Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Titeen
Ahoj.no ja som bola 9.4. na opke.ja si neviem predstavit po 2 dnoch ie o robit.ono to zalezi aku mas pracu.ja napriklad len kontrolujemludi na svojich prevadzkach ale dobre mi bolo domaa.

barboraF

All

Caute holky, rozmyslam nad zvacsenim uz dlhy cas a rozhodla som sa asi pre Avelane kliniku a doktora Mladeka, viete mi niektora povedat aka je u neho cakacia doba na konzultaciu a na samotnu operaciu? A potesia ma aj nejake nazory na jeho pracu. Dakujem :-)

Titten

Iveta84,

tak ja som z toho uz jelen
idem s tou mukou vyskusat, lebo mne vravel, ze aj vaha bude taka ako ten umeli cicik, ze nech sa v tom prejdem poskacem a tak.. vyskusam, aj triko na to obliect ako to pod obleckom vyzera

Titten

Iveta84,

a skusala si si implose u dokiho?
Mne dal tu pooperacnu podprdu a taky umely cecok. ale nebol to priamo implantat...a ten cecok bol taky anatomicky a vzdy bol ocislovany cislom 1,2,3, atd
Vybrala som si 3ku, co ma zodpovedat velkosti 3 a to je 330ml u tych mentorov.
Povodne som dumala nad 2kou
No a ked by si dal tu 3ku niekto, co nema ziaden zaklad, tak asi dosiahne to plne Ccko trojku, ale ja mini zaklad mam na 175ml, cize u mna pomaly mozno na Dcko sa dostanem take slabsie....
Ty ak si das 350ml tak mas riadne plne Dcka zarucene.
Dufam, ze netrepem, to boli moje postrehy s tym umelym ceckom na konzultacke

Iveta84

Baby, ja to nechapem :DDDDD. S tymi ml je to nejaka blbost nie? Ako ja som ten implos 310ml u doktora skusala a zdal sa mi strasne maly.... A teraz som urobila pokus s tou mukou a bolo toho straaaasne vela. To mne vychadza na D kosik lebo C z cias kojenia mi je mala! :))))

Titten

All

vsimol si v praci na vas niekto cecule po prichode z opky?
Ci ten skafac mi ich tak stlaci, ze mozno ma ani neodhalia hned? Budem volnejsie veci nosit....teda neviem nakolko mi budu po opke volne :D:D:D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk