Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lluciaa1211

Babule, ked mi vyberie doki štichy buduci utorok, budem musiet este stale nosit tuto skafandrovu podprdu? alebo ako dlho to treba mat?
Dnes mam krizu, vcera som sa trosku viac hybala a dnes je horšie, hlavne lavy cickulik boli picha. Od rana lezim a aj tato podprda mi ide na nervy. A to nie som ani týždeň po :(((

ewel007

Milatka

Ja som nastupila cca 9 t od reopky do prace,a kedze dovtedy boli prska v klude,zrazu zacali strajkovat a lave ma uplne vystrasilo,bolelo,pichalo,jednak velky implos,vaha,jedno s druhym a dalsia vec ze som im dala odrazu tak viac zabrat,velmi som sa zlakla,aj som si trosku poplakala,pretoze si to uz bez nich neviem predstavit,konecne sa citim ako zena a nie dievcatko s plochou hrudou,a presne ako pise anjelik angie :-) nasadila som skafac,treba si fakt davat pozor po opke,lebo by bola velka skoda po tolkych stresoch,bolesti a peniazkoch aby sa nieco stalo..

milatka4

Olivka
robila si niečo, či dvíhala ťažké veci, alebo ti to začalo len tak?
Ewel
aj ty si mala rovnaký problém?
Nebude to váhou implantátov?
Už som aj tak dosť nervózna z blížiacej sa opky a ešte keď čítam takéto veci...prežívam to s vami. Človek si myslí že po opke už má to najhoršie za sebou a po takom dlhom čase sa to môže začať komplikovať :-(

angie77

Luca123

nie nebudeš môcť, ty budeš musieť :)) hádam ich nechceš sušiť v nejakých pukliciach od auta :) a pekne si ich uži :)

Luca123

Baby ma napadla taka vec,ze uz toto leto budem moct nosit nevystuzene 3 uholnikove plavky? Moze sa vlastne nosit tak volno prsa cca mesiac dva po opke,ci treba ich mat na pevno...,:)

angie77

olivka21

určite ako píše ewelka zavolaj doktorovi, s nami nič nevyriešiš a radšej si nasaď zase aj na deň aj na noc pooperačnú popdrdu, ja by som v pondelok pálila na kliniku

ewel007

Olivka

Urcite kontaktuj dokiho cim skor moja,aby boli vsetko v poriadku,ja som mala tiez teraz problem a radsej som mu napisala.

olivka21

Baby
zda sa mi,ze mi pada pravy implantat,mam si to podlepovat? Som tri mesiace od opky...a som na nervy! Navyse jeden prsnik,ten padajuci je aj väcsi. Neccm ist kvoli tomu pod noz..
skoricka,co tebe doki na to poradil?

kvet11

lluciaa1211

Takto by si ešte len konzutáciu mala a už behaš s novými prsiami a v lete možeš ich vyvaliť von :))

no tie rána sú boľavé ale dá sa to vydržať a po chvíľke aj rozchodiť :)) čo by sme my ženy pre krásu nevydržali :)) všetká tá bolesť stojí za ten super pocit neskôr :))

barboraF

ja som na konzultáciu čakala cca 3 týždne a opku mi chcel dať o mesiac ale ja som chcela neskôr... Dr. Mládek je veľmi milý a príjemný všetko ti vysvetlí prekonzultuje... klinika je tiež veľmi krásna cítiš sa tam ako v hoteli alebo doma :)) je tu už veľa báb od Mládeka ak budeš prispievať a pošleš fotky do galérie tak si môžeš pozrieť jeho prácu :))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk