod žlazou.
Bolest som čakala vačšiu, mna veru viac bolel cisarsky.
Teraz mam trochu problemy so vstrebavanim stehov, ale inak ok. Ved pozri v galerke :-)

viktoria21

queen

Jáj a ako sa cítiš,už si si zvykla na ne?A mala si veľké bolesti tesne po operácii?Ja sa toho obávam,ale tak u každej je to iné.A ja som športovkyna a tanečníčka,ktovie možno to budem zvládať lepšie.:)A aké si si dala spraviť ja chcem tak 375 ml a okrúhle:)

angie77

baby

ked Vás niektoré čítam, tak zachvílku budete chciet byť fit a mat prsíčka ako svoje hned na druhý deň po opke:)baby si uvedomte, že je to velký zásah do hrude, narežú Vám sval, rozrežú tkanivo, dokonca viacerím Vám aj upravujú žľazu...veď to hojenie má aj svoj priebeh a čas...každá sa hojíme inak ale všeobecne platí, že tie väčšie zmeny a bolesti a stavy by sa mali ustáliť do 3 mesiaca od opky,ale celkovo sa prsíčka formujú a usádzajú až do jedného roka! takže ak píšte, že po týždni máte ešte bolesti,či je to normálne, si robíte asi prču však? :)

nadranka

ešte stále sa nemusíš stresovať, niektoré baby tu písali že sa im citlivost navrátila až po roku, možno niektorým tkanivám trvá dlhšie kým sa zregenerujú tak neboj