Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

viktoria21

Queen

Ahoj,tak ja som bola este okrem Interkliniku v Esthetiku v ba.Aj tam sa mi dost pacilo,ale celkovo si myslim,ze su moc predrazeni.A ty ako ku komu sa chystas??a operaciu chces kedy?:)

viktoria21

Bibi13

A kto ti odporučil Interklinik?Ja cez moju kolegynu v robote som sa o nich dozvedela.Maju dobre referencie.No mozno som mala len zo zaciatku taky pocit z neho.Ale aj tak nechcem menit uz kliniku pojdem tam pravdepodobne.A na tu dalsiu stredu uz mas operaciu?? :) :)

viktoria21

Matulka 23

To si už bola 2-krát na konzultačke?Aj za tu druhu konzultacku si platila?Ja som bola raz u Hederu a rovno mám termín toho 3 juna,tiez sa mi to strasne rychlo blizi ale stale mam velke obavy ako a co.A za 3D vizualizaciu kolko presne si doplacala?
No tak silno na teba budem mysliet,po operacii sa ozvi ako a co:)drzim palce

viktoria21

Didi10

Ahoj viem,že dneska si mala operaciu-silno som na teba myslela,lebo aj ja idem na operaciu do interkliniku k doktorovi Hederovi 3.6.2013.
Dufam,že ti to dobre dopadlo.
Potom,ak budeš taká zlatá a citít sa lepšie-rada by som vedela ako to prebiehalo. dakujem :):)

Mery NR

jaruska222
jankamichal mám medzi svojim priateľmi na fcb, keď chceš skontaktujem sa s ňou, napíš svoju email adresu kde by sa ti vedela ozvať a pokecáte si o vašom probléme. buď silná, držím zatiaľ palce! :-)

Ketrinka

Jaruska222

Prajem ti, nech ti vsetko vyjde uz len podla tvojich pozitivnych predstav a vsetko dobre dopadne.
V takychto situaciach sa tazko hladaju vhodne slova, no vsetky ti zelame skore vyriesenie a hlavne to najlespie zaobchadzanie zo strany lekarov.
Najdolezitejsie je tvoje zdravie, aj ked viem, ze si sa tesila z novych prs.

Ketrinka

Milatka4

Ja viem, ze som sa ta uz pytala, len sa mi to nechelo hladat spatne moja pamat je od kedy mam dieta primrznuta :-)
Ja som mala zly zaklad a predstavu o prsiach ako ma Luca123 no to v mojom pripade nebolo mozne.
Moje sa mi teraz zdaju byt male, zniesla by som aj vacsie :-) asi ako vacsina a to som len pomaly 5tt.po opke. :-)
A ako si to napisala, ze k Dusanovi, hihi, kamos?

Vikusik99
Neklam! :-):-):-) ved to bola katastrofa, no je to minulost :-)

Susy1982

Jaruska
mrzi ma ze sa ti nieco take prihodilo pevne verim ze lekar ti vyde v ustrety a najde najvhodnejsie riesenie.Ak by som bola na tvojom mieste a prislo by k vybratiu imp.,uz by som si pozahojeni rany pod prsom nedavala opet rezat,a tak logicky mam pocit ze tie co to maju vkladane cez dvorec a pazuchou takymi problemami necelia ,ved tam sa nema cez co ako vypudit implantat...mozno sa mylim ale ked nadtym tak rozmyslam...Vkazdom pripade slovo lekara je podstatne a financie tiez,prajem ti aby sa ti stastie priklonilo a co najskor si bola ok...drz sa

bibi13

Na zaklade prispevku od Misaaa to fakt vyzera na chybu operatera.. som zvedava, ako sa zajtra k tomu postavia.. drziim vsetky palce..