Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

usko1us

matik8
sestričky som sa nepýtala, ale tam tie kočky vraveli, že ráno ťa operujú a poobede ideš domov.. Ja čo som bola v celkovej tak raz ma pustili za dve hodiny a druhý krát za 24h. tak nemožné to nie je..

usko1us

matik8
prepáč som to doplietla s tými menami :-)

to s jazvyčkou nepatrilo tebe ale martine a to z boku zase tebe.. ved si to rýchle pochopila :-)

usko1us

menndy
aj tak stále neviem, ako to poznáte z toho základu, mne tie vaše prídu na fotke celkom také rovnaké :-) Určite ich budeš mať pekné, ja si stále hovorím, že od červena som škaredé ešte nevidela a preto aj ja si ešte počkám do septembra,tiež to bude už rok. Tak som na teba strašne zvedavá a kam ideš? ja pojdem do popradu. A tam že sa ide hned domov, neviem nikto to tu nespomína ako to tam chodí..

matik8

Menndy

No vsak mesiac a pol je tych 6 tyzdnov :) len viem ze tu baby pisali ze aby nestmavli tie jazvy tak sa zvyknu prelepovat.

menndy

Matik8
Ahojky, ja ked som volal sestricke a pytala som sa jej na opalovanie pred tak mi povedala ze prve 3t treba davat velky pozor a po mesiaci a pol sa da normalne fungovat kupat a vsetko... Tak si myslim ze 6 tt je dost vela podla mna isto skor sa daa.. Ja by som taam byt tebou zavolala a budes si ista aspon, vsak sestricky velmi mile su ;)

matik8

Usko1us

No skusim hodit potom zboku. Mozno to neni len na fotke vidiet alebo mne sibe :)

Neviete ako je to s opalovanim po opke? Viem ze minimalne tych 6 tyzdnov by sa nemalo tusim, a potom ked tak prelepovat jazvy? Len akurat ked mam rez pod pazuchou tak budem asi smiesne opalena podla pasiek

menndy

usko1us
No ja idem 6juna k cervenovi ;) no ja som cakala presne rok ... Tak uz sa neviem dockat :) no vsak luca123 ma brutalne krasne :) take by som hned brala :) ale tak ona ma omnoho lepsi zaklad a aj vacsie implose :) ale nevadi verim tomu ze budu super ;) no ja tiez teraz opalujem ;) nech to nejak vyzera :) ale to uz nemas tak dlho, leto ti hned prejde ;)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk