Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

Alice

aj mne sa to zda malo...teda mozno by to aj bolo dost,ale okruhle? Ja som tiez odkojila dve deti...a mne ide dat 305ml...a to mam isto mensi zaklad...a anatomicke....hoci mne sa asi viac pacia okruhle,ale hold...uz nie som 20-ka :)a do vykojenych asi davaju anatomicke. Ak sa mylim vyvedte ma z omylu....budem len rada :)

vikusik99

bibi13
ano, ano pekny:)..ja tie male lentilky:((..dufam, ze po budu vyzerat super...Ja si tiez idem dat 360ml, gulate.A kam , ty ides?

bibi13

Vikusik99

Pekny zaklad? Uf.. tak to by som teda nepovedala.. idem si dat 360 aj s upravou s tym, ze sa doktor este rozhodne, ci bude riesit rozdiel rozdielnymi implosmi..

Mne sa praveze paci, ked je mensi zaklad.. vtedy sa mi pacia prsia po vlozeni impl.

bibi13

Titten

Ja som volala kamoske (robila sanitarku) a ta mi hovorila, ze rano do sprchy a potom sa po stojacky vycikat.. tak by sa tam nemalo dostat nic.. ja zase rozmyslam co spravit ak nedostanem ani tento tyzden.. ci ist k lekarovi anzobrat tabletky na oddialenie alebo neviem.. stres je svina, aj ked si neuvedomujem, ze idem zanchvilu nw opku, ale tak podvedomie to vie..;)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk