Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Martina210

Baby
Dnes mám v prsiach pocit, akoby mi chceli vyskočiť, taký pocit ako keby mi bol ten skafander malý a má zo všetkých strán tlačil.Dnes mám mesiac od opky.Nechápem.
Môže to byť že som sa trošku ponamahala?

usko1us

mahulienka
chcela som sa spýtať, kedže si bola tiež v Poprade. Bývam 200km od popradu viem že každá máme prah bolesti iný a tak, ale ktorý deň po operácií by som najlepšie prežila cestu domov.. Dik

usko1us

Erika
pravdupovediac sama neviem koľko to bude stáť, akosi som sa zabudla spýtať.. ale kočky v čakárni vraveli okolo 2500, len neviem či to nezávisí aj od veľkosti implantátov. Ak by si to zistila daj vedieť, budem rada.

Titten

Jaj baby, taky zazitok mam od lekara, ze sa smejem este teraz. Isla som na krv na tie predoperacne sukromne za uhradu.
Tak vravel doktor, ze bude tam asi viac ludi, ale ze isto ma vezmu blabla...
Rano som musela este deti viezt, tak o piatej som vstavala, rano teda ziadna kava, vsektko sa mi krutilo, ani neviem, ako som odsoferovala.
Dojdem tam, tam asi 25ludi, vacsina ze na odbery ide...Vravim si ok, ved sestricka to porobi sup sup, a do polhodky som v praci, ale hovno, dvere sa neotvarali, potom po 20min vysla sestricka, stara ako matuzalem v bryloch, ze kto ide este naodbery, hlaste sa. Ludia sa prihlasili, ona zmurila, ani na ludi nevidela. Uz mi doslo zle, ze kks ta ako najde zilu a ze uz chapem, preco jeden je dnu 15-20min na odberoch.
Zacalo mi lepit, ale kedze uz nemam kam ist, tak ze nejak to snad prezijem. Potom ked uz hodinu sme tam sedeli, tak som ju odchytila, ze ja som samoplatca a volala som s dotkorom, tak ona ze jaaaaaaaaaaaj, jasne, vas hned bereme. Nornalne co mala staru babku taku uz pripravenu v ordinacii ju vyhnala, ze pani je mi luto, toto prednostne musim pan doktor nakazal...a vyhnala tu babku zas do cakarne.
Hruza
Potom mi vravela, ze ale ved pekne prsa mam a ze mi to netrreba a licila nejake stories, ze jej kamosky dcera si to davala a ze sci som si dobreho chirurga vybrala a ze ci viem, ze to bude bolet po opke...
No sranda, furt ma oslovovala pani inzinierka a ze snad vam neurobim modrinu, nech mate pekne ruky :D:D:D
No odobrala akoze ok, vraj mam zily ako chlap robotnik namakany vystupene, tak to trafila, ale kks zle mi doslo, jak tam cakal aj chlap na vysetrenie, som ho vyhnala z tej postele, ze idem si tam lahnut.
Potom som sla si kupit colu a uz je dobre.
V praci konecne kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavaaaaaaaaa moja droga. Bez nej som hotova, ja isto o tyzden odpadnem im na tej sale, ked bez kavy a nalacno ajajaj

Titten

Jany 7543,

PNku mi da obvodna lekarka. Normalne som sa spytala a ze nie je problem, ze ved zdravotka nehradi nic zo zakroku, ale ze socialka do toho nema co kecat, ze na PN narok je.

Jany7543

Caute baby chcem sa Vás spýtať ako to budete riešiť v práci ked budete po opke ....
Dovolenka alebo PN-ka?

Titten
ty si spominala že budeš na PN-ke chcem sa ťa spýtať kto ti dá PN-ku? tvoja obvodná lekárka?

dík za infoo

milatka4

Ketrinka
už som ti písala že budem mať anatómy ES 515 ml a idem k Dušanovi :). Reopku neplánujem a našťastie to ide v mojom prípade ešte bez modelácie. Pred tou mám rešpekt, nepáči sa mi keď ide rez okolo celého dvorca. Radšej obetujem okrúhle implantáty, anatómy sú tiež veľmi pekné. Pozri si napr. Olivku, Kim, alebo seba :).

bibi13

Viktoria

Ja idem na dalsiu stredu k dr. Hederovi.. u mna konzultacia prebehla v pohode.. zo zaciatku rozpraval monotone to co rozprava asi kazdej a potom ma zacal merat a to bolo uz zivsie..;) aj sme sa trosku zasmiali.. ja sim bola max. Spokojna.. v ba je este dost doktov.. treba vyskusat, ak sa ti dr. Hedera nepacil..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk