Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

nikita369

ak spravne predpokladam, mas cerstvych 18 rokov, teraz si v tretom rocniku na strednej a ty tu riesis implantaty pocas stvrteho rocnika na strednej?? a to rovno 500 a hned aj reopku na 900ml???

to komentovat radsej nebudem:):)

Matulka23

viktoria21

ahojky, ja som bola už dva krát na konzultačke v Interklinik BA, ale u dr.Rácza a som veľmi spokojná :) idem tam ešte raz 22.mája na 3D vizualizáciu a presne mi stanový koľko ml budem mať lebo hneď na druhý deň idem už na opku 23.mája ach mám strachy :D

Nena1

nikita369
riešiš cenu za implantáty a zároveň píšeš, že chceš len to nalepšie. V piatok máš konzultáciu a pýtaš sa na fóre, kedy budeš mať termín operácie. Ešte nemáš jednu operáciu za sebou a už riešiš aj druhú. Všetko sa dozvieš v piatok od doktora a nikto na fóre Ti nedá adekvátnu odpoveď! Pomoooc, to sú otázky !!!

nikita369

Caute baby
Viem ze to tu uz bolo pisane, ale zaujimalo by ma kolko by vysli okruhle ES v BB u Dr.Cervena celkova cena aj s pobytom... V piatok idem na konzultacku uz sa neviem dockat pretoze som na konzultacku cakala uz od oktobra... Ale ja si na dobre pockam pretoze ako som pocula a citala pan Doktor Cerven je na Slovensku jednotka a ja chcem vzdy to najlepsie :) zevraj aj navrhuje vacsie implantaty a mne sa to paci takze pojdem do najvacsich co mi navrhne dufam ze minimalne 500ml ale urcite chystam aj dalsiu operaciu pretoze by som chcela ist aspon do 900ml... aaa este jedna otazka... ci neviete kolko budem cakat na operaciu ci by uz v zime mohla byt alebo az na buduci rok? kedze v zime to budem mat dost nabite... priprava na vysku, na maturitu, proste veeela ucenia... tak ci by som ho nejak neukecala na september, oktober??

Allice

Kočky, ďakujem za rady...
Zajtra idem na konzultaciu, tak si dám asi tie 325 ml okruhle. Mne doktor tiež odporučil do mojich prs jednoznačne okrúhle, lebo by mi anatomické vraj zvýraznili ten poklesnutý tvar. Je to asi aj od praktík doktorov. Ja mám 175 cm a 62 kg. Pod prsiami mám 74 cm. Snád to bude staciť, lebo veľmi veľké zase tiež nechcem.
smejo251
Tvoje sa mi pácia, to by som bola spoko :)
Ja idem 22.5. do BB, ale už mi začína lepiť...

Luca123

romi

z toho si nic nerob, presne tak som to pocitoval aj ja. Mala som pocit, ze kazdy den je to horsie a horsie a prvykrat s ami ulavilo po 6.dni. To,ze sa ti zle dycha a tlaci, som mala aj ja a dokocna uz som 2 tydne po opke minuly tyden som to tiez citila. ANi plakat zo ziufalstva lebo to boli a ani sa smiat. Vydrz.....ja som si nasadila na svaly lieky pretoze taktiez som bola strpnuta a bolel ma pomaly viac chrbat a vsteko nez prsia uz...to hrbenie sa doteraz snazim obmedzit a stale to taha....vsetko prejde len musis vydrzat.
Ja sa z nich uz tesim a v sobotu nahodim uz podprdu normalnu...i ked mi hrozne trpnu ruky stale a stehy tahaju cim dalej tym viac ale uz mi to nevadi tak ako prvy tyden :)
DRZKAJ SA! :)

Martina210

Vikusik99

Moja, nič si z toho nerob.Ja mám tiež(teda som mala :-( ) pár kamosiek, čo mali take názory, že čo? Nikdy v zivote.Čistá závisť, lebo zrazu už, keby mali prachy dali by si tiež.Akurát sa mám dnes stretnúť s kamoskou z detstva.Naposledy som do nej podichla, že dajake máš kozy väčšie? Mala na sebe vtedy vrsok plaviek.A ona že má silikony.Ale ona nemá, len by chcela mať.Ja ju už mám pretiknutu.To tie ponožky čo slúžia ako vypchavky.
Veď ktora z nás si nedavala aj take veci do podpiry :-)
Preto sa tes že budeš mať prsia, doktory vedia čo robia.A tie kozy hlúpe ani nepocuvaj, koľko bab má prsia z chirmedu a úžasné sú ;-)
Veľa šťastia a bezproblémové zotavovanieked máš pred opkou.Pa.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk