Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

romi

z toho si nic nerob, presne tak som to pocitoval aj ja. Mala som pocit, ze kazdy den je to horsie a horsie a prvykrat s ami ulavilo po 6.dni. To,ze sa ti zle dycha a tlaci, som mala aj ja a dokocna uz som 2 tydne po opke minuly tyden som to tiez citila. ANi plakat zo ziufalstva lebo to boli a ani sa smiat. Vydrz.....ja som si nasadila na svaly lieky pretoze taktiez som bola strpnuta a bolel ma pomaly viac chrbat a vsteko nez prsia uz...to hrbenie sa doteraz snazim obmedzit a stale to taha....vsetko prejde len musis vydrzat.
Ja sa z nich uz tesim a v sobotu nahodim uz podprdu normalnu...i ked mi hrozne trpnu ruky stale a stehy tahaju cim dalej tym viac ale uz mi to nevadi tak ako prvy tyden :)
DRZKAJ SA! :)

Martina210

Vikusik99

Moja, nič si z toho nerob.Ja mám tiež(teda som mala :-( ) pár kamosiek, čo mali take názory, že čo? Nikdy v zivote.Čistá závisť, lebo zrazu už, keby mali prachy dali by si tiež.Akurát sa mám dnes stretnúť s kamoskou z detstva.Naposledy som do nej podichla, že dajake máš kozy väčšie? Mala na sebe vtedy vrsok plaviek.A ona že má silikony.Ale ona nemá, len by chcela mať.Ja ju už mám pretiknutu.To tie ponožky čo slúžia ako vypchavky.
Veď ktora z nás si nedavala aj take veci do podpiry :-)
Preto sa tes že budeš mať prsia, doktory vedia čo robia.A tie kozy hlúpe ani nepocuvaj, koľko bab má prsia z chirmedu a úžasné sú ;-)
Veľa šťastia a bezproblémové zotavovanieked máš pred opkou.Pa.

bianka77

All

davaju sa anatomicke aj z rezu pod poazuchou? Lebo nasla som v galerke baby co maju v popise, ze anatomicke...ale z rezu pod pazuchou...som myslela, ze len okruhle sa tak davaju...tak neviem.

Stela77

romi
Jaj, tak to zas ma mozno este len caka...ja si nahovaram, ze kazdy den bude lepsie :)nemas dostat menzes? Prajem aby Ti rychlo preslo...hlavne bud silna, depky nech rychlo pominu....

lluciaa1211

Romi
Aj ja mám dnes týždeň po opke.
Vydrž to nejako, to musí prejsť. Aj mna pichá v ľavom akoby pri srdci a cítim sa tak "prepchato", keď oddychujem ok ale akonáhle niečo začnem robiť zadycham sa a nevladzem.
Tiež sa zatiaľ kus hrbím. To musí prejsť, telo si musí na to zvyknúť...
Mne robí starosti skôr to že sa mi zatiaľ velmi nepáčia, mám ich opuchnute a modrinavé. Verím že keď sa dajú do poriadku budú sa mi páčiť

bianka77

romi
tak to mam aj ja trochu obavu ci sa s tym zzijem....ci to stale nebudem citit ako cudzie a uvedomovat si, ze su tam....ako ked mas napr.zle urobenu plombu...stale ti tam ide jazyk...vadi ti skus...tak nieco podobne. Ale zasa si hovorim...kolko bab uz to ma...a len sa vytesuju...tak asi len treba vydrzat.To prejede.Drzim palce :)

bianka77

cruela
tak to mas skor ako ja...ja idem 19.10.Aspon mi potom napises...ako si to zvladla.
A kedy si bola na konzultacii...asi je potom len mytus tie cakacky...lebo ja som bola 26.4 a dali mi termin 19.10...a pritom som vsade citala ze davaju az koniec roka 2014! Tak to je asi hovadina.

romi

mam 14 dni arnicu aj tie ostatne homeo.. som brala asi 10dni.ja sama to nechapem ,s bolestou to nema nic spolocme,ta po tyzdni uplne ustupila a tesila som sa im.proste tie implose citim a tlacia ma hrozna nepohoda...dufam ,ze ma to prejde...

Stela77

romi
myslim, ze Ty mas tyzden po opke ako aj ja, alebo sa mozno mylim...uz mi sibe...
Mala som to aj ja...to sposobuje ten opuch...neboj ked polavi bude to fajn....ja mam opuchnuty uz len lavy..a v nom mam take stavy, pravy je akoby som na ziadnej operacii ani nebola...polavilo mi to ked som zacala uzivat wobenzym a vraj este lepsie je na to arnica montana...chudiatko, viem presne ake mas stavy :(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk