Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matulka23

vanes

ja sa tiež veľmi bojím :) ale ja preto lebo nemám srdiečko 100% fit-mám prepadnutú chlopňu na srdci, ale že vraj to má dnes každý 4 človek a neni to nič vážne opku môžem podstúpiť takže preto sa bojím inak zatiaľ mi to nejako nedochádza :) presne za dva týždne idem na to a ešte ani neviem presne aké budem mať, deň pred operáciou idem ešte na konzultačku-3D vizualizáciu a tam sa až rozhodne, ale aspoň nestresujem :)

matik8

Menndy

Ale v pohode robim uz pomaly vsetko akurat soferovaniu sa este branim aj ked ma to dost obmedzuje ale este pockam chvilu. Cez den uz ani neviem ze som na nejakej operacii bola akurat rano ked vstavam ich citim.

Rozalka

Lucia123

ďakujem aj ja som spokojná, tiptop ale predsa brala by som trošku väčšie, aj keď človek časom padne do pracovného kolotača a už nevníma aspoň ja nie, že som vôbec bola na operácií, a či veľké alebo nie... ale náhodou som pozrela len tvoje v galérke, wau fakt nádherné... som aj písala Angie našej aby kukla.. :-))) musela som aj tu tebe napísať, fakt jedno z najkrajších... aké máš rozmery??

Iveta84

Titten, mne sono robil vramci preventivky moj gyndo priamo u neho... A hned som si zobrala aj papier pre Mladeka. Ale ja som mala aj nakazane sono urobit. Predoperacne pojdem do avelane.

menndy

Cervenovky

Ahojte kocky teraz ma napadlo , netreba mi priniest na opku aj sono prs? lebo v papieroch to nemam:)
Dakujem

Luca123

Rozalka, queen

dakujem moc...nemozem povedat nic zle pretoze aj ja som neskutocne stastna akp to dopadlo a zatial som s nimi naozaj spokojna,dufam to tak zostane a bude vsetko ok.

Rozalka
ja viem,ze sa tu opakujem ale aj ty mas krasne prsia,taktiez taky hladky a prirodzeny tvar takze jedina velkost je rozdiel..ale to zas nikto nevie co bude ked to rozbalime :))
Ste zlate holky

matik8

Nadranka, angie77

Dakujem za infosky, uz sa tesim na kupu novych plavociek konecne mi tam aj obliciky budu hore trcat :))

Angie77
A ty si mala po opke kolko cez prsia? Ked teraz mas 92. Ja mam teraz 90 a myslela som si ze to ma byt po case menej je tak?

queen

Nena
To je normalka, aj ja som sa po opke cítila ako slonik, velke brucho, cez 2 kila navyše . A teraz 7 týždňov po som sa zase "zlakla" že akosi malo 46,5 kg... To stratis ked zacnes normálne fungovat.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk