Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Serena

dievcata,
6tt od operacie budem mat o 2 dni. myslite, ze dnes na par hodin by som mohla ist von v normalnej podprsenke?
mozu sa nostit vselijake okrem push-up alebo ako to je.

katus1

Baby chcem sa vas opytat, viete mi povedat, kolko dní po operacii budem schopna a bude mozne absolvovat dlhsiu cestu autom? Ale taku ze 10hodín

bobcatko173

anna.m

ahoj, ja mam Nagor 360ml stredny profil... pod prsiami 68cm, cize urcite chod do co najvacsich, mne sa 360 zdaju male :-P ale asi preto, ze som si uz na ne zvykla.. 330ml ti budu male nad nimi ani nerozmyslaj.. teda moj nazor :)

Sandritta

anna.m,

Si vysoka, 78 cm pod je dost, kludne si potom daj 390ml VP,
To sa nemusis bat. A ver tomu, ze za chvilu si na tu velkost uplne zvyknes, ako keby ich mala odjakziva.
Ja som tiez tolko toho studovala pred opkou a citala a vsetko mozne... Uz to neries, budes to mat super ;)

anna.m

390ml Vys.prof- 11,8x5,1cm 330ml str.ptof-12x4,3cm. az moc nad tym rozmyslam a to nieje dobre. asi spravim to co som chcela na zaciatku. hovorila som si ze ak si dam silikony tak u mladeka,gule,vys.profil 350-400ml a pri tom asi aj zostanem. pod prsiami mam 78cm,mam siroke plecia,vyska 174cm,58kg

Sandritta

anna.m,

A budes mat nagor? No pozerala som tvoje foto, podla toho by som dala vysoky profil. Ale tak toto neviem ze nagor je taky vyssi. Mam mentor stredny 330ml, takze keby mentor tak vysoky profil. A kolko mas obvod pod prsiami?
Ved nech ti vyskusa 330 aj 390 a uvidi co lepsie sadne. Ja som to tak nechala uplne na nom, len som mu povedala ze ked sa bude dat tak chcem blizsie pri sebe prsia. Ale podla tej foto zboku co mas, tak by som dala vysoky, len teda ci ten nagor nebude az moc. O kolko cm je vyssi ten 390 od 330? Kolko by tam bol rozdiel?
Inak to je cela veda si vybrat :D