Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kvet11

lluciaa1211

Takto by si ešte len konzutáciu mala a už behaš s novými prsiami a v lete možeš ich vyvaliť von :))

no tie rána sú boľavé ale dá sa to vydržať a po chvíľke aj rozchodiť :)) čo by sme my ženy pre krásu nevydržali :)) všetká tá bolesť stojí za ten super pocit neskôr :))

barboraF

ja som na konzultáciu čakala cca 3 týždne a opku mi chcel dať o mesiac ale ja som chcela neskôr... Dr. Mládek je veľmi milý a príjemný všetko ti vysvetlí prekonzultuje... klinika je tiež veľmi krásna cítiš sa tam ako v hoteli alebo doma :)) je tu už veľa báb od Mládeka ak budeš prispievať a pošleš fotky do galérie tak si môžeš pozrieť jeho prácu :))

nadranka

Baby,

ak by niektorá mala záujem o rifľovú bundičku MET z najnovšej kolekcie, veľ. M, nech sa mi ozve na email: nadranka@gmail.com Je to presne typ VANDOME, je úžasná, len potrebujem väčšiu, mám širší chrbát.
Dnes mi došla, je úlne nová, s visačkami.

store.metonweb.com

usko1us

titten
no čo implantát vyrobený? a odmerala si to na mililitre? trošku ho postláčaj vyformuj a musí sedieť, teda aspoň mne to sedelo ako doktor povedal. Ja ked som ho vyrobila tak aj k segrám išiel na schválenie :-))

Iveta84

BarboraF

Ja idem k Mladekovi na opku 1.7. Na konzultacku som cakala asi mesiac a termin opky ti vedia urobit dost rychlo, dva tri mesiace, mozno ked suri aj skor :) z pristupu som nadsena, je tu ale vela bab co u neho uz bolo a teda citala som len chvaly :)

smejo251

Titeen
Ahoj.no ja som bola 9.4. na opke.ja si neviem predstavit po 2 dnoch ie o robit.ono to zalezi aku mas pracu.ja napriklad len kontrolujemludi na svojich prevadzkach ale dobre mi bolo domaa.

barboraF

All

Caute holky, rozmyslam nad zvacsenim uz dlhy cas a rozhodla som sa asi pre Avelane kliniku a doktora Mladeka, viete mi niektora povedat aka je u neho cakacia doba na konzultaciu a na samotnu operaciu? A potesia ma aj nejake nazory na jeho pracu. Dakujem :-)

Titten

Iveta84,

tak ja som z toho uz jelen
idem s tou mukou vyskusat, lebo mne vravel, ze aj vaha bude taka ako ten umeli cicik, ze nech sa v tom prejdem poskacem a tak.. vyskusam, aj triko na to obliect ako to pod obleckom vyzera

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk