Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Ivet84

Ja sa tiez hanbim, ale tak co uz.. mam odkojene dve krasne deticky a uz za par dni to bude lepsie.. ja mam estehorsie ako ty..;(

Titten

bianka77,

mne nevravel, ze by som okruhle nemohla mat, ale na tu velkost som aj sama vravela, ze asi skor anatomy. A on, ze je rad, ze ho pocuvam aspon trochu, ono fakt keby este mam okruhle, tak je to na mna moc.
Aj tak som bola sprvu sokovana, ze ci aj toto neni moc. Nebyt muza a doktora, ze nemusim zas soky chytat, ze je to este esteticky ok, tak mozno aj mensie implose by som brala.

Este idem urobit cez vikend ten pokus s vreckami ryze, ci vody, ci co...napchat to do podprdy a dobre pokukat.

bianka77

titten
ja idem mat 305ml...sme asi rovnake..takze ked tvojou logikou+175cm tam je, tak to bude aj dost. Tiez anatomicke...mne sa pacia tie okruhle,ale asi sa neda po tych kojeniach. Ja idem v oktobri.

Titten

Ink kurnik, ja neviem aky profil mi dava. Len ten objem a anatomy
Mam este to nejako riesit, alebo nechat na doktora?
Tusim ste pisali, ze Mentory zas nemaju tolko roznych typov profilov ci projekcii na vyber ako napr ES, ci Arion

Titten

Iveta84,

no neviem fundovane zhodnotit, lebo hrudnik mas o 5cm sirsi ako ja, co tiez urobi svoje, ale inak si podla mna velmi utla a aj dost nizka. Ja mam 168cm a co som skusala tie 330ml tak neviem neviem, ci do Ccka sa zmestim a mozno niektore podprdy aj Dcka budu.
Ale uvidime, predsa su to anatomy.
Ja byt tebou, ale nejdem od 310 az na 350. Ak chces Ccko, tak asi aj 310 ti bude stacit na tvojej postave, ale hovorim o Ccku teda. 350 sa podla mna ty dostanes uz na Dcko urcite

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk