Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lluciaa1211

No ja som vyfarbená ako dúha. Modriny pod prsiami prešli z červenej modrej na skoro čierne a medzi prsiami mám žltozeleno :) o opuchu ani nehovorím!!! jaaaaj či pomaly idu tieto dni, nech už behám po pláži so supercicimy :)

monikasss

nena1

Ja len mám obavy aby sa mi nejak nepoškodil imploš prípadne neposunul tými vlastne trhanými pohybmi a mlátením do vreca...
Na nete nemôžem akosi nájsť žiadne info o boxovaní so silikonami.

vikusik99

bibi13
na krv som bola v piatok...a na interne idem v utorok...usg prsnikov mam z februara a vraveli mi, ze to bude stacit...:).a ty?

Cruela

Ahojte baby ....som tu nová a teším sa že som na Vás natrafila .... Teraz som bola na konzultácii u Červeňa OP mám na jeseň ... plánované mám 360 ml anatom.pod sval , moja výška 176cm váhu 70kg Nebudu, veľké? chcem prirodzene... kde máte fotky v galérii?ďakujem

vikusik99

iveta84
dakujem...:)...ja uz sa zacinam aj trochu bat, ako to dopadne..Ale, aj sa tesim...lebo, na tie moje psie usi sa uz nemozem pozerat:-/

Nena1

vanes
Dr. Trška v BA

Iveta 84
jasné, že pridám foto.

bibi13
neregistrovala! dobre, že pripomínaš! Aj ja som to čítala, ale už som si nepamätala, pri ktorej značke to bolo. Dík!

monikasss
určite áno!

monikasss

čaute babule,
neviete mi poradiť či môžem boxovať s anatomickými implošami pod svalom? Som 5 mesiacov po opke.

bibi13

Nena1

Ak mas polytechy, registrovala si sa u nich na stranke, kvoli pripadnj reklamacii? Uz som sa tu niekolkokrat na to pytala, ale nikto mi neodpvedal.. citala som, ze pri tejto znacke sa treba zaregistrovat, aby bol zaradeny do reklamacneho programu.. lekar mi povedal, ze netreba, ze kazdy distributor zarucuje reklamaciu pripadnu, ale ze ked chcem mozem.. tak teraz neviem..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.