Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Elissa

Ahojte koceny,
tie, ktore mate problem s poklesom implosu, cim to je prosim sposobene? Vahou implantatu, velkostou ci aj rezom pod prsnikom? Alebo to s tym nesuvisi?

Luca123

Angie77

Si ma inak rozosmiala:) dakujem supis...som rada..myslela som,ze ich bude treba mozno tie 3 mesiace drzat aj ked nie v skafandri ale aspon v podprde...:)

sue33

Olivka. Skoricka
Nechcem vás strasit, ale mne tiež začal padat už od vybratia stehov. V kuse do siesteho mesiaca som nosila pas na kríž, v noci pooperacnu a nič sa nezmenilo. Ono to nadvihne, ale keď nechate tie prsia na ostro po chvílke aj tak to prsko padne. Ja už som objednana na reopku. Tiež mám strach, ale keď už som si toľko vytrpela, vydrzim nech sú tie prsia take ako majú byt.

sue33

Olivka. Skoricka
Nechcem vás strasit, ale mne tiež začal padat už od vybratia stehov. V kuse do siesteho mesiaca som nosila pas na kríž, v noci pooperacnu a nič sa nezmenilo. Ono to nadvihne, ale keď nechate tie prsia na ostro po chvílke aj tak to prsko padne. Ja už som objednana na reopku. Tiež mám strach, ale keď už som si toľko vytrpela, vydrzim nech sú tie prsia take ako majú byt.

sue33

Olivka. Skoricka

sue33

Olivka. Skoricka

sue33

Olivka. Skoricka

skoricka

olivka

ahooj, no mne povedal doky, ze to mam podlepovat do oktobra a vkuse nosim pooperacnu, aj cez den...sa mi zda, ze viac mi to uz nepadlo dole...kazdy den sa kontrolujem. Ako si na to prisla? Zo dna na den?

didi10

Babyy

mna to čaka uz v pondeloook...bojiim aj sa teším :)a este stale neviem ake imploše dám :))tak drzte palce

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk