Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Stela77

Titen
ahoj, vidim, ze pomaly zacinas prezivat stavy ake som ja prezivala takto pred tyzdnom...mna operovali v pondelok a po operacii mi naozaj nedalo dychat, ani kocke co bola so mnou na izbe, len tak sme predychavali a knucali :) Ten prvy den je najhorsi, potom sa to kazdym dnom zlepsuje...na treti den som si uz v pohode zaliala kavu..ono asi aj zalezi od rezu, ja mam pod prsiami...akurat doki zakazal dvihat ruky vyssie ako je pozicia oci...Nebojkaj nic, da sa to zvladnut, aj ked ja som si po opke inak nadavala, ze na co som sa vlastne dala, aj slzicka mi vybehla :)Prajem Ti nech Ti vsetko dobre dopadne, malo strachu a este menej bolesti!

Nena1

milatka4
nečítala si pozorne... Ja som písala, že som len zástancom okrúhlych implantátov a nie, že by som ich okamžite vložila do vykojených prs. A v tom prípade by som išla aj do modelácie, len aby som mala plný dekolt. Sama píšeš, že okrúhle po čase vyzerajú ako anatomické. Je to tým, že ich sval v hornej polovici tlačí. To znamená, že ak máš pod svalom anatomické, ten sval na nich tlačí tiež. A keďže anatómy už od začiatku tam majú menej silikónu, po čase, si myslím, a logika mi to hovorí, je ten dekolt potrebné aspoň trochu podložiť push-up kou, aby sa vyrovnal dekoltu okrúhlych. A ja vystužené podprdy už nechcem...

Titten
na 6. deň som si umyla vlasy. Ale, ako som písala, mám to robené cez dvorce. Spať musím vypodložená v polosede. Tak mi kázal doktor. S dýchaním po opke som nemala žiaden problém a ani nemám. Po prebudení som len cítila, že mám silno ofačovaný hrudník a pokiaľ sa nehýbem, nič ma v podstate silno nebolí :-)

arara

titten

385 ml anatomy. JA robim v kancli za pocitacom, sem tam musim niekde vybehnut, ale tento tyzden budem dufam len v kancelarii. V podstate sa lepsie citim ked sedim ako ked lezim takze si myslim ze to zvladnem.

Co sa tyka spania, sama uvidis ako Ti bude lepsie. Mne sa v nemocnici divili ze som nechcela podlozit, ale vystretej mi bolo ovela lepsie. Teraz to striedam. Sama si najdes polohu.

Titten

Spanie odporucate vypodlozit chrbat do polosedu? Alebo uplne na rovno?

Ako sa vam dychalo po opke? Je to ten stav, ze aj nadych boli? Ci da sa to prezit?

Titten

arara, ty ides po tyzdni do prace? aky druh prace mas, ak mozes naznacit, ze zvladnes uz ist do nej?
Ja premyslam, ze mozno po tyzdni, ak by som sa citila lepsie a vydrzim sediet za kompom, tak mozno ukoncim PN a budem robit z domu teda... uvidim.
ty mas ake implose, ze pod pazuchou rez robili? Velkost a tvar?

Titten

no mna caka opka o tyzden.
zajtra idem na odbery krvi, utorok alebo stredu podla vysledkov ma cakaju predoperacne vysetrenia.
vidim, ze hned po mne idu Vikusik99 a bibi13

Baby, o chvilu je to za nami.

Tie, co ste po opke, po kolkych dnoch sa vam dali akotak ruky dvihnut?
Aj tak som zistila, ze asi v praci sa dovtipia, kde som bola, lebo sefovi musim povedat o tej PNke dopredu. Inak neviem ako to urobit, predsa nebudem volat z operacneho stola, ze halo, nepridem do prace, lebo som ostala PN, a po opke asi nebudem vladat ani dychat, tak zas by ma zhanali, ze som sa nedostavila do prace. Musim mu povedat tento tyzden, ze ma caka nejaky zakrok operacny a teda planovana PN. Snad sa nebude vypytovat moc, ze o co ide.

arara

NENA
rána sú podobné, neviem sa dvihnúť pichá to tam, ako keby som sa išla rozletieť. Spím síce na etapy a všeliako sa snažím polohovať, ale podstatne dlhšie ako ty. Ja mám stehy pod pazuchami a vôbec neviem čo sú tie dreny.Tak ja ich asi nemám.)
Cez deň sa to trochu uvoľní.Pôjdem sa dnes trochu rozhýbať, lebo zajtra idem do práce a v utorok na stehy, čo znamená že sa uvidím. Neviem sa dočkať. A hlavne ako mi zlepia tie náplaste spod podprsenky, lebo už to začína svrbieť.

milatka4

Nena1
je to síce pekné čo si napísala o anatómoch a okrúhlych implantátoch, ale väčšinou to je opak. Do väčších, viac vykojených pŕs ti nikdy nedá doki okrúhle, pretože môže vzniknúť efekt dvojitého prsa a nie všetky baby sú zástankyne rezu cez dvorec. Tiež som logicky chcela okrúhle, kedže som chcela vyplniť hornú časť, ale 2 lekári to hneď zamietli že v žiadnom prípade, keď nechcem aj modeláciu. Ak majú baby vykojené ale menšie prsia, tak dajú aj okrúhle. Podľa mňa po čase aj tak vyzerajú ako anatómy...