Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sue33

Olivka. Skoricka
Nechcem vás strasit, ale mne tiež začal padat už od vybratia stehov. V kuse do siesteho mesiaca som nosila pas na kríž, v noci pooperacnu a nič sa nezmenilo. Ono to nadvihne, ale keď nechate tie prsia na ostro po chvílke aj tak to prsko padne. Ja už som objednana na reopku. Tiež mám strach, ale keď už som si toľko vytrpela, vydrzim nech sú tie prsia take ako majú byt.

sue33

Olivka. Skoricka
Nechcem vás strasit, ale mne tiež začal padat už od vybratia stehov. V kuse do siesteho mesiaca som nosila pas na kríž, v noci pooperacnu a nič sa nezmenilo. Ono to nadvihne, ale keď nechate tie prsia na ostro po chvílke aj tak to prsko padne. Ja už som objednana na reopku. Tiež mám strach, ale keď už som si toľko vytrpela, vydrzim nech sú tie prsia take ako majú byt.

sue33

Olivka. Skoricka

sue33

Olivka. Skoricka

sue33

Olivka. Skoricka

skoricka

olivka

ahooj, no mne povedal doky, ze to mam podlepovat do oktobra a vkuse nosim pooperacnu, aj cez den...sa mi zda, ze viac mi to uz nepadlo dole...kazdy den sa kontrolujem. Ako si na to prisla? Zo dna na den?

didi10

Babyy

mna to čaka uz v pondeloook...bojiim aj sa teším :)a este stale neviem ake imploše dám :))tak drzte palce

Susy1982

Ewelinka a babenky
pridavam k tej zatazi ja zacala som pracovat ako casnicka dvihanie tanierov, napoje ,vkuse ruky pouzivam a tiez som pochopila po par dnoch ze bez skafaca to bude problem vseliake divne pocity v prsiach som pocitovala,....prsia resp. sval je naruseny este nie celkom zregenerovany a potom ta zataz...to mi pomohlo,a 2 tyz. po je to uz lepsie ale skafac mam a to preslo skoro 4mes. od op...chce to viac casu ako som predpokladala...no nic utekam do prace ....

lluciaa1211

Babule, ked mi vyberie doki štichy buduci utorok, budem musiet este stale nosit tuto skafandrovu podprdu? alebo ako dlho to treba mat?
Dnes mam krizu, vcera som sa trosku viac hybala a dnes je horšie, hlavne lavy cickulik boli picha. Od rana lezim a aj tato podprda mi ide na nervy. A to nie som ani týždeň po :(((

ewel007

Milatka

Ja som nastupila cca 9 t od reopky do prace,a kedze dovtedy boli prska v klude,zrazu zacali strajkovat a lave ma uplne vystrasilo,bolelo,pichalo,jednak velky implos,vaha,jedno s druhym a dalsia vec ze som im dala odrazu tak viac zabrat,velmi som sa zlakla,aj som si trosku poplakala,pretoze si to uz bez nich neviem predstavit,konecne sa citim ako zena a nie dievcatko s plochou hrudou,a presne ako pise anjelik angie :-) nasadila som skafac,treba si fakt davat pozor po opke,lebo by bola velka skoda po tolkych stresoch,bolesti a peniazkoch aby sa nieco stalo..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk