Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

menndy

Milatka4
No ja tiez riesim predopracne bola som uz na krvi a nic ine obvodna odomna nechcela cize som dala len krv ;) vsak z krvi sa da uplne vsetko zistit takze podla mna preto sa uz moc neriesi ked beru krv aspon si myslim :)
A ty ides kedy na opku ?:)

milatka4

Bibi
mne vôbec nekázal obvodný dať aj moč, bude mi robiť len Ekg a krv v rámci predoperačných. Vraj to neni v papieroch. A teraz ja neviem či treba...:)
Baby od Červeňa,
boli ste aj na vyšetrení moču?

bibi13

Tiez by ma zaujimalo, preco sa stane, ze padne jedno prso
dole..

Mam problem baby.. vo stvrtok som mala dostat menstruaciu a zatial nic.. inokedy mi to chodi na den presne.. vo stvrok idem na predoperacne a ked dostanem naahodou v pondelok, tak budem mat este vo stvrtok menstruaciu a tym padom krv v moci.. mala ste niektora takyto problem? Neviem co s tym teraz.. ;(((

sue33

Skoricka
Je mi to vidno. Doktor mi povedal že poklesol preto lebo sa vysunul. No ja ho mam od prvého okamihu iný. Bradavka mi od začiatku smerovala dolu. Že mi ho spustí nižšie a tým mi dvihne tu bradavku a bude to v poriadku. Vraj to je 20 minutova záležitosť, tak uvidím.

Ewel
Veľkosť meniť nejdem, som spokojná, trápi má len ten pokles. Každé prsko mám iné :(((

ewel007

Skoricka
Ahoj moje zlate ak to chces v ramci reklamacie,tak do polroka sa to da reklamovat kedy si dohodnete termin a kludne to moze byt v oktobry,kedze to reklamujes teraz ked si este neni polroka od opky,len to dokimu povedz ze to chces v ramci reklamacii,s nim sa da velmi dobre dohodnut,sama som zistila,ze mu o peniaze nejde..ty chces modelaciu?

skoricka

ewel

este vies co mi nejde do hlavy? Ze jak mi doky povedal, ze ano vedel by mi to urobit, ze by odstikol kozu z prsnika a vyzeralo by to rovnako, ale AZ v oktobri...akoze nechapem preco az v oktobri? Ty si spominala, ze reklamacia sa vztahuje na polroka, ci na rok? Lebo kebyze chcem, aby mi teraz urobil, tak by som asi neplatila, ale potom uz budem cvakat...no nepaci sa mi to...

skoricka

sue33

este som zabudla, ze ja si sice mam podlepovat to prso, ale nepodlepujem, lebo podla mna to je strasna blbost, jedna lepiaca paska neudrzi taku vahu...Mas to viditelne velmi? Ja ani nie, ani v plavkach nic nevidiet, cize netrapi ma to vobec...No a ides aj na modelaciu? Lebo kebyze si das este vacsie implose stane sa to iste, nie?

skoricka

Elissa

ahoj, no ja mam sice rez pod prsnikom, ale podla mna to nema s tym nic spolocne, dolezita je elasticita koze, ja nemam vobec pevnu kozu na prsiach a mam strie, cize podla mna tym. Mne pada len prave prso, lave nie, lebo som si vsimla, ze mi z neho trosku koze odstikol pri opke, keby to iste urobil aj na pravom, tak mi asi nepadne dole :/

Ewel

ahoj moja, no tak musis si davat sakra pozor, lebo Tvoje implose maju uz velku vahu...urcite by som aj v robote nosila pooperacnu...

sue

tak to mi je luto, ze ides na reopku, ja tiez pojdem, ale az po detoch a dam si urcite urobit aj modelaciu...