Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Luca123
Xixi, ďakujem. Tvoje sa mi podobajú na prsia Zuleko ... krásny tvar, veľkú úlohu zohrala genetika ;-) akú máš projekciu? Na mna pôsobia určite E možno aj 70/F

Titten

Iveta84,

asi ale budem musiet ist na sono aj preodperacne do Trnavy, lebo zrejme v BA nestihnem vsetko tak rychlo obehat a vybavit a v TT mi ponukli ze vsetko vyriesim za dokopy asi 15minut, ze staci len zavolat.

Rozalka

Lucia123

nádherné prsia, tiež považujem za jedných najkrajších na fóre :-))) mala som aj ja ísť do min 400 a viac... :-((

queen

Martina210
Ja som to už potom nechala voľne lebo mi to práve pod páskou mokvalo, ked som neprelepila, bolo to aspoň suché. Uz sa ti ozval doktor ?

Titten

baby, tak volali mi z kliniky, ze 20.5 bude opka.
Juj mam co robit povybavvat sono a predoperacne.
Zajtra skocim na obvodnou, ci by mi PN nenapisala

Mali ste niekto PN vybavenu, aj ked viem, ze narok na to nie je.....

Martina210

baby
stale mi vyteka ta vodicka na lavom prsniku z jazvicky z dierky na konci stehu.Vidno aj ten vnutorny steh.Ani neviem ci to mam prelepovat,lebo to pod gazou mokva a z toho je cervene okolie :-((((

arara

nena

ja som sa nevazila a ani sa radsej nebudem.) no vsade som citala ze po 48 hodinach tlak ustupi, ale to asi ked to mas pod zlazou. ale uz ma to zacina otravovat. v pondelok by som chcela ist do roboty, ale takato nemotorna asi tazko.tak dufam ze to polavi. aj tebe drzim palce.

arara

nena

ja som sa nevazila a ani sa radsej nebudem.) no vsade som citala ze po 48 hodinach tlak ustupi, ale to asi ked to mas pod zlazou. ale uz ma to zacina otravovat. v pondelok by som chcela ist do roboty, ale takato nemotorna asi tazko.tak dufam ze to polavi. aj tebe drzim palce.

angie77

matik8

ja mám tiež od VS tie srdiečkové bandeau velkost M, ale bohužial sú mi malé, potrebovala by som L- kové a cez prsia mám 92 cm..takže na krásne plavočky sa chodím len pozerat do šuflíku..určite ten bandeau strih treba objednávat väčšie, pretože ony ti potom tak nepekne ztlapčia prsia a to nechceš :) ostatné trojuholníčkové okolo krku fakt stačia M, dokoncia aj S kové mám jedny ešte z obdobia ked som prsíčka nemala a sú mi dobré aj teraz :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk