Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jaruska222

Ahojte dievčatá.
Dúfam, že tu ešte najdem tie ktoré sem chodili dávnejšie.Ak si smomínate pred nejakou dobou ste tu riešili foto ako nejakej žene vylizal von s prsníka inplantatát. Všetky sme zhodne tvrdli že je to hlúposť a nejaká fotomontáž. Ale je to realita. Mne sa po dvoch mesiacov po operácii roztrhla jazva.Doktorka mi ju zašila spravila dren na odtok sekrétu a mesiac sme čakali. Dnes mi po mesiaci vybrala dren a stehy. Ako mi ich vybrala jazva sa roztrhla a inplantát sa hrnie von. Takže mi oznámila že mi ho budú musieť vybrať nakoľko mi ho telo neprijalo.Chcem Vás popprosiť či je tu niekto kto mal rovnaký problém a nepodelil sa o pocity.Ten smútok čo v človekunastane neprajem nikomu. Po tých všetkých bolestiach čo si prežijeme a začnete sa už konečne cítiť ako žena...

Majka1910

lluciaa1211
nemusis sa bat, je to normaln, ze mas zvysenu teplotu. bol to velky zasah do tela. ja som mala tiez zvysenu a pisali tu o tom aj ine baby. takze je to v pohode. mozno ak by to trvalo nejak dlhsie alebo teplota nejak moc stupla tak potom cinkni doktorovi.

lluciaa1211

All
Ahojte, som týždeň po opke a dnes mám 37,4 zvýšenú teplotu. Myslite že je to veľmi zle? Mám volať na kliniku?

question

nikita369

ak spravne predpokladam, mas cerstvych 18 rokov, teraz si v tretom rocniku na strednej a ty tu riesis implantaty pocas stvrteho rocnika na strednej?? a to rovno 500 a hned aj reopku na 900ml???

to komentovat radsej nebudem:):)

Matulka23

viktoria21

ahojky, ja som bola už dva krát na konzultačke v Interklinik BA, ale u dr.Rácza a som veľmi spokojná :) idem tam ešte raz 22.mája na 3D vizualizáciu a presne mi stanový koľko ml budem mať lebo hneď na druhý deň idem už na opku 23.mája ach mám strachy :D

Nena1

nikita369
riešiš cenu za implantáty a zároveň píšeš, že chceš len to nalepšie. V piatok máš konzultáciu a pýtaš sa na fóre, kedy budeš mať termín operácie. Ešte nemáš jednu operáciu za sebou a už riešiš aj druhú. Všetko sa dozvieš v piatok od doktora a nikto na fóre Ti nedá adekvátnu odpoveď! Pomoooc, to sú otázky !!!

nikita369

Caute baby
Viem ze to tu uz bolo pisane, ale zaujimalo by ma kolko by vysli okruhle ES v BB u Dr.Cervena celkova cena aj s pobytom... V piatok idem na konzultacku uz sa neviem dockat pretoze som na konzultacku cakala uz od oktobra... Ale ja si na dobre pockam pretoze ako som pocula a citala pan Doktor Cerven je na Slovensku jednotka a ja chcem vzdy to najlepsie :) zevraj aj navrhuje vacsie implantaty a mne sa to paci takze pojdem do najvacsich co mi navrhne dufam ze minimalne 500ml ale urcite chystam aj dalsiu operaciu pretoze by som chcela ist aspon do 900ml... aaa este jedna otazka... ci neviete kolko budem cakat na operaciu ci by uz v zime mohla byt alebo az na buduci rok? kedze v zime to budem mat dost nabite... priprava na vysku, na maturitu, proste veeela ucenia... tak ci by som ho nejak neukecala na september, oktober??

Allice

Kočky, ďakujem za rady...
Zajtra idem na konzultaciu, tak si dám asi tie 325 ml okruhle. Mne doktor tiež odporučil do mojich prs jednoznačne okrúhle, lebo by mi anatomické vraj zvýraznili ten poklesnutý tvar. Je to asi aj od praktík doktorov. Ja mám 175 cm a 62 kg. Pod prsiami mám 74 cm. Snád to bude staciť, lebo veľmi veľké zase tiež nechcem.
smejo251
Tvoje sa mi pácia, to by som bola spoko :)
Ja idem 22.5. do BB, ale už mi začína lepiť...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk