Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Viktoria

Ja idem na dalsiu stredu k dr. Hederovi.. u mna konzultacia prebehla v pohode.. zo zaciatku rozpraval monotone to co rozprava asi kazdej a potom ma zacal merat a to bolo uz zivsie..;) aj sme sa trosku zasmiali.. ja sim bola max. Spokojna.. v ba je este dost doktov.. treba vyskusat, ak sa ti dr. Hedera nepacil..

viktoria21

Ahojte baby,prosím vás,ktorá z vás sa chystáte na operáciu alebo ste po operácii práve v Interkliniku v Ba? Na konzultácii som bola pri doktorovi Jozefovi Hederovi.Ak ste niektorá pri ňom boli,aký ste mali z neho a celkovo z konzultacie pocit?Lebo moja konzultácia s ním prebehla strašne moc rýchlo. Síce mal profesionálny prístup,čo sa mi páčilo,len neviem,či nemal svoj deň,keď sa správal tak,ako keby tu konzultáciu so mnou chcel mať rýchlo za sebov. Stále sa ešte rozhodujem kde presne pôjdem,len času už veľa nemám nejako v Júni chcem ísť už na operáciu :) :)

bibi13

Monikasss

Mne sestricka zdoraznovala, ze ho mat nemozem, ze ma nebudu operovat.. som zvedava, ako nakoniec dopadnem.. len fakt teraz netusim, co s tym.. ;(

Cruela

bianka 77
Aj ja riešim to isté od konzultácie a taktiež mi z toho už šibe ... strašne sa bojím že budú zbytočne veĺké a môj muž taktiež ťuká po čele že som už 3 hod na nete . Ale vidím že to je asi normálne s touto fázou prejde každá.
termín mám 3.okt.

monikasss

bibi13

ja som bola operovaná 4 deň menštruácie a jedna fitnesska čo bola so mnou na izbe bola v deň menštruácie, len sme si proste dali tampony a dali nám také jednorázové nohavičky a bolo...... Neviem prečo niektorí fúkajú aj na studené, veď sú ženy ktoré majú menzes hocijako a museli by čakať aj polroka aby im vôbec vyšiel termín v deň keď ho nemajú.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk