Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

barbora10

lavender

popravde absolutne si neuvedeomujem,ze mam nieco umele v tele.mam dokonca odkojena aj bez silikonov aj s nimi,tak mozem porovnavat a nebol nijaky rozdiel.jeden by sa nasiel,ze som s nimi kojila 12mesiacov,bez nich len dva...na kojenie to vplyv nema.zmena nastala az ked som schudla a objavilo sa vnenie...
mne to ani nepride,ze mam v tele implataty.treba sa na to pozerat inak,byt optimista,vsetko je o psychike,preto su povahy,ktorym by som napríklad plastiku neodporucala,ale ak si uplne prevedcena ze to chces,ze to tebe prospeje,tak budes urcite spokojna...

lavender

Ahojte,

ja som bola minuly rok na konzultaciu u Dr. Svehlika, perfektny pristup, povedal mi pre a proti, ja som sa rozhodovala az som od toho ustupila. Nevedela som si predstavit mat nieco umele v tele.

Teraz opat zvazujem nad tym, neviem sa nejak rozhodnut, predsa je to zasah do tela.
Bezne nosim 75C ale push up samozrejme, obycajne mi je dobre 75B.

Chcem mat vacsie a plnsie prsia, ale este som nerodila nekojila a toho sa trosku bojim, ze by sa mi zdeformovali.

Dalej, fakt baby aky je to pocit mat to umele v tele ?

barbora10

serena

dakujem za odpoved:-)ano viem,ze je tu take forum,ale popravde kazdy príspevok je od dvoch ludi,co su nespokojni,takze to je prd platne:-Dz toho sa vela nedozviem.ale viem,ze casto sa aj tu najdu zienky,co podstupili nos u cervena spolu s prsiami,tak skusam,hladam:-)

Serena

Ahoj barbora10,
sice neviem, kto z tychto bab ma operovany nos, ale tuto na zdravie.sk su fora o plastikach nosa a dokonca konkretne aj "plastika nosa dr.cerven", tak skus kuknut..

barbora10

ahojte dievcata,no musim oprasit toto forum.blizi sa mi termin druhej konzultácie a v oktobri som potvrdila termin operacie.rozhodla som sa ze podstupim aj upravu nosa(posledne cislo nosa,potom su uz len choboty)ale stale som neni rozhodnuta,ci dat opravit prsia,ktore mam robene v roku 2010,ci nie...aby ste boli v obraze,kojila som s nimi rok a tym,ze som potom schudla,objavilo sa vlnenie aj v hornej casti ako je sval.nic hrozne,v podprsenke su prsia stale pekne,ale no neviem,asi by som chcela,aby boli ako pred tym:-)nie asi,ale chcela,len sakra zase tolko penez.s doktorom cervenom som maximalne spokojna a idem opat k nemu.sam zhodnotil,ze prsia su pekne a ze cakal horsi stav po rocnom kojeni.keby priberiem,vnenie sa zmierni,nebude take viditelne,skusala som,ale tuk hore nejde:-)20oktobra mam druhu konzultaciu,tak sa uvidi.kazdopadne nostek podstupit chcem,to viem isto...

a este by ma velmi potesilo,keby sa tu najdu zienky,ktore teraz podstupovali operaciu nosa u doktora cervena.rada by som hodila rec a cosi sa popytala,popripade sa velmi potesila nejakej foto.zienky ozvite sa:-)alebo ak viete o nicku co ma foto v galerii aj nosteka.doktorovi verim,jeho praca sa mi zatial vzdy pacila,robi pekne nosteky,ale rada uvidim viac foto jeho prace:-)

plus pridam foto prs aktuálneho stavu

LiluM3

bobcatko173
Jasne, napíšem :) ja už som viacmenej rozhodnutá, keď som pozrela aké rozmery má 330 imploš a 360, je v tom minimálny rozdiel, na šírku tuším 3mm a na výšku tuším 1mm, takže radšej dám väčšie, veď na oko to asi ani nebude vidieť. Teda tak si myslím no :)

henulka33

bobcatko173

áno odkedy mi povedal doktor že ju nemusím nosiť naozaj som ju ani raz nemala na sebe...ani len na chvíľku :D sa tešííím z toho že môžem spať nahá...a už postupne aj na bruchu, sem tam tlačí, tak mením polohy. už sú dosť makké, ale zdá sa mi že to pravé prsko je tvrdšie - možno pre to že bolo menšie predtým. Sem tam ma cez deň pichá raz v jednom raz v druhom, musím si inú podprdu kúpiť, lebo si myslím že mi už táto nesedí, klesli mi, vyzerajú lepšie...poslala som dalšie foto do galerky...ozaj, ty kedy pošleš??

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk