Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

barbora10

bittersweet

dakujem krasne!ved to,ze nebudem vymysalat,ked mnoho iných zien,by malo rado aspon taketo.aspon:-Dco by niektore za to dali...kolke maju komplikacie,bolesti,zle hojenie.ja mam krasny dekolt,nebudem zatial vymyslat...

barbora10

sandritta

och moja taketo reci ta nemozu rozhodit:-)nasrat ta moze len inteligent a ten nebude v 21storoci,kedy pomaly je zvlastne,ze zena este silikony nema ukazovat prstom a somrat na hlas,ze aha silikony.na mna tolke zeny pozerai,sem-tam som ich upozornila,ze aby hubu zavreli,lebo im jazyk trci a sliny tecu,ale to sa treba pousmiat,naucit sa zit s tym,ze jedny na teba pozeraju,lebo su z dolnych vestenic a na dedinskej diskoteke sa s tym este nestretli,potom sa najde skupina zien,co ich ide roztrhnut od jedu,ze by take chceli mat,ale ohovaranim si na ne nezarobia,dalej su taki,ktorym sa to proste nepaci a maju potrebu vyjadrit svoj nazor a samozrejme taki,ktorym sa to proste paci,neodsudzuju to a dokonca pochvalia,daju najavo,ze take by chceli a v dobrom zavidia.mas dve usi,dve oci,jednym dnu,druhym von.tak je to v dnesnej dobe upne so vsetkym.
a mimochodom,mas ich nadherne urobene,fakt krasa,mozes sa hrdo pysit,zdravo machrovat,lebo mas nadherny dekolt,nic vulgarne,prehnane,cize ak niekto o tebe hovori,len preto,ze si zaujala.

bittersweet

sandritta teda to musela byt strasne neprijemna situacia! ale aka drzost, ja by som si nedovolila niekoho takto okato obzerat a este nahlas aj komentovat:( inak nadobudla som ten isty pocit ako ty, ked som sa vratila do realneho zivota po opke a najma teraz v lete, ked chodim odhalenejsia, chvala bohu ze nemam nic prilis velke a okate, asi by som nezvladla nalepku "silikonova", u nas to ludia proste stale este prilis riesia a tusim skor v negativnom zmysle.

barbora10 mas ich krasne, fakt by som si nemyslela ze po odkojeni mozu prsia vyzerat takto! presne ako pises, nikde nemas zaruku, ze nove by boli krajsie a bez vlnenia, bez komplikacii...zbytocne vymyslanie prinasa casto smolu.

Sandritta

Baby este sa chcem podelit o jednu neprijemnu skusenost na kupalisku. Vedla na deke si ma taka skupinka obzerala, vobec im nevadilo ze sa na nich pozeram, a potom som uz len pocula ze silikony... V tej chvili som sa chcela prepadnut pod zem, este som sa nestretla s takouto reakciou. Tak cely zivot som mala komplexy z malych prs a schovavala ich a teraz aby som mala komplex zo silikonov... No musim povedat ze ma to vyhodilo z miery. Pritom nemam velke, take dvojecky a anatomy, nemam ich nejake stojaky, stredny profil a take trochu padnutejsie... Tak som aj rada ze nemam vacsie, neviem ci by som si na nieco take zvykla... :(((

Sandritta

barbora10,

Pokial nemusis reopku neries, mas ich velmi pekne a prirodzene.
Ja mam mentory anatomi, z toho co som chytala su myslim najkohezivnejsie, vlnenie mam tiez, no len ho nahmatam, nie je vidiet, zevraj mam normalnu vrstvu tuku.
Inak pisala tu jedna baba, ze vlnenie ma kazda, len nie kazdej je vidiet. No je pravda, ze pri tych pevnejsich implosoch je to vlnenie logicky mensie. Ja som dost bola prekvapena z Polytechov, tie su tusim najmenej naplnene a najviac sa ten silikon prelieval, no zase tie prsia su asi na dotyk maksie...

barbora10

sandritta

dakujem.ved to,ze naco vymyslat,ked su prsia stale pekne.netvrdim,ze sa nezmenili,ale proste to nie je dovod na reopku.je to len v mojej hlave,lebo aj kamaratky ma odhovaraju,ze nemam vymyslat,ze ich mam krasne.a vlnenie by sa mohlo objavit aj po reopke,co je dost mozne.mozno by pomohli viac kohezivne implantaty,neviem,mozno by stacilo viac vyplnit tu kozu,este sa na to opytam doktora,ale aj on povedal,ze to nie je nutne reoperovat,ze su pekne.uvidim,co to spravi,ked par kg priberiem.

mam 350ml gulate,vysoky profil:-)

Sandritta

barbora10,

Mas stale velmi pekne prsia! Ani by som nepovedala ze su po kojeni. Kolko mas ml? A aky profil? Raz sa mi zdaju ako gulate a raz ako anatomy :)

Ja som si dala prsia pred detmi, dufam ze raz budem mat, no ktovie kedy...

NessaF

Ahojte. U Dr. Crevena v BB aká je cakacia doba? Idem na konzultáciu k Mládkovy, ale trosku som sa zasekla nad tym rezom, ako dáva vysoko, musím sa priznat ze sa my to nezdá. Plavky nenosím len málokedy, a trojuholníkové uz vobec, takze uvazujem ze by som isla (mozná) k Cervenovy. Operáciu plánujem na zimu, a este som nebola ani na konzultácii (k Mládkovy idem o 2 tyzdne), takze netusím - dá sa to zvládnut? Aké máte s tym skusenosti?

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk