Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matik8

Bianka77,question, nanka

Dakujem, urcite odporucam !;) ja som spokojna ale tiez na niektorych foto kukam ze hmm no neviem ale tak to len zalezi aky uhol hlavy dam

question

luca123
no ale ty si sa nebala ist do 450 ako ja:):)keby si ty isla predo mnou na opku, asi by som veeelmi vahala:):)
na deodorant som sa pytala dokiho, po stehoch sa uz moze normalne, a ze dokonca keby bol s alkoholom ze je to len dobre..
a co sa tyka dole popdrdy, vydrz este do toho 3 tyzdna, predsa len tie silikony nieco vazia..
ja dokonca speci podprdu nosim aj teraz doma..dnes som 4 tyzdne po.. aj ked uz nie stale, ale nech sa to dobre zrastie.. uz tu chvilu vydrz a nevymyslaj:):)

Luca123

Question

ved ty mas tiez krasny tvar prs...a je nas tu dost:) poslala som foto skusky v plavkach...

baby co ste napr od cervena davate si casto cez den dole podprdu,ci len osprsit a hned nazad?
Deodorant ste dali hned po oholeni po stehoch? Dakujem:)

bianka77

matik 8
no ten nos je krasny...ja mam podobny ako si mala pred operaciou. Tak uz som rozhodnuta aj pre ten :)Fakt dik. Len som zvedava na ten termin zasa :(

question

matik8
super nostek, ja som tiez premyslala, ze pojdem naraz aj s prsiami ale netrufla som si.. ale ja by som chcela len makku cast nosa, ale este nie som odhodlana...:):)

question

smejo251,
ty si nedostala k podprde aj ten pas?? u koho si bola?? ja si ich stlacam dole, lebo lavy prsnik mam stale citlivy, vacsi a vyssie este..

vy obe s lucou123 mate sice gulate ale super tvar ze vam to pekne sada, podla toho co vidim, toto je u mna maximum na gulate..ale ked vidim prsia luci, no koniec,:)ale z takeho zakladu ani spatne prsia nemohli vzniknut, ale az take pekne som ich necakala:):)

gina
ja som asi spokojna:):)ale nemala by som nakukat do galerky, potom sa mi zdaju moje ze malinkeee:):)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk