Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Stela77

BritneyBitch
Presne tento isty priebeh myslienok som mala aj ja...strach, obavy, tesila som sa a zaroven bala...ale nevedela som definovat z coho som mala najvacsi strach....v pondelok ked som prisla na kliniku, som myslela, ze sa otocim a odidem...neskor ked som sa rozpravala s doktorom strach zo mna opadol...on posobi tak kludnym a vyrovnanym dojmom, strasne zlaty clovek...len isla som druha a cakala na izbe a zas tie stavy :) narkozy som sa nejako nebala...a ako som lahla na stol do par minut som uz o sebe ani nevedela...potom ked ma natahovali do tej elastickej podprdy ma prebrali...ani sa mi nezdalo, ze som vobec spala...iba som pocula mate ich nadherne...mna to v tu chvilu vobec nezaujimalo :)ledva som dychala...na izbe uz bolo lepsie...dali nam do zily novalgin od bolesti...a co sa tyka spanku...ja som po tabletke na spanie zaspala len na tri hodiny, strasne som zavidela kocke co bola so mnou na izbe, ze spinka....ale ja mam problem zo spankom uz roky...neboj, zvladnes to!!!

Nena1

all
takže môj posledný dnešný príspevok.
Vyzerá to, že som vyvolala akoby vlnu odporu anatomickým implantátom. Stačí pozrieť galerku a zistíte, že anatómy sú krásne !!!

Stella 77
doktor vie, čo robí! Určite budeš spokojná. Nešla by som za žiadných okolností do rizika dvojitého prsa!

a ešte na záver, pozrite si stránky amerických plastických chirurgov a zistíte, že na SK máme najlepších plastických chirurgov! Hotových umeleckých sochárov :D Takže žiadne strachy, obavy, ale tešte sa !!!!!!!

BritneyBitch

Stela77

Ako pises, to cakanie je najhorsie. Uz začínam mat aj pochybnosti o velkosti, bojim sa komplikacii atd. Pritom doteraz som sa len tešila :-(

Nikdy som nebola v narkoze, bojim sa, ze nezvladnem bolesti a ze nebudem spokojna s vysledkom, uplne nové pocity ma ovládajú.

Ako si zvladla pondelok? Vedela si spať, ked ti tiekla infuzia?

Stela77

all
baby co sa tyka okrulych alebo anatomickych do vykojenych prs...mne doki okruhle hned zamietol, strasne som tuzila mat plny dekolt v hornej casti...pacia sa mi okruhle...vysvetlil mi to asi tak,ze vznika riziko dvojiteho prsa...preto je lepsie zvolit typ anatomickeho implosu, tak som to nechala na neho...vsak on predsa vie najlepsie co bolo pre mna vhodne, dufam, ze nebudem lutovat

BritneyBitch
Neboj,vsetko dobre dopadne a potom sa budes uz len tesit :) da sa to prezit...ale tie iste stavy som mala aj ja a asi vacsina z nas...najhorsie je to cakanie...

Stela77

Titen
ahoj, vidim, ze pomaly zacinas prezivat stavy ake som ja prezivala takto pred tyzdnom...mna operovali v pondelok a po operacii mi naozaj nedalo dychat, ani kocke co bola so mnou na izbe, len tak sme predychavali a knucali :) Ten prvy den je najhorsi, potom sa to kazdym dnom zlepsuje...na treti den som si uz v pohode zaliala kavu..ono asi aj zalezi od rezu, ja mam pod prsiami...akurat doki zakazal dvihat ruky vyssie ako je pozicia oci...Nebojkaj nic, da sa to zvladnut, aj ked ja som si po opke inak nadavala, ze na co som sa vlastne dala, aj slzicka mi vybehla :)Prajem Ti nech Ti vsetko dobre dopadne, malo strachu a este menej bolesti!

Nena1

milatka4
nečítala si pozorne... Ja som písala, že som len zástancom okrúhlych implantátov a nie, že by som ich okamžite vložila do vykojených prs. A v tom prípade by som išla aj do modelácie, len aby som mala plný dekolt. Sama píšeš, že okrúhle po čase vyzerajú ako anatomické. Je to tým, že ich sval v hornej polovici tlačí. To znamená, že ak máš pod svalom anatomické, ten sval na nich tlačí tiež. A keďže anatómy už od začiatku tam majú menej silikónu, po čase, si myslím, a logika mi to hovorí, je ten dekolt potrebné aspoň trochu podložiť push-up kou, aby sa vyrovnal dekoltu okrúhlych. A ja vystužené podprdy už nechcem...

Titten
na 6. deň som si umyla vlasy. Ale, ako som písala, mám to robené cez dvorce. Spať musím vypodložená v polosede. Tak mi kázal doktor. S dýchaním po opke som nemala žiaden problém a ani nemám. Po prebudení som len cítila, že mám silno ofačovaný hrudník a pokiaľ sa nehýbem, nič ma v podstate silno nebolí :-)

arara

titten

385 ml anatomy. JA robim v kancli za pocitacom, sem tam musim niekde vybehnut, ale tento tyzden budem dufam len v kancelarii. V podstate sa lepsie citim ked sedim ako ked lezim takze si myslim ze to zvladnem.

Co sa tyka spania, sama uvidis ako Ti bude lepsie. Mne sa v nemocnici divili ze som nechcela podlozit, ale vystretej mi bolo ovela lepsie. Teraz to striedam. Sama si najdes polohu.

Titten

Spanie odporucate vypodlozit chrbat do polosedu? Alebo uplne na rovno?

Ako sa vam dychalo po opke? Je to ten stav, ze aj nadych boli? Ci da sa to prezit?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk