Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

ja som mala asymetriu, ale pri mojom nulovom základe veľmi malú, ale bola tam. Tak isto aj podprsnú ryhu až o 1cm rozdiel. Implantáty mi boli vkladané cez dvorec. Obidva sú rovnakej veľkosti.

vikusik99

Iveta84
ja ich mam velkostou asi rovnake...len, jedno je vyssie a druhe nizssie o 1 cm :(...kedy ides na opku?..Mas fotky v galerke?

Iveta84

Titten

Tak supis :) a aj ze dokina da pnku. Ja stale vaham tu velkost. Ale ked pojdem na predoperacne mam s doktorom este raz sedenie a spytam sa znova. Ja chcem asi tych 350ml.

Vikusik

Ja mam urcitu asymetriu. Kedze mam mikro prsia velmi to nevidno, ale je tam. Aj mladek aj trska mi to povedali. Jedno prso mam malinko vacsie a aj podprsna ryha pri oboch je v inej vyske. Mladek povedal ze nie je za upravu a pre oba prsniky dal jednu velkost.

vikusik99

all
kocky, je tu niektora, ktora ste mala asymetriu prs 1cm?Davali vam rozne implantaty?Lebo, mne nic o roznych moj dr. nevravel..normalne, mi da rovnake.Neviete mi v tomto niekto poradit, prosim?

lilabmw

Luca123

fakt nadherne prska mas .Stale ma to utvrdzuje ze na reopku k Dr. Cervenovi :-)Si uz kojila ?Ty si mala aj zaklad ale fakt bombove ich mas :-)

Titten

vikusik99,

ja si idem dat 330ml anatomy mentory
Podprsiami mam 68cm, co ma doktor meral
A cez prsia neviem, co nameral on, ale ja som namerala len okolo 75cm, ale mne prsia aj dost visia po kojeniach, cize tazko povedat, aky je tam zaklad, keby to stalo trochu vyssie..
Doki tvrdil, ze vlastne mam 175ml objem kazde prso bez asymetrii

Titten

Tak sono prs mam za sebou,
uplne expresne, dnes som bola u obvodnej, hned ma na sono poslala aj urobili.
Este ma cakaju predoperacne, to bol trochu problem, lebo obvodnej chodi krv z labaku az za 4dni, co je neskoro, lebo vsetci internisti chcerli mat vysledky krvi, tak som sa musela cez sukromneho objednat, za 70eciek mi urobi teda predoperacne
Obvodna mi PNku da, tak bud v piatok pred opkou tam behnem,alebo muza v pondelok poslem po PNku, ked ma zaveze na kliniku
Kks, tolko okolo toho, ze ani este nemam kedy stresovat, ale aj tak budem, to je mi jasne
Nastastie na klinike mam byt 8:30rano a asi bude jedina na operacke v ten den, mozno dve, ale by som asi prva sla....tak som zvedava

Luca123

Matik8

je to jednonovy email,a ked teraz zrusim stranku,tak uz mi ho nenajde. Ak si tu neni, tak sa pak opat zaregistrujem a napises mi potom teda.:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk