Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

vikusik99

Silvia2903
no, super..ja uz sa neviem dockat...cele dni, len na tie prsia myslim:)..a kedy si si ich prvykrat videla?

nadranka

Normálne bežný den nosim bez vystuzenej, pushupku mám len jednu, keď chcem urobiť väčší dekolt. Ja som si ju kúpila tuším po 3. mes, dovtedy len s kosticami. Mail: nadranka@gmail.com

question

usko1us

ty si ma poprosila, nech sa odfotim v tricku, aby si videla velkost cca. poslala som foto fo galerky aj v tricku...

nadranka

a ako je to vlastne s vystuzenymi podprskami, to nosis s tymi jemnymi vankusikmi?a odkedy sa take mozu nosit??ja som si zatial kupila len kosticovu,
co sa tyka rifiel, posli mi este raz mail, viem ze si ho tu uz pisala, ale nechce sa mi hladat:):)

katarina333..

zaujimave takze na noc uz nemusis nosit tu speci?? no vidis u nas je to naopak, cez den nemusime, ale v noci mame az do 6 tyzdna..aj ja sa v nej citim lepsie:):)ja mam 70D velkost.. aj ked podla tabuliek ze ledva ledva, ale praveze jedna Dckova mi bola aj mala na pravom prsku, kedze je stale o trosku plnsie.

bianka77

ketrinka

a ty si s nim nepolemizovalaa ani o type implantatu? Ani ja,ale ked kukam tie fotky..tie okruhle sa mi straaasne pacia. Asi zbytocne mudrujem,ale davam si tu namahu a prechadzam celu galerku....a teda do vselijakych isli okruhle..tak neviem. Uz mi sibe,ani som sem nemala chodit :)

nadranka

question

Bez vystuzenej podprsky nie sú extra veľké :-) ale sú zasa sumerne k mojej postave, takze som celkom spoko. Rifle mám z METu, už sú mi pritesne, akurát ich predavam :-) Tie ich čísla sú trochu menšie, potrebujem od nich 29. Z VS by mi boli lepšie asi L vrchy, ale tie modré plavky co mám od nich tak mi v pohode aj M stačí, väčšie by mi už neboli pekne. Ja nosim podprsenku väčšinou D, objem mám cez prsia asi tak 90 cm. Chceš si nejaké objednať z VS plavky?

Ketrinka

menndy, bianka77

ja som tu uz raz pisala, ze ak sa ti pri menstruacii nenalievaju bolestivo prsia, tak samotny menzes nevadi, len aby to nebolo viac bolestive.
Existuju na predpis tabletky Noretisteron, spytaj sa gyndosa.

Luca123
dobre si urobila, ze si si nechala poradit od doktora, Cerven je top, ja som tiez neprotestovala, zverila som sa mu do profesionalnych ruk a som rada.
Tiez mi povolil byt 1-2h bez podprdy pocas dna po 3tt po opke a tiez mozem nosit cez den normalnu podprdu a cez noc skafander. :-) som 4tt po opke, tak este vydrz, aj ked ta chapem, v tom teple sa potime a nevieme dockat plaviek.

Iveta 84

ty budes mat implantat pod zlazou?
Ja ked som isla na opku, tak som sa pytala, ci treba sono a vraj pod sval netreba, preto sa pytam. :-)

Smejo 251

zavolaj radsej svojmu doktorovi a opytaj sa jeho, ci ho musis mat alebo nie. Mozno ho nepotrebujes. :-) nestresuj sa hned.

Katarina333

Question
ja mam nosit 2mesiace podprsenku , ale po 3tyzdnoch iba cez den, na noc dole... je to dost dlho, ale ja sa v nej citim ozaj dobre, tak istejsie, ale tie ramienka siroke uz je problem v tricku maskovat :D a tie pasy sa davaju asi len ked mate pod sval, vsak ? ja som tiez bez pasu ;)
Som pozerala Tvoje foto a uplne prirodzene mi pridu , pekne ich mas :) a ake mas cislo ? ja som este nebola skusat , ale podla tabulky mi vychadza az Dčko!

question

vanes
fakt chod do toho, mas len 34:)to ja mam o 3 tyzdne:)ved svet este nekonci a urcite lutovat operaciu nebudes, skor si povies ze preco som na nu nesla uz davno:):)
ja som mala velke pochybnosti, mam 4 rocne dcerku a som s nou sama.. ze co keby nieco, ale na zle veci netreba mysliet, skor len na ten pocit vyplnenia siat:)

katarina333
ty nosis este stale skafander, ci uz aj normalne podprsky?neviem ako je to ked mas pod zlazou.. bo my cervenovky mozeme cez den po 3 tyzdnoch uz normalne nosit, ale ja ju nenosim este cely den .. ale postupne predlzujem ten cas:)

question

smejo a luca

inak ja uz asi 3 den pouzivam lioton gel na tie okraje implosov-jmneou masazou vtieram- ako to tu uz baby spominali a neviem ci tym, ale uz sa mi uvolnuje konecne sval, vcera som si 1x po okrajoch nahmatala silikon makky ako sa mi tam prelieval:):)bol to taky zvlastny pocit:)

luca

ja som si kupila jednu podprsku len zatial s kosticou ale taku uuplne jemnulilinku, ze este aj bradavky mi cez nu trochu vypucaju:)krasne mi do nej tie silikony vliezli, ze podprska co sa prisposobuje prsiam:)

Katarina333

question
bola som velmi nestastna, ved take obrovske balony to boli :D ano, ano pod zlazou, ja uz vsetko robím , akokeby som ani na opke nebola, ale je mi este neprijemne co len par minut bez podprsenky, no este potrva pokial ju zhodim, este 6 tyzdnov ;)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk