Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Iveta84,

urobila som si implose z muky, tak zabava velika, opat som sa utvrdila vo velkosti, tych 330ml mi bude bohate stacit. Naplnila som tym Dckovu sportovu podprdu, velmi podobneho materialu ako ten skafac je.
Aj fotky som si spravila. Muz sa na mne kosil.

Inak vcera to povedal svokrovcom, kedze potrebujem aj deti postrazit na prespatie aby som rano ked ma povezie na opku nemusela este deti riesit.
Tak tak im to vyvalil, ze sme sa dobre zasmiali vsetci, lebo s nimi na skype volal, ale pokazil sa nam mikrofon, tak im iba pisal a v style, ze mimochodom idem na prsia. A oni si furt mysleli, ze si z nich srandu robi:D
Ale som rada, ze aspon pred rodinou to tajit nemusim.

bibi13

Vikusik99

Podla mna budes mat po opke pekne prsia.. uz sa len dockat.. ja idem aj ja upravu, lebo ja ich mam fakt dost padnute.. som zvedava, kolko prejde casu, kym ich budem mat vo finalnej podbe..

bibi13

Angie77

Ani nevies ako si ma potesila.. ale aj tak budem asi volat na kliniku v pondelok.. dufam, ze oni s tym mat problem nebudu..

angie77

bibi13

nemusíš sa bát, ja som bola tiež tesne po menzese, sestrička mi meraním u nich v ambulancii povedala hned že mám krv v moči, ale to nevadí, oni to posielajú na ten dôkladnejší rozbor do labáku a tam to zistia že to nie je zápal, z dôkladnejších výsledkov som mala všetko v poriadku :)

bibi13

Queen

To ja netusim, mne to povedala ta pani na tej klinike.. a pamatam si, ze raz ked mi brali moc, tak mi zistili krv v moci a mala som menstruaciu. A vtedy to sestricka komentovala, ze to je kvoli tomu.

Milatka4

Ja mam v papieroch aj moc.. takze ja musim..

Allice

Baby, mám dilemu... Doky mi na konzultácii povedal, že mi dá 275 ml mentor gulatý a do tých mojich vykojených sa mi to zdá nejako málo...
Poradte prosíííííííím... :(
Na opku idem už 23.5. a musím sa rozhodnuť...

milatka4

Menndy
predbehla si ma, práve som sa chcela spýtať prečo si už bola tak skoro na krvi :). Ďakujem, nech to všetkým dobre dopadne. Uvidíš že aj tebe ubehne čas rýchlo ;)

skoricka

elissa

Dr. Mladek

Ewel, Sue

jj, aj mne povedal, ze to je 20 min zalezitost, mne prave naopak by urobil, len by mi zobral kusok koze, tak ako na lavom...lave stoji perfektne, prave sa kus spustilo dole, aj s implantatom...volnym okom si nevsimnes implantat, iba prsko je take trosku nizsie...Fotak by to ukazal este o 50% horsie ako to je, radsej to nefotim :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk