Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mimix

mulatka moj mail je mmichala.alaxova@gmail.com posli mi namail...mam stary telefon rozbila som svoj...pfuha ja mam doktora racza takze dufam ze vie co robi...400cc hadam mi to vyplni pekne

yanka8

Mimix mas dobry zaklad, videla som tvoje foto v galerke, sice mas ruky hore, tak nevidno aky je pokles. Neviem ku komu ides, ale ak si si vybrala dobreho dr. tak sa toho rezu nemusis bat, ak nie je ina moznost.
Ja som bola u dvoch dr. na konzultacii, viac som nestihla, bola som na sk len 3 dni ale som rada ze som bola aspon u dvoch, lebo druhy mi navrhol augumentaciu bez pexie a mastopexie, na rozdiel od prveho.

Denisa28 musis chvilocku pockat, zajacik ti urcite posle email aj s linkom do galerky

mulatka

tak babenky o 3 dni bude mesiac co som po som velmi spokojna uz sa tvaruju do galerky som poslala foto ked da mozte kuk :)

Nikola21

Martina210

Ja si tiez myslim ze to je dobre ked ich mas vyssie lebo ked zoberes trojuholnikove plavky napriklad tak ti to ani kus nevidnooo

mimix

baby kamoska ma druhý krat silikony! mala 350SP a teraz ma 700extra vysoky jazva? co je to bola na odstraneni laserom aaa ma to krasne jazvu skoro ani nevidno nie to este dve :) nebojte sa teste sa na novbe prska ja som v soku ze musim cez dvorecc

mahulienka

Martina210
Ja mam tiez rezy trosku vyssie, a mne to vyhovuje, lebo si nemusim stale kontrolovat plavky, ci nahodou nevykukne jazva.. A co sa tyka reoperacie, ak v buducnosti si budes chciet dat vacsie, ten rez ti ostane tak, ako ho mas teraz. Nie vlastna skusenost, ale mala som moznost vidiet:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk