Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

milatka4

Menndy
predbehla si ma, práve som sa chcela spýtať prečo si už bola tak skoro na krvi :). Ďakujem, nech to všetkým dobre dopadne. Uvidíš že aj tebe ubehne čas rýchlo ;)

skoricka

elissa

Dr. Mladek

Ewel, Sue

jj, aj mne povedal, ze to je 20 min zalezitost, mne prave naopak by urobil, len by mi zobral kusok koze, tak ako na lavom...lave stoji perfektne, prave sa kus spustilo dole, aj s implantatom...volnym okom si nevsimnes implantat, iba prsko je take trosku nizsie...Fotak by to ukazal este o 50% horsie ako to je, radsej to nefotim :D

menndy

Milatka4
Ale urcite ano vsak ked to obvodna nepytal urcite to bude v poriadku ;) ja idem6.juna a krv som uz bola davat, pretoze ked som volala do BB sestricka mi hovorila aby som si to riesila skor lebo ze vela dievcat ma problem s chudokrvnostou atd. Tak ked sa vyskytne nejaky problem aby som mohla doliecit a tesne pred opkou zasa na krv a potom k internemu tak hadam vsetko dopadne fajn :) inac sa ti to uz blizi, veru ty uz budes mat odtrpene ked pojdem ja , drzim silno palce ;)

queen

Bibi
Ja si myslím, že ked máš menzes to neni dôvod na to aby si mala v moci krv ... sa osprchujes a hned ciknes do pohára ...

menndy

Milatka4
No ja tiez riesim predopracne bola som uz na krvi a nic ine obvodna odomna nechcela cize som dala len krv ;) vsak z krvi sa da uplne vsetko zistit takze podla mna preto sa uz moc neriesi ked beru krv aspon si myslim :)
A ty ides kedy na opku ?:)

milatka4

Bibi
mne vôbec nekázal obvodný dať aj moč, bude mi robiť len Ekg a krv v rámci predoperačných. Vraj to neni v papieroch. A teraz ja neviem či treba...:)
Baby od Červeňa,
boli ste aj na vyšetrení moču?

bibi13

Tiez by ma zaujimalo, preco sa stane, ze padne jedno prso
dole..

Mam problem baby.. vo stvrtok som mala dostat menstruaciu a zatial nic.. inokedy mi to chodi na den presne.. vo stvrok idem na predoperacne a ked dostanem naahodou v pondelok, tak budem mat este vo stvrtok menstruaciu a tym padom krv v moci.. mala ste niektora takyto problem? Neviem co s tym teraz.. ;(((

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk