Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mahulienka

usko1us
ja som z PP, takze som to nemala daleko, ale bola tam jedna baba z KE, a ta isla tiez v ten isty den domov. Presne ako hovoris, kazda to zvlada inac po opke, ale myslim, ze tych 200km by sa dalo zvladnut. No ked si si neni, ista tak tam skus zavolat o tu jednu noc:)

vikusik99

usko1us
mna pochopila dokonca aj mama...co, som si myslela, ze bude zasadne proti...lebo, taky nazor mala na silikony..ale, ked som jej vysvetlila, ze sa necitim dobre atd...tak, to hned zobrala dobre..Dokonca, mi vybavovala lekarov:)..potom, moja naj kamoska, je tiez proti silikonom..ale, tesi sa so mnou...len, sa o mna boji..ale, tieto...boli take neprijemne ku mne, ze az:-/

usko1us

vikusik99
aj ja mám kamarátky, ktoré to nikdy nepochopia, lebo príroda im nadelila. Ale ked mi dohovárajú, je to čisto o zdraví a tak. ale tie tvoje známe "sliepky"pokiaľ boli múdre kde to koľko stojí a koľko preplatíš.. tak je pravdepodobné, že je to tak ako hovoríš.. Ja to nehovorím nikomu, čo koho do toho. akurát sestrám, ale tie viem že sú na mojej strane a chápu to. A samozrejme sa veľmi teším tak sa chcem podeliť :-)

amuletka

Ahojte dievčatá, dlhšie som tu nebola, mala som zdrav.problemy so zlcnikom. Nepamätám si presne nick no nejaka kocka mala ísť okolo 10.4.2013 na konzultacku k Dr.trskovi do Piešťan. Prosím nech sa mi ohlási. Aj ja by som tam chcela ísť :-)
Ďakujem pekne.

vikusik99

all
Kocky, vcera som stretla dve "zname" akoze kamosky...Kecali sme, ze co a ako?..a jedna vravela, ze pride ku mne na navstevu 22.5 ze, az vtedy ma volno...a ja, ze to nepojde..lebo, den predtym idem na opku...tie na mna pozerali, jak na debilnu.Ze, som nenormalna hned na mna vybehli.Potom, sa opytali, kam idem?A ja, ze do chirmedu...hned, to skritizovali..ze, horsie som si ani vybrat nemohla...ze, kolko penazi tam ppreplatim a pod. ... a proste, hrozny pocit som z nich mala...Lutujem, ze som aj nieco spomenula...Ako, strasna zavist mi to pripadalo!Podotykam, ani jedna nema spravene prsia.

musela som vam to napisat...lebo, som az smutna z toho..:-(

Martina210

Baby
Dnes mám v prsiach pocit, akoby mi chceli vyskočiť, taký pocit ako keby mi bol ten skafander malý a má zo všetkých strán tlačil.Dnes mám mesiac od opky.Nechápem.
Môže to byť že som sa trošku ponamahala?

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk