Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nika2008

Sandritta,

koľko máš teraz cez prsia s tou 330 a aký si mala obvod pred opkou? Ja mám navrhnutých 295 ml, chcela som plné dvojky,ale ako tak čítam a pozerám fotky, neviem, či nemám dať viac.

Sandritta

Lenkalili,

Aj mna to napadlo. Ale neboj, nie je nic vidiet, nemusis nic ukazovat. Ja lietam dost casto, uz som s nimi letela par krat a nic, vsetko v pohode. Ja som sa aj bala ci mi nejako nebude vadit zmena tlaku v lietadle pri vzlietani a pristavani, ale co sa tyka prs tak vobec nic, uplne v pohode! Takze sa nemusis obavat ;)

Lenkalili

Cawte kocky mam taku hlupu otazku:-D ked budem letiet lietadlom na kontrole im ukaze ze mam silikony? Bude to nejak pipat alebo tak nejak? :-D :-D treba sa preukazat tou kartickou? Inak kocky pozdravujem som pol roka po opke a prska super uzasne, na kupaliskam sa nevyhnem pohladom chlapov neopisatelny pocit oproti tomu ako to bolo niekedy ako pristavacia draha :-) je to super nelutujem to prsia mam pekne som nane pysna :-)

bittersweet

barbora10 tak veru deti nikdy neklamu, cize fakt nemas co riesit!:))) takze to je tohtorocna calzedonia? som ich zaciatkom leta nevidela, ale potom som viac nebola. ja mam trochu problem v calzedonii, aspon modely co mi dala predavacka, potrebujem C, ale tie co neboli na snurky mi boli na obvod volne, kosik B mi zas bol maly- ale to boli zas pus-upove. pojdem este hodit po nejakych oko, teraz po 5 mesiacoch su moje prsia zase aj o nieco poddajnejsie a tvarovatelnejsie do podprd si myslim. tiez mi vyhovuje ze si viem kombinovat spodok a vrch, gatky mam S a teda pri aktualnej velkosti prs je fakt problem kupit komplet podprda s gatkami, ked tie su obrovske:D
a ta feba a clematis, to v akych predajniach maju?

nika2008

Nessaf

k Dr.Červeňovi som čakala na konzultáciu 8 mesiacov a operáciu
mám pred sebou - čakačka / 7 mesiacov /

barbora10

bittersweet

chcela som napisat,ze cena vrcheho dielu,toho co sa ti paci,bola 40e.inak co sa tyka toho typu,sedia na umelých prsiach asi najlepsie.aspon z calzedonie u mna urcite...
ale ak mozem,tak velmi dobre mi sedia aj typy od znacky feba,od nich mam aj iny typ a robia krasny dekolt.ak udes chciet,poslem foto na mail...a spokojna som aj so znackou clematis.

barbora10

bittersweet

odkedy mam urobene prsia nakupujem plavky v calzedonii.vzdy maximalna spokojnost,velky vyber,parada v tom,ze mozes akokolvek nakombinovat,farby,typ plaviek,vekosti vrsku,ci spodneho dielu,co vyhovuje vacsine zien,mne uplne,nakolko spodny xs a vrsok minimalne B,C a aj tento fialovy mam odtial.som vsak velmi sklamana z kupi tento rok,pretoze len ten spodny diel stal 40e,plavky mam cca mesiac,parkrat oblecene a cele flitre sa paraju,na spodnom diely sa sucha cela potlac a to stali plavocky 60e,cize cakas,ze nieco vydrzia:(su sice krasne,ale co z toho,ked musim reklamovat.a to som fakt velmi zvedava,ako sa k tomu postavia...

barbora10

bobcatko173

dakujem!!!ano,som sa rozhodla,ze si necham tieto moje akoby svokra povedala medule:-D
dokonca aj syn ked ma videl na dovolenke hore bez,ezabudol poznamenat,ze mamina,mas krasne cecky:-Da opity a deti hovoria pravdu,takze co budem vymyslat...

barbora10

sandritta

zatial je to este normalne,ja som to dokonca pocitovala tiez.zabi ma,ale uz fakt netusim ktore:-Dpokial to nie je fakt nejaka neznesitelna bolest,popripade sa psko nejako meni tvarovo,tak je to normalne...

barbora10

Martinaa1

vacsinou sa strie neurobia...koza sa natiahne a vse je ok.ja poznam fakt velke mnozstvo zien po zvacseni a nikomu sa to nestalo.dokonca aj na omlazeni pisalo vela bab,ze strie sa neurobili...bud kludna.stat sa sice moze,ale dost pochybujem ze to budes prave ty:-)ja som mala strie po kojeni a po vlozeni implantátov sa krasne natiahli a neboli takmer viditelne.teraz ich vidim trosku lepsie...ale nevadia mi

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk