Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mahulienka

Luca123
moja, neda mi nereagovat na tvoje krasotinky:) su neskutocne nadherne, krasna praca pana doktora, gratulujem:)))

menndy

usko1us

tak specialne som sa bola zmeriat..:) tak vysku tak 172, vaha 57 a pod prsiami tak okolo 72 a cez 83... a idem mat teda tie400ml.. sice ja ssa bojim ze budem mat male..:D a ides mat ake implantaty? ja 400 ES VP... inac podla coho vies ake budes mat po opke? ja by som tiez rada vedela..:D

usko1us

menndy
ja som mala veľké obavy zo 400, ale question ma ubezpečila, že to bude ok:-) červeň mi také navrhol ES 400 VP okrúhle. mám 170cm 54 kíl pod prsiami 71 a cez 81 a potom budem mať vraj 89 cez. a mne sa to zdalo moooooooc :-)) a ty máš aké miery?

lluciaa1211

Stela77
Mna to nejako neboli, citim trošku tlak na prsia, ale na 4deň a davam si flector len 2xdenne. Len ako svalovka, ale ich mam obrovske zhora aj z boku.

Luca123
Bola by som štastna keby mi odpuchli na take ako mas ty. Máš ich fakt krásne. Dúfam ze aj moje pampúšiky opuchnuté budú pekné :)

matik8

queen

Ja som si ho akurat tiez dnes zaobstarala a uz natieram jazvy, ale prsia mozem teda tiez? To mi trosku odpuchnu hore ked ho tam budem natierat?

Luca123

Uplne super vyzeraju v plaveckach :))

queen

Ivet
Ked som sa uz mohla osprchovat, tak som si ich aj natrela a jazvy tiez, hned ked som ich nemala uz prelepene, v mojom pripade to bolo po 23.dňoch .

Matulka23

Nena1

ďakujem :)

vanes

úplne ťa chápem, ale nebojkaj treba pozitívne myslieť :) ja mám tiež veľký strach, ale nepripúšťam si to :D ja mávam bušenie srdca dosť často a idem... a čo sa týka toho, aby to telo prijalo, aby boli prirodzené atď na tak na to nemysli proste prežili to milión žien a sú spokojné tak budeme aj my :) vieš čo nevidela som jeho prácu, ale viem, že tu je dosť báb čo boli uňho a sú spokojné :) takže POZITÍVNE MYSLIEŤ :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk